Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Samochody z videoradarami


Gość Murzyn

Rekomendowane odpowiedzi

W Kraśniku i okolicach od Lublina po Janów Lubelski jeździ bordowe, ceglaste Mondeo ST220, nr rej LKR J962. Silniczek podrasowany do bodajże 260 kucyków, ciężko im uciec :kwasny: Na dodatek mają CB radio i lubią podgadywać :) a ostatnio zakłócają sygnał bawiąc się gruchą :(

Podobno nasza policja zakupiła jeszcze takie samo Mondeo tylko, że srebrne i wyposażone dodatkowo w kamerę z tyłu ale osobiście jeszcze go nie spotkałem.

W Ostrowcu św. jeździ granatowy Opel Corsa C a w Lublinie uważajcie na srebrna Vectrę GTS 3.2, z ciemnymi szybkami oraz policjantem za sterami, który nawet motocyklistom nie przepuści, a tu jest dowód

Ten policjant wygrał ogólnopolski konkurs na najlepszego kierowcę wdrogówce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Garwolin i okolice nowa Vectra prawdopodobnie bordowa-jeszcze jej osobiście nie widziałem tylko słyszałem o niej na CB. świeżo dostali i już są bardzo aktywni, w najbliższym czasie postaram się bardziej sprecyzowac namiary.

Mińsk Mazowiecki i okolice srebrna Vectra 3.2bt WM 32786

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w Kielcach grasuje granatowa Octavia TK 57147 i w busku jest Vectra srebrna numer TBU... i Toyota Avensis tez srebrna numeru nie znam pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w Kielcach grasuje granatowa Octavia TK 57147

Widziałem ją ostatnio na obwodnicy Jędrzejowa :) A na CB mówili, że to Vectra :D :D

[jeszcze raz proszę nie komentować w tym temacie] - schiller

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na trasie Katowice-mikołów-żory latają dwie vectry nowiutkie , jedna srebrna druga czarna.

oraz dziś widziałem nową avensiske liftback 2003< (przed liftem) , granatową, w środku dwóch schabów w mundurkach , leciała trasą numer 44 z mikołowa na gliwice !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście Czarną Vectrę z trasy Siewierz - Katowice pewnie wszyscy znają, ostatnio przyuważyłem że mają na tylnej szybie stworka z reklamy "metoda na głoda" (prowokacja czy sarkazm?). Oby nikt go nie zauważył dopiero w momencie kiedy obok pali się czerwony napis...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trasa Radom - Lublin grasują czasami: Renault Megane jasny zielony i Opel Astra hatchback szary metalic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzież oprócz wymienionego nowego passata i octawi widziałem starego passata z lat 90 w koloru bordowe, lata aż do Obornik WLKP. Szczecinek ford focus srebrny nr ZS????.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autostrada A4 - bordowe (mocno czerwone) nowe (no nie ten kosmiczny najnowszy model) mondeo ST220 - sliczne, rzuca sie w oczy. Ostatnio sa bardzo aktywni

Muzina, chłopaki z QTK mi mówili kilka dni temu że albo to, albo bardzo podobne Mondeo zostało rozbite.

-1 Miśkowóz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obwodnica 3- miasta. Nie widziałem jeszcze ale na CB ciągle trąbią że srebrne A6 Avant z relingami i na xenonach. Podobno posiada kamere z przodu i z tyłu. Się dorobiły fi..y ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obwodnica 3- miasta. Nie widziałem jeszcze ale na CB ciągle trąbią że srebrne A6 Avant z relingami i na xenonach. Podobno posiada kamere z przodu i z tyłu. Się dorobiły fi..y ;)

GD 2175F ,2.5 TDi[br]Dopisany: 29 Listopad 2007, 20:11 _________________________________________________Wejherowo - Boże Pole jasno "seledynowa" Skoda Octavia GWE 7A16 i Gdynia - Wejherowo srebrna Octawka ale nr nie zczaiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoda Octavia srebrna (miałem wrażenie, że z tyłu lexy miała ? :> ) numer GD46 ???

Gdańsk-Tczew (ostatnio miałem przyjemność na tej trasie)

Ale baaardzo w porządku ekipa ! :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...