Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Samochody z videoradarami

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Warszawa - fotoradar przenośny :>

Biały (z czarnymi drzwiami) Peugeot Partner Straży Miejskiej z czarnym "czymś" w atrapie.

Jak zobaczycie takiego na chodniku, przodem do Was to .... hamujcie :polew:

Często stoi na Trasie Toruńskiej.

Opublikowano

Obwodnica 3-miasta, srebrna Octavka GA 7.... nie widziałem bo trzymali kolesia po przeciwnym pasie ruchu, I mieli takiego fajnego niebieskiego koguta na dachu :tongue4:

Opublikowano

Murzyn!

Jesteś wielki :hi:[br]Dopisany: 09 Grudzień 2007, 01:47 _________________________________________________A co do Wawki to uwaga na Trasę Siekierkowską.

Tam bardzo często ustawiają się strażniki miejskie ( piszę to z małej litery bo ich nie lubię)

Opublikowano

NA TVN Turbo w programie uwaga pirat mignął mi srebrny awancik :audi:

Opublikowano

NA TVN Turbo w programie uwaga pirat mignął mi srebrny awancik :audi:

Ekipa z 3-miasta coraz popularniejsza się robi ;)

Z pewnego zródła dostałem info, a mianowicie od 1 stycznia 2008 na 3-miejskich drogach pojawi się 11 pieknych i nowiutkich furek z video. Nowe Passaty, Octavie oraz :naughty:6x A4 B7

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

W linku który podaję niżej jest wszystko (oprócz numerów rej.) ale napiszę gdyby link kiedyś nie był sprawny... Na K19 okolice np. Radzynia Podlaskiego - Nowa Vectra 250KM srebrna kamerka przód i tył :decayed: przyciemnione szyby Vmax podobno 250km/h... Jak wypatrzę numer rej. to napiszę ( LRA F... <- tyle wiem na dzień dzisiejszy) Podobno ma jeździć na trzy zmiany - całodobowo??? :decayed: w linku są fotki: http://www.kwp.lublin.pl/index1.html?akcja=news&id=4527

LRA F672 :decayed:

Opublikowano

na trasie Szczeciń - Świnoujście często lata ciemnogranatowa Lancia Kappa, ostatnio też słyszałm, że w okolicach Stargardu Szczecińskiego kręci się czarne Mondeo

Opublikowano

jeszcze w Łodzi jezdza dwie oktawki srebrna i granatowa (rejestracji nie pamiętam) ale kosztowała mnie ta granatowa na al.włokniaży 10pkt i 400zl pozdrawiam!!!!

Opublikowano

W linku który podaję niżej jest wszystko (oprócz numerów rej.) ale napiszę gdyby link kiedyś nie był sprawny... Na K19 okolice np. Radzynia Podlaskiego - Nowa Vectra 250KM srebrna kamerka przód i tył :decayed: przyciemnione szyby Vmax podobno 250km/h... Jak wypatrzę numer rej. to napiszę ( LRA F... <- tyle wiem na dzień dzisiejszy) Podobno ma jeździć na trzy zmiany - całodobowo??? :decayed: w linku są fotki: http://www.kwp.lublin.pl/index1.html?akcja=news&id=4527

Znajomy ścigał się z taką. On miał Vectre 3.0, (powiecie, że takich nie było, a on ma :naughty: ). 3 razy ze startu ją skillował. Aż policjanci pytali się, co ma pod maską.

Szczęście że skillował znajomych, to obyło się bez mandatu. :kox:

Opublikowano

Info z Gazeta Goleniowska:

"Wśród 22 nowych radiowozów, przekazanych dzisiaj przez Komendę Główną zachodniopomorskim policjantom, znalazło się 6 aut pościgowych marki Opel Vectra, które dzięki wzmocnionym silnikom osiągnąć mogą prędkość nawet 250 km/h. Jak twierdzi nadkom. Wiesław Ziemba, oficer prasowy KPP w Goleniowie, jeden z nich trafi do naszego powiatu i zostanie wyposażony w widerejestrator, co pozwoli na skuteczniejszą niż dotą walkę z piratami drogowymi."

Z innych żródeł informuje ze jest to jasnoniebieska Vectra OPC 2.8 V6 Turbo (280KM, Vmax ok 280-290km/h [wersje policyjne nie maja ograniczników elektronicznych!] 0-100 - 6,5s )

Do tego w innych województwach oprócz Opli zakupiono Renault Megane Sport 2.0Turbo (225KM , Vmax 250km/h , 0-100 - 6,0s)

Komenda Głowna mysli rowniez nad zakupem Mitsubishi Lancera EVO X do walki nielegalnymi wyscigami (zrodlo DP)

Opublikowano

Kocierzyna

Fiat 126P * Czerwony, prawe drzwi niebieskie * SC 02129

TAKIMI TEZ POMYKAJA?? :polew:

Opublikowano

Komenda Głowna mysli rowniez nad zakupem Mitsubishi Lancera EVO X do walki nielegalnymi wyscigami (zrodlo DP)

He he to już głupota, i jak oni to widzą, mała inwigilacja środowiska :D czy co chcą tym Lancerem osiągnąć?? Jak kupią jednego Lancera to akurat na jedną podpuchę starczy.. a potem każdy wtajemniczony będzie wiedział co i jak:P

Chyba że nielegalne wyścigi to starty z kreski :naughty:

Opublikowano

Jesli chodzi o obwodnice 3miasta to potwierdzam. Srebrny avancik a6 na xenonach :naughty:. 4 kamerki ( widzialem dwie z tylu wiec z przodu tez musi miec). nie zapisalem rej. ale postaram sie jak zobacze nastepnym razem.

a tak pozatym niech kupia im rs to beda sie podniecac jeszcze bardziej (bo przeciez nie maja co robic :rant:)

W okolicach Gdanska (dokladnie miszewko) octawia ( stary model po lifcie ) kolor ciemno szary. nie wiem jaki maja motor ale mundurki strasznie tepe. Pokazalem im angielskie prawko i nie wiedzieli co maja ze soba zrobic. Mialy byc punkciki ale skonczylo sie na pln pod siedzonkiem :kox: ( pewnie nie widzieli jak wstawic :dance:)

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

W koszalinie - MONDEO zielone sedanik, Mondeo srebne nr rej, zaczynaja sie od ZDR oraz dochodzi za nie długo Toyota Corolla czarna jest juz przygotowywana-takze ze sa dwa mondziaki i smigaja oba :) uwaga takze na obustronne fotoradary

Opublikowano

Sosnowiec biała Skoda Octavia I SO 13.... hatchback

Opublikowano

Okolice Piotrkowa Dk1 i Dk8 srebrne mondeo.Bardzo aktywni.

Opublikowano

Wieluń granatowy passat nowy typ czarne szyby 250KM EWI V413 :foch:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

W okolicach SK na autostradzie A4 furga niebieska Subaru Impreza,a w najbliższym czasie na drogi wyjedzie czarna Laguna SK......

Oznakowane miśkowozy w nowych barwach też mają foto.

Opublikowano

uwazajcie tez we Wroclawiu, na bmw e30 !!! tak tak e30 stary grat ladnie zrobiony, ostatnio kumpla podpuscili na skrzyzowaniu :shocked:, , kurde jak ja nie lubie tych fotokamer, czlowiek zbiera, zbiera a pozniej musi swinke rozbic zamiast sobie np. nowe opony kupic. Jednym slowem zagrazaja bezpieczenstwu ruchu, bo jak dowala mandat to nie zainwestujemy w autko :mysli:

Opublikowano

DO MODA:

Proponuje zamknąć ten temat, bo połowa informacji jest albo bezużyteczna albo pochodzi z "głuchego telefonu".

Jest inne forum poświęcone tej tematyce doskonale zorganizowane www.fotoradary.x64.pl

nie ma passata 250 KM tylko 200 KM, i nie ma BMW e30 we Wrocławiu!

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.