Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jakie postojówki do xenonów Audi?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Uwaga ! niestety, działały tylko trzy dni te postojówki ledowe i spaliły sie błąd na fisie wyskoczył ciekawe czemu dopiero po trzech dniach :mysli::wallbash:

Opublikowano

Uwaga ! niestety, działały tylko trzy dni te postojówki ledowe i spaliły sie błąd na fisie wyskoczył ciekawe czemu dopiero po trzech dniach :mysli::wallbash:

oj to nie zakładam

Opublikowano

jednak Rpbert trzeba te rezystorki czy oporniki czy jak je tam zwał albo włożyc w obwód drugą zaróweczke normlaną i ukryć ją za lampa z tyłu- ta trzecia opcja jest dla mnie najłatwiejsza do wykonania i tak tez zrobie.

Opublikowano

jednak Rpbert trzeba te rezystorki czy oporniki czy jak je tam zwał albo włożyc w obwód drugą zaróweczke normlaną i ukryć ją za lampa z tyłu- ta trzecia opcja jest dla mnie najłatwiejsza do wykonania i tak tez zrobie.

oddawaj kasę :naughty:[br]Dopisany: 23 Październik 2009, 09:20_________________________________________________aha one już maja rezystorki w środku pod osłoną aluminiową [br]Dopisany: 23 Październik 2009, 11:42_________________________________________________potestuje je na akumulatorze :naughty:
Opublikowano

Przy tych postojowkach u mnie bylo tak:

1.Wlozylem je do lampy halogenowej i bajera nic nie wyskakuje.

2.W lampie xenonowej z gniazdami w5w wyskakiwal blad wiec zalozylem rezystory.

No i ch***j.

warnwarn.gifbzdurny, nie wnoszacy nic, watpliwej polszczyzny - post

Za co te ostrzeżenie ??

Podkreśliłem dramaturgie sytuacji związaną z LEDami W5W. Ciągle jest błąd i "fabrycznie " montowane rezystory nie sprawdzają się. Powtórzę się. Te żarówki LED W5W są chu....morzaste.

Opublikowano

Przy tych postojowkach u mnie bylo tak:

1.Wlozylem je do lampy halogenowej i bajera nic nie wyskakuje.

2.W lampie xenonowej z gniazdami w5w wyskakiwal blad wiec zalozylem rezystory.

No i ch***j.

warnwarn.gifbzdurny, nie wnoszacy nic, watpliwej polszczyzny - post

Za co te ostrzeżenie ??

Podkreśliłem dramaturgie sytuacji związaną z LEDami W5W. Ciągle jest błąd i "fabrycznie " montowane rezystory nie sprawdzają się. Powtórzę się. Te żarówki LED W5W są chu....morzaste.

zapewne chodzi o słowa
Opublikowano

skoro mają rezystorki to czemu nie swiecą

Opublikowano

Panowie wszystkim uzytkownikom którym wyskakują błędy na led-ach polecam żarówki z aukcji:

http://allegro.pl/item780287260_xenonowe_postojowki_w5w_2_szt_xenon_kolor_szklo.html

Wieczorem zrobie zdjęcia to wrzuce na forum.

Swieca idealnie, ładne biało-fioletowe światło :kox: i co najważniejsze nie grzeją się. Po ponad godzinnej pracy bez problemu mogłem dotknąć oprawkę bez ryzyka opażenia

Odrazu zrobiłem zapas 3 kompletów

Pozdrawiam

Obiecana fotka

ejWa9.jpg

Opublikowano

Panowie wszystkim uzytkownikom którym wyskakują błędy na led-ach polecam żarówki z aukcji:

http://allegro.pl/item780287260_xenonowe_postojowki_w5w_2_szt_xenon_kolor_szklo.html

Wieczorem zrobie zdjęcia to wrzuce na forum.

Swieca idealnie, ładne biało-fioletowe światło :kox: i co najważniejsze nie grzeją się. Po ponad godzinnej pracy bez problemu mogłem dotknąć oprawkę bez ryzyka opażenia

Odrazu zrobiłem zapas 3 kompletów

Pozdrawiam

zobaczymy jak długo
Opublikowano

właśnie, moje tez ledy świeciły 3 dni a potem kupa :embarrassed:

Opublikowano

właśnie, moje tez ledy świeciły 3 dni a potem kupa :embarrassed:

dziwne bo u Kerciego świeciły a od razu wyskoczył błąd ,a jak były wyłączone to zażyły
Opublikowano

Panowie wszystkim uzytkownikom którym wyskakują błędy na led-ach polecam żarówki z aukcji:

http://allegro.pl/item780287260_xenonowe_postojowki_w5w_2_szt_xenon_kolor_szklo.html

Wieczorem zrobie zdjęcia to wrzuce na forum.

Swieca idealnie, ładne biało-fioletowe światło :kox: i co najważniejsze nie grzeją się. Po ponad godzinnej pracy bez problemu mogłem dotknąć oprawkę bez ryzyka opażenia

Odrazu zrobiłem zapas 3 kompletów

Pozdrawiam

Taa ja jak kupiłem takie to swieciły na zielono :decayed:

Opublikowano

Boseron ja tez kupilem te ledy to podrzuciles na aukcji,do mojej i do ojca Omegi B,on bedzie zakladal pierwszy wiec zobacze co bedzie u niego :)

Opublikowano

ja kupilem takie http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=280408137517&ssPageName=STRK:MEWNX:IT

wczesniej taz mialem podobne- http://cgi.ebay.co.uk/SMD-LED-Sidelight-Bulbs-Super-Bright-White-501-Pair_W0QQitemZ280417690123QQcmdZViewItemQQptZUK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM?hash=item414a32620b

na jednej dwa ledy mi sie przepalily i czasem w gniezdzie ,po wstrzasie sie poluzowala i blad spalonej zarowki pokazalo,ale ogolnie nawet ,jak nie swiecily dwa ledy,to bledu nie bylo-przyczyna bledu bylo luzne gniazdo zarowki,a nie sama zarowka-jakies pol roku smigalem,i zamienilem na te z linka pierwszego, bledow zadnych nie ma i jest na prawde fajny efekt-te poprzednie mialem prawie identyczny odcien,co xenon 6000,te z linka pierwszego bardziej podchodza pod 8000,lekko fioletowe-takie info dla tych,ktorzy chcieliby sobie wrzucic...

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano

Wiem, że temat z listopada ale wciąż aktualny.

Mam problem - posiadam xenon 4300k, i postojówki z norauto (jakieś tam ledy za 11zł) i paskudnie to wygląda - nie świecą na biało, tylko podchodzi pod niebieski.

Panowie - jakie ledy wybrać do 4300k, aby ładnie "wtapiał" się xenon razem z postojówkami?

Proszę o pomoc, teraz moje auto wygląda jak wieś tuning :kox:

Opublikowano

tablicy też zmieniłem, a czy wiocha :rolleyes: kwestia gustu, i z tego co pamiętam to są tam 36mm (ale głowy za to nie dam)

Opublikowano

tablicy też zmieniłem, a czy wiocha :rolleyes: kwestia gustu, i z tego co pamiętam to są tam 36mm (ale głowy za to nie dam)

Wymieniam też :hi:[br]Dopisany: 27 Kwiecień 2010, 21:07_________________________________________________W jaki sposób sprawdzę, czy będą pasowały 31mm, czy 36mm, 42mm? :)

Opublikowano

zdemontuj i zmierz :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.