Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI


qwert700

Rekomendowane odpowiedzi

mój ma ori 219974tkm w tej chwili i niedługo zostanie nakarmiony optymalizującym chipsem :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki przebieg to nie wiem.

Mam książkę, auto niby w dobrym stanie jak go kupowałem miał 170 tyś, ale kierowanie się przebiegiem obecnie uważam za nonsens. A rozrząd wymieniłbym i tak po zakupie bez względu na to co widnieje w książce. Mógł być cofnięty oceniam na 200 tys

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój B6 avant ma 317.770 km :) i cały czas daje radę, ciśnienie trzyma ładnie. Śmigam nim od nowości tj. od chwili kiedy wyjechałem nim z salonu, od jakichś 60k na Motulu 5w40. Ale wystawiłem właśnie na oto.moto i planuję zakup jakiegoś nowszego coś koło 2007-2008 tj z ostatnich wypustów B7 z motorkiem BKD - kolega już szuka w DE. Jak by kogoś interesiło to ogłoszenie nr C9980554 :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak juz prawie wszyscy sie wykazuja duzymi liczbami to ja sie pochwale ze jak me 4 kolka kupowalem mial 51000mil(81000km) ale ze autko jest bardzo uzyteczne w niecale 1.5 roku dorzucilem kilka tysiecy i ostatnio przebilem 74000mil(118000km) i jak na razie brak planow na pozbycie sie skarbu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a w mojej niuni dziś "pierdykło" 260k km i wszystko pięknie ładnie w między czasie zapakowałem turbinę od AWX'a wyciąłem kata zostały wtryski i FMIC plus wizyta u Rogala myślicie, że ta motorownia się jeszcze nadaje do zabawy w wirusy ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a w mojej niuni dziś "pierdykło" 260k km i wszystko pięknie ładnie w między czasie zapakowałem turbinę od AWX'a wyciąłem kata zostały wtryski i FMIC plus wizyta u Rogala myślicie, że ta motorownia się jeszcze nadaje do zabawy w wirusy ??

jak byłem u Witka to miał ok. 270tys. i tak wyszło: http://www.a4-klub.pl/smf/dla_niektorych_tunerow_niemozliwe-t93513.0.html;all=

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie sprowadzony z niemiec w sierpniu tego roku przebieg na dzien dzisiejszy to 166.000 tys. km ,rocznik 2002 w srodku zadnych znakow aby ten przebieg byl wiekszy, brak wytarc na kierownicy czy na skorzanych fotelach ,a poza tym podpiety komputer w serwisie AUDI i weryfikacja błedów wskazuje na to że przebieg jest prawdziwy :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wybiło 135.000 km, z tego ja zrobiłem 35.000km przez rok odkąd sprowadziłem (09.2008). Sprawdzane w AUDI i innymi możliwymi sposobami także myślę że wiarygodnie, tymbardziej że przedemną miał ją 75letni dziadek szkopek, natomiast przyznam że się naszukałem....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może ktoś mi sprawdzić mój przebieg po VIN-ie?? Mam 250 tys, na blacie.

W passacie 180 tys tu jestem pewien że jest to ori.

A no i A100 tutaj realny jest 1 300 000 :) Żeby te dwa pozostałe tyle zrobiły, życzę sobie i Wam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co nie którzy mają fajnie takie małe przebiegi, wsiadasz do auta a tu 100.000 km :decayed:

Moja audiolka czyściutka zadbana w środku nic nie powycierane a tu na blacie już 218,000km :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , moje autko ma 194.000 km i jest z 2001 roku. Czy przebieg faktyczny nie wiem , ale po kompie i po roku użytkowania cudeńko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowy nabytek - A4 B5 TDI 00r 247tyś 100% oryginał (po wnętrzu max 100tyś km ;) )

ojca A4 B6 TDI 2002r 260tyś 100% oryginał. po wnętrzu także dużo mniej ;)

niestety, większość TDI-ków jest cofana i to sporo. ja jestem pewien swoich aut bo sprawdzane w ASO i znajomy który mi to sprawdza mówi że wiele razy ma tak że na blacie 140-150tyś a w realu 300tyś i więcej :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...