Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI


qwert700

Rekomendowane odpowiedzi

A4 Avant 1998r. - kupiony 2 m-ce temu z przebiegiem 182 000

Jak w PL to zamiast 1 dałbym 2 z przodu :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A4 Avant 1998r. - kupiony 2 m-ce temu z przebiegiem 182 000

Jak w PL to zamiast 1 dałbym 2 z przodu :wink4:

zgadzam się, jeżeli kolega nie ma potwierdzonego przebiegu z ASO, to też bym "ciutke" dodał

BTW Kiedyś na spota do Katowic podjechał gościu i sprawdziliśmy mu przebieg VAGiem - zamiast licznikowych 180kkm, miał 480kkm :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój kumpel kupił A6 był pewien że autko ma 160tyś a gdy go sprawdziłem w ASO okazało się 370tyś :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczesniej cofalo sie licznik o okreslona wartosc zazwyczaj 100Tys.... a teraz sie cofa do okreslonej wartosci czyli 160-180tys :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na prawdę trzeba być frajerem żeby wierzyć w nieudokumentowane 160 - 180k km w dieslu :kox:

Ostatnio ktoś wstawił opis auta w którym przebieg był skręcony z 230k do 180k km.

Wiem jak wygląda a4 która ma blisko 300k km przebiegu i o dziwo wygląda lepiej niż większość 180-190 k km z allegro. Dziwne :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na prawdę trzeba być frajerem żeby wierzyć w nieudokumentowane 160 - 180k km w dieslu :kox:

Ostatnio ktoś wstawił opis auta w którym przebieg był skręcony z 230k do 180k km.

Wiem jak wygląda a4 która ma blisko 300k km przebiegu i o dziwo wygląda lepiej niż większość 180-190 k km z allegro. Dziwne :decayed:

bo wszytsko krecone do okreslonej wartosci :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój 1,9 TDI 90 KM 95r ma nalatane 309289 i nie bierze nic oleju, ładnie cichutko i równo pracuje, kupiłem go od znajomego mechanika :decayed: i myślę ze nikt mu wcześniej nie cofał cyferblatu heh :> :> :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój 1,9 TDI 90 KM 95r ma nalatane 309289 i nie bierze nic oleju, ładnie cichutko i równo pracuje, kupiłem go od znajomego mechanika :decayed: i myślę ze nikt mu wcześniej nie cofał cyferblatu heh :> :> :>

309.000 przez 15 lat :mysli: interesujące

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli nie jeździło tylko po alpejskich wioskach to dużo :przebiegly:

szkoda, że nie ma więcej zdjęć środka ( gałka zmiany biegów, fotel, kiera) pedały widać w dobrym stanie.

BTW

Wszytsko jeszcze zależy jak użytkowany jest samochód. Auto może wyglądąć podobnie przy przelocie 300kkm po autostradach i 50kkm w mieście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ponad 300k przebiegu. A nie wygląda, gałka zmieniona ale kierownica (co prawda nie skórzana) w przyzwoitym stanie. Tak samo fotele, nigdzie nie poprzecierane. Oglądałem go osobiście.

A morał jest taki, że ciężko jest odróżnić 200k od 300k przebiegu w audi. I jak widać handlarze to wykorzystują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duża większość aut z takim rocznikiem ma nalatane ponad 300k normalne nawet Niemcy kręcą przecież od nas się nauczyli :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moj AVANT 11.2004 ma na dzien dzisiejszy 193tys km.

do 125 tys w 2008 r serwisowany w Audi. Potem jezdzony przez stomatologa.. Mysle ze przebieg jest realny...

najfajniejsze co znalazlem przed audi to Passat b6 z przebiegiem udokumentowanym ksiazka serwisowa 185tys km, a po vinie mial 196tys (dwa lata wczesniej) przypuszczam ze teraz powinien miec okolo 400

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam "nalatane" 257 000 km, rok 1998. Kupiłem ją z pewnych rąk, w końcówce 2006 przywieziona została z "gebelsowa", od 2007 roku więcej stała w garażu jak jeździła (właściciel poprzedni pracował za granicą) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łatwo poznać kręcony licznik.

Jeśli auto ma do 150 tys. km przebiegu i nie było na budowie

oraz nie było prane, w środku czuć jeszcze zapach nowości.

Jest on bardzo specyficzny dla Audi i trudno go pomylić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...