Skocz do zawartości
IGNOROWANY

01.08.2009 - bojkot Orlenu, Mobilizacja Polaków!


poziek

Rekomendowane odpowiedzi

01.08.2009 - bojkot Orlenu, Mobilizacja Polaków!

Ludzie, zróbmy coś w końcu! Nie dajmy siê tym złodziejom! To my, czyli klienci mamy tu najwięcej do powiedzenia! Bojkot Orlenu 01.08.2009 - wspaniała akcja, tylko musi się to rozejść po Internecie jak najdalej. Jeśli się uda chociaż w połowie, straty Orlenu spowodowane tą akcją bêdą wysokie. Zobaczą, że z klientami nie ma żartów, bo jeśli zobaczą naszą mobilizację, zaczną się z nami liczyć!

Podobna akcja - "W Anglii zrobiono bojkot na BP,poproszono aby przez jeden dzień ,nie tankować na stacjach BP w całym kraju i faktycznie BP milionowe straty a ceny paliw automatycznie spadły w dół.Do tego jednak trzeba pospolitego ruszenia.Zróbmy bojkot na PKN ORLEN i po kłopocie".

Ciekawa akcja. Jeżeli jesteście w stanie nie tankować na stacjach orlenu w dniu 01.08.2009 to możemy wywalczyć niższe ceny paliw. Orlen dyktuje ceny w PL. Inne stacje celowo utrzymują wyższe ceny ponieważ orlen ustala je po swojemu, to tak w telegraficznym skrócie.

dołączamy się ? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja jak najbardziej! :) Myślę, że warto spróbować! Nic Nas to nie będzie kosztować a może jest szansa na powodzenie! :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nigdy nie tankuje na orlenie wiec cały czas biore udiał w akcji :D

ale co to ma za znaczenie jakorlen i lotos to jedyni dystrybutorzy paliwa w kraju. juz byla na ten temat dyskusja, tankujac gdzie indziej i tak kupujemy paliwo jednej z tych dwoch firm... a przeciez sie nie przesiade na rower zeby zrobic na zlosc rafinerii :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kwestia zmasowanego bojkotu konkretnie tego dnia... :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe. trzeba zrobić bojkot w takim razie wszystkich firm oprocz Lukoila - bo tylko oni biorą z Rassiji paliwo :gwizdanie: reszta to ORLEN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie 1.08 i ja nie zatankuję :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na orlenie też nie tankuje :tongue4:, ostatnio slyszałem ze tak na prawdę ceny paliw zalezą od orlenu... tzn wszystkie inne stacje reagują na posunięcie orlenu, i nikt sie przed szereg nie wychyla ze zniżnkami i wszyscy patrzą na orlen.... jeśli orlen obniża cene paliwka...która ponoć w tym tygodniu miała spaść o ...do 20groszy to zaraz za nią robią to pozostałe stacje..

z tego co pamiętam w tamtym roku miała być podobna akcja, ale jak widac niewiele ona dała, sa wakacje więc ceny idą w góre, po wakacjach oczywiscie sie ustabilizują oczywiscie i tak na za wysokim poziomie :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyłączę się - a co! :tongue4: Pojadę 1 sierpnia tradycyjnie na mój kochany Lotos-ik :cool1:

Tylko kurcze, żeby tak jakieś chociaż 50% klientów Orlenu zrezygnowało z ich usług w tym dniu to byłoby dobrze :wink4: ..choć i te 50% to według mnie bardzo optymistyczne prognozy :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA!!! NIECH KAŻDY POSTARA SIE WŚRÓD ZNAJOMYCH WSPOMNIEĆ O TEJ "AKCJI", BO JEŻELI TO MA ZADZIAŁAĆ TO ZNACZNA ILOŚĆ KLIENTÓW MUSI WZIĄĆ W TYM UDZIAŁ, W PRZECIWNYM RAZIE ORLEN NAWET NIE ZAUWAŻY ŻADNYCH STRAT!!! :decayed: Ten tekst Poźka wkleiłem na imageshack.us : http://img12.imageshack.us/img12/9592/orlene.jpg . Możecie tego linka wśród znajomych rozesłać. Im będzie nas więcej, tym lepiej. Do 1.08 ustawcie linki w opisach gg. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio prawie rok temu tankowałem u złodziei i szybko nie zatankuję... :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli taka akcja ma przynieść rezultat w postaci niższych cen paliw to się dołączam. Ale moim zdaniem jeden dzień nie przyniesie im znacznych strat... Jeśli ORLEN miałby ponieść straty to 2.08 zróbmy jeszcze bojkot na : hot-dogi :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również nie tankuję w ogóle na orlenie. Przeważnie na Statoil ew. Shell jak trafię na stację z Racing'iem, bo u mnie w mieście nie mają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też , ja też, ja też .............. nie pamiętam kiedy ostatnio zatankowałem na Orlenie :decayed:

I LOVE NESTE :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytalem juz to na wp.pl ale czy jedne dzien cos zmieni nie szadze ;)

Takie gadanie. A czy jak jedna osoba nie da w łapę to cos zmieni?

Przestańmy rozumować w ten sposób i zacznijmy zmiany od siebie. Do tego dorzućmy myślenie długookresowe, nie bazujmy tylko na doraźnych korzyściach, a profity przyjdą same.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też , ja też, ja też .............. nie pamiętam kiedy ostatnio zatankowałem na Orlenie :decayed:

I LOVE NESTE :)

ja też nie tankuje na orlenie , ale co do neste to jak byś był na śląsku to nie tankuj na neste w zabrzu , ja zatankowałem raz i o raz za dużo , czegoś takiego w aucie jeszcze nie miałem wlanego , cud że mi szlak nie trafił auta :wallbash:

a co do linka to zaraz se wrzuce na opis na gg :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też , ja też, ja też .............. nie pamiętam kiedy ostatnio zatankowałem na Orlenie :decayed:

I LOVE NESTE :)

Ja to samo.Only Neste :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...