Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Audi A4 by Elber ;)


Elber

Rekomendowane odpowiedzi

grill będzie z po lifta za niedługo :> ale chrom na metry musi zostać :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grill będzie z po lifta za niedługo :> ale chrom na metry musi zostać :naughty:

Nie wstydzisz się z nim jeździć? Przecież to zalatuje wioską na kilometr :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładne auto ale felgi nie robią wg mnie żadnej roboty... :przebiegly:

a zamów rameczki a4-klub.pl :kox: te to robią robotę :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grill będzie z po lifta za niedługo :> ale chrom na metry musi zostać :naughty:

Nie wstydzisz się z nim jeździć? Przecież to zalatuje wioską na kilometr :disgust:

podobają mi sie chromy wokół szyb ,a na org nie stać mnie a podejrzewam ze nawet gdyby było mnie stać to szkoda było by mi zapłacić ok 500 a efekt podobny ,wolał bym kupić cos innego. A wieś to według mnie by była gdybym sobie zamontował spojler ,progi brewki ale nie uważam ze te chromy to aż taka wieś :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grill będzie z po lifta za niedługo :> ale chrom na metry musi zostać :naughty:

Nie wstydzisz się z nim jeździć? Przecież to zalatuje wioską na kilometr :disgust:

podobają mi sie chromy wokół szyb ,a na org nie stać mnie a podejrzewam ze nawet gdyby było mnie stać to szkoda było by mi zapłacić ok 500 a efekt podobny ,wolał bym kupić cos innego. A wieś to według mnie by była gdybym sobie zamontował spojler ,progi brewki ale nie uważam ze te chromy to aż taka wieś :wink4:

Właśnie taka jest zasada agro - tuningu. Nie stać mnie na oryginał, to daje laminat. Nie stać mnie na oryginalne chromy wokół szyb to daje ten z allegro. Nie stać mnie na m3 to chociaż nakleję znaczek m power.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy ma swoje zdanie... i ja również nie popieram wieś tuningu...a jak prędzej pisałem te chromy nie są akurat dla mnie wsią bo uważam ze wygląda lepiej z nimi niż bez nich , i raczej już mnie nie przekonasz :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy ma swoje zdanie... i ja również nie popieram wieś tuningu...a jak prędzej pisałem te chromy nie są akurat dla mnie wsią bo uważam ze wygląda lepiej z nimi niż bez nich , i raczej już mnie nie przekonasz :wink4:

Nie mam zamiaru Cię przekonywać żebyś je zdjął tylko uświadomił sobie, że to wioska. Tępiona ta tym forum :wink4:

A a4 bez chromów wygląda dużo lepiej niż ta oblepiona chromami na metry. Niestety. Sam to przerabiałem :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na mojej jeszcze mam ale w za jakies pare tyg usuwam to dziadostwo :) ladnie wygladalo jak bylo nowe teraz to jest jakas masakra odlkeja sie i wogole... fajny furacz :good: polowalem na taki kolor, ten gril zmien albo przynajmniej czarnym matem go pomaluj bo te kawalki chromu troche tracaja :) powodzenia w modach :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba wczoraj widziany W Gliwicach na zwyciestwa??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z chromami lepiej niz bez(nawet te z allegro) tez mam i sie nie wstydze jakos,a nie bede wyjmowal szyb tylnich zeby sie usrac aby na chromie pisalo,,AUDI''

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z chromami lepiej niz bez(nawet te z allegro) tez mam i sie nie wstydze jakos,a nie bede wyjmowal szyb tylnich zeby sie usrac aby na chromie pisalo,,AUDI''

Kłóciłbym się. Nie ma nic gorszego niż cienkie chromowane paski zamiast prawdziwego chromu.

Może jeszcze kiedyś, gdy oklejanie chromem nie było tak popularne to tak. A teraz - seria na kołpakach i chrom wokół szyb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Armistead. Tobię człowieku wszystko wioską zalatuje idź się wylecz. Ktokolwiek coś wstawi, co go cieszy to odrazu wioska wieś etc. Skoro to wstawił to jego oko to cieszy i daj se w końcu siana z tą wsią :polew:[br]Dopisany: 23 Lipiec 2010, 22:44_________________________________________________Tak jest. Chromy z allegro są tępione na forum. GŁÓWNIE PRZEZ ARMISTEAD :notworthy: Może skumaj to że nie każdy ma w ch***j kasy i nie każdy może sobię pozwolić na oryginały, mimo to upodabniają swoje samochody w wszelaki sposób po to aby wyglądały ładnie, w tym przypadku nie widzę tu żadnej wsi i nie tylko ja. Generalnie gdzie nie zajrze to widzę twój post typu że samochód zrobiony jest na wieś. Zalatuje Ci wsią. W końcu jak się chopy wkurzu to Cie na widly posadzu i bedziesz mial wieś. Daj sobię spokój z tym krytykowaniem w ten sposób bo to się robi już tak żałosne jak z mysiej c*py telewizor. Chłopak będzie miał kase to sobię wstawi oryginał och tak i wtedy przyczepisz się pewnie do bieżnika z opon - wieś. Normalne... Spójrz może na inne elementy a nie tylko na wiejski chrom z allegro. Ktoś się stara zrobić z tego samochodu coś co się wyróżnia w pozytywnej stronie. Oczywiście masz prawo do tego żeby to krytykować, ale może w inny sposób innymi słowami a nie tylko wszystko "WIEŚ". Nie każdemu się wszystko podoba i nie każdego na wszystko stać, zapamiętaj to sobię może i wtedy zacznij pisać czy to wieś czy nie ?.. Ok ? I nie zniechęcaj ludzi.. bo już na to patrzeć nie mogę naprawde. :hi:

Samochód bardzo w porządku wygląda, całkiem elegancko nawet. Myśle, że czas przyniesie nowe cieszące oko modyfikacje, gdyż wtedy może zasłużysz na pozytywny komentarz u Armistead'a, choć z tego co widzę jest to trudne. :polew:

Szerokiej i bezawaryjności Ci życze no i gratulacje dobrego serca pojazdu TDI :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Armistead. Tobię człowieku wszystko wioską zalatuje idź się wylecz. Ktokolwiek coś wstawi, co go cieszy to odrazu wioska wieś etc. Skoro to wstawił to jego oko to cieszy i daj se w końcu siana z tą wsią :polew:[br]Dopisany: 23 Lipiec 2010, 22:44_________________________________________________Tak jest. Chromy z allegro są tępione na forum. GŁÓWNIE PRZEZ ARMISTEAD :notworthy: Może skumaj to że nie każdy ma w ch***j kasy i nie każdy może sobię pozwolić na oryginały, mimo to upodabniają swoje samochody w wszelaki sposób po to aby wyglądały ładnie, w tym przypadku nie widzę tu żadnej wsi i nie tylko ja. Generalnie gdzie nie zajrze to widzę twój post typu że samochód zrobiony jest na wieś. Zalatuje Ci wsią. W końcu jak się chopy wkurzu to Cie na widly posadzu i bedziesz mial wieś. Daj sobię spokój z tym krytykowaniem w ten sposób bo to się robi już tak żałosne jak z mysiej c*py telewizor. Chłopak będzie miał kase to sobię wstawi oryginał och tak i wtedy przyczepisz się pewnie do bieżnika z opon - wieś. Normalne... Spójrz może na inne elementy a nie tylko na wiejski chrom z allegro. Ktoś się stara zrobić z tego samochodu coś co się wyróżnia w pozytywnej stronie. Oczywiście masz prawo do tego żeby to krytykować, ale może w inny sposób innymi słowami a nie tylko wszystko "WIEŚ". Nie każdemu się wszystko podoba i nie każdego na wszystko stać, zapamiętaj to sobię może i wtedy zacznij pisać czy to wieś czy nie ?.. Ok ? I nie zniechęcaj ludzi.. bo już na to patrzeć nie mogę naprawde. :hi:

Samochód bardzo w porządku wygląda, całkiem elegancko nawet. Myśle, że czas przyniesie nowe cieszące oko modyfikacje, gdyż wtedy może zasłużysz na pozytywny komentarz u Armistead'a, choć z tego co widzę jest to trudne. :polew:

Szerokiej i bezawaryjności Ci życze no i gratulacje dobrego serca pojazdu TDI :)

Śmieszny człowieczku, zasada tuningu jest taka: jeśli nie stać cię by zrobić coś porządnie to się za to nie zabieraj. Nie masz kasy na oryginał nie montuj gówna za 10zł. Gdy tak robisz narażasz się na zarzuty o agro - tuning. Proste.

Żal mi Ciebie bo tak naprawdę gówno wiesz a jesteś taki mądry jakbyś miał furę i mody conajmniej pokroju Nosba czy Somesa.

Nie pasuje Ci sposób krytyki na tym forum? .eu przyjmie Cię z otwartymi ramionami.

_________________________________________________

Ja do Elbera nic nie mam, znacznie wcześniej pisałem, że podoba mi się jego auto (poza chromem na metry) i jakoś on tak tego nie przeżywa.

Btw, muszę Ykk-a poinformować że zostałem okrzyknięty nowym pogromcą chromów na metry :decayed:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszperam i poszukam fotek bez chromow i z chromami i dam Ci do porownania.Co do serii to tak nie do konca mam alu 18 obnizone zawieszenie.Takze nie az taka serai :tongue4: :tongue4: :naughty: :naughty: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vauxhall95, wierzę. Sam przerabiałem temat. Chrom na metry byłby ok gdyby tak samo dobrze wyglądał z bliska jak wygląda z daleka.

Mi się bardzo podobał dopóki nie zobaczyłem oryginału. Na początku to nawet nie poznałem, że to oryginał (taki byłem zauroczony moim chromem na metry :decayed:) a później było mi głupio że do oryginału tak dużo brakuje. Ale to były czasy kiedy mało kto miał jeszcze chrom na metry.

Zdenerwował mnie ten Luka3s bo doczepił się do mnie nie tylko w tym wątku. Jakbym bym czołowym czepiaczem i krytykiem na tym forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Armi, ja się tam z Tobą kłócić nie zamierzam. Poprostu powiedziałem Ci co myśle na temat niektórych Twoich opini i to właśnie Ty się zachowujesz tak jak byś nie wiem czym jeździł. Wygląda to tak jakbyś nie szanował tego, że ktoś ma podróbe chromu bo go niestać na oryginał. Chciał tak zrobił, musisz odrazu mówić że jest to wieśniackie ?... No sorry ale tego nie rozumiem. Poza tym chrom chyba nie zalicza się do tuningu jakiegoś specjalnego więc nie wiem czemu piszesz ciągle o pseudo.

Przecież możesz zastąpić to innym określeniem, które również da do wiadomości że jest to kiepskie, ale to słowo jest obrażające wręcz, nie mam nic do Ciebię, poza tym, że często krytykujesz i twierdzisz że samochód zrobiony po wieśniacku.

Nie denerwuj się, bo wcale nie miałem na celu tego... To że jestem miesiąc na forum, czy mam 18 lat to znaczy, że już nie mogę zwrócić uwagi komuś kto siedzi dłuższy czas tu ? Nie zamierzam nikomu zachodzić za skrórę, ani nie chce żeby ktoś mi zachodził. No wybacz. Poprostu wystawiłem opinie na temat Twojej krytyki, chyba mam do tego prawo. Może też momentami przesadziłem więc wybacz, oficjalnie Cię tu przepraszam i mam nadzieje, że jakiejś zgody tu dojdziemy.

Pozdrawiam. [br]Dopisany: 24 Lipiec 2010, 10:44_________________________________________________Można określić samochód że jest wieśniacki owszem, ale jak już ktoś czy nawet Ty pisaleś pod remizą obniżony golf z czarnymi szybami ze spoilerem z kołpakami 19" :decayed: itd. Wtedy bym Cię na pewno poparł, ale taki przeskok z samochodów z pod remizy na takie jak gdzieniegdzie trafiają się na forum :blink: . No to jest według mnie lekka obraza. Bo jak ktoś mi mówi że mam wiejski samochód a mam powiedzmy zrobiony tak jak kolega który założył ten wątek to można naprawdę wpaść w kompleksy porównując go do starych golfów, bmw wielce po tjuningowanych. No chyba w końcu choć ziarno prawdy mi przyznasz. :notworthy: Szacunek[br]Dopisany: 24 Lipiec 2010, 10:48_________________________________________________

Zaszczytny tytuł pogromcy chromu na metry należy teraz do mnie!

Luka3s - szlachetny obrońca uciśnionych przez złego Armisteada:D

:polew:[br]Dopisany: 24 Lipiec 2010, 10:50_________________________________________________Mówiąc o hipokrytach, nie miałem akurat na myśli Ciebię, więc nie tłumacz mi co to znaczy :wink4: widziałem kilka już postów niektórych użytkowników, tam gdzie wszyscy chwalą to i oni zaś w innymi temacie potrafią już zmienić zdanie że to jest be i w ogóle. Nie chce się tu wyróżniać jakoś albo coś bo jestem jeszcze majtkiem, zdaje sobię sprawe że znam zaledwie ziarno tego wszystkiego co łączy te samochody. Czasem mnie tylko podrażniają ludzie :gwizdanie: tak samo jak tu i wszędzie. :good::notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: :polew: :polew:

jebłem :kox:

Też macie problemy, co do chromowego metra to najlepiej sprawdza sie w avancie, bo tam w ori jest na całej długosci tej samej szerokosci,a w sedanie niestety juz nie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak widzę chrom na metry to mnie cofa :sick3: ale o gustach się nie dyskutuje :kox:

jak się świeci to jest lans i +5 do respektu :decayed::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...