Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 2.6 V6] Nowe Modyfikacje...


micek

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystkie cztery sa podlaczone i nic nie jest dla picu... :smile:
Tylko wodę zbierają na deszczu :wink: Ale skoro tak lubisz :rolleyes:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko wodę zbierają na deszczu

:rotfl::rotfl::rotfl:

nie no a teraz na powaznie. nikt cie tu nie zjezdza. po prostu kazdy wyraza swoje zdanie. i tego pewnie chciales wystawiajac fotki. robiac takie cos trzeba sie liczyc z ewentualna krytyka ( pozytywna lub negatywna) a jesli nie jestes na takowa nastawiony to lepiej ciesz sie swoim dzielem dla siebie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a i jeszcze jedno czepianie sie takiego czegos jak spryskiwacze...dla mnie to jest chore..
chore to jest to że nie potrafisz przyjąć konstruktywnej krytyki :cool:
u kolegi Icemana tam tez bylo malo krytyki.
nie porównuj , to są dwa inne światy :twisted:
dla tych co sie wszystkiego czepiaja
nikt się nie czepia, tylko każdy wyraża swoje zdanie - po to jest ten dział :cool:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

micek Ty nerwusie, z mojej niuni tez sie wszyscy smieja, ja mam grill z tajwanu, chromowane spryskiwacze i krzywa rure wydechowa i wiesz co wali mi to co mowia badz pisza ludzie, waze ze ja nia jezdze i ja kocham a jak sie komus nie podoba to niech walnie pozadna szydere, a ja bede wdzieczna za szczerosc... :rotfl:

Kazdy ma to co lubi... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla meni to nie ten styl do tego auta, auto wygląda tak jakoś "plastikowo - zabawkowo", trochę jak karykatura AUDI. Mi się podobają jedynie felgi. Ale każdy ze swoim autem ma prawo zrobić to co się mu podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, no to teraz kilka zdań z mojej strony na temat autka:

...zreszta to jest wzor z RS4 chyba..

skoro piszesz że to rs4 to zamiast siatexu można było wsadzić ori kratki i halogeny ;)

Ogołnie dramatu nie ma , tył jest jakiś nie teges ale moze dlatego ze mało sie widzi takich 4-ek wiec szydera musiała sie pojawić! Wydech..... nie skomentuje go .

Przód jeśli juz tyle rzeczy zrobiłeś w autku to Ja bym wsadził przednie ori lampy zespolone ( soczewki ) te po lifcie. Zmienił bym tez kierownice bo te zajeżdzają 80-tką , no i zauwazyłem brak kilmy no ale cóz zdarza sie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro miała byc szydera to
Każdy ma swój gust
albo i nie ma :rotfl:

szydera=brak inteligencji, krytyke tez potrafie przyjmowac ale nie bezczelnosc :/ a i wytlumacz mi jeszcze jedno co mam rozumiec przez stwierdzenie "dwa swiaty"?

[ Dodano: 24-04-2007, 12:29 ]

P.S:Na ori kratki i halogeny to trzeba miec kase a oryginalne zderzaki i progi tez sa chyba plastikowe co nie wiec o co zapier.... :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro miała byc szydera to
Każdy ma swój gust
albo i nie ma :rotfl:

szydera=brak inteligencji, krytyke tez potrafie przyjmowac ale nie bezczelnosc :/ a i wytlumacz mi jeszcze jedno co mam rozumiec przez stwierdzenie "dwa swiaty"?

[ Dodano: 24-04-2007, 12:29 ]

P.S:Na ori kratki i halogeny to trzeba miec kase a oryginalne zderzaki i progi tez sa chyba plastikowe co nie wiec o co zapier.... :rotfl:

ta dyskusja do niczego nieprowadzi tylko cisnienie sobie podnosisz , tobie ma sie podobac i po temacie :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak....najważniejsze to mieć sprecyzowany cel i konsekwentnie do niego dążyć, a ty jak widać dzielnie trzymasz się tej stylistyki swojego auta.A skoro chcesz iść w ten style dalej

to może wrzuć większą felgę bo przy tych dokładkach i progach,aktualny rozmiar troche zmalał.Poza tym skoro ma być BlackLook to nie zaszkodzi czarna fela+angeleyes w tym samym kolorze i będzie Ok.Chociaż to nie mój klimat ,szacun za włożoną pracę ,nerwy i cash.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A MI SIę BARDZO PODOBA MICEK JEST GIT JAK TRZEBA TAKIE AUTO SIę WYRUżNIA NA DRODZE NAWET TEż CHCIAłEM TAKą KLAPę ZROBIć NA GłADKO, NA GERMANA. NIEMIECKIE AUTO NIEMIECKI TUNING I TO MI SIę PODOBA. MICEK JESZCZE BARDZIEJ GLEBA TROSZKę I BęDZIE TAKA GITARA JAK MA BYć :a4fan:

[ Komentarz dodany przez: Iceman: 24-04-2007, 18:18 ]

kolego wyłacz Caps Locka bo w ten sposób krzyczysz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam w planie wstawic czarne lampy tyl i przod wlasnie te angel eyes, fele mam 17" i raczej tak zostanie bo nie bede mialkasy na wiekszy felunek...chyba ze te pomaluje na czarno no ale to sie jeszcze zobaczy... :smile: :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podoba mi się :

-gałka :|

-przód i te juz troche brudne siatki

- drewno w środku

-wystajacy wydech (troche zbyt oczojebny)

- lampki tylne, w sumie złe nie sa, ale wolałbym przyciemnić te po lifcie czy jakies podobne ;)

-tablica tył i jej podświetlenie, (takie jakieś nie zbyt dyskretne i tablica patrzy w dół..)

-brewki

-kiera

Kilka z tych minusów ma seryjne auto, także i 'moje' :P

Podobają mi się :

-to ze to jest A4

-silnik, chociaż jak na V6 to dla mnie najmniej ciekawy model ;)

-felgi

-opony(bieżnik)

- inny sposób postrzegania klapy bagaznika

-progi (nie są takie brzydkie, takie poprostu elo progi)

Dla mnie auto neutralne, są ładne elementy są i niezbyt ciekawe też. Ogólnie ciekawie wygląda, tylko przydałoby się troche wiecej koni, albo jakaś turbinka czy coś ; ]

Od razu lepiej by latało adekwatnie do sportowego zaciętego wyglądu ; ]

W sumie to zamieniłbym się za moje, jeżeli nie jest bite mocno ; ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rewelacja!! tyłeczek i orurowanie pierwsza liga widać że dużo pracy włożyłeś.... przyznaję tej Pani 10 pkt! :a4fan::a4fan::a4fan: a co do uwag kolegów każdy ma swoje zdanie ja generalnie o niektórych nic złego nie powiem by nie zrobić im przykroścvi choć czasami niektórym zimny prysznic na łeb by się przydał, a jeśli coś mi się nie podoba to komentuje to w sposób taktowny by NIKOGO NIE URAZIć! PRZECIEŻ SĄ RÓZNE GUSTA!! :twisted: :a4fan::a4fan::a4fan: Micek "Olej" castrol i szalej swoją Niunbią :cool: hehehe

[ Dodano: 24-04-2007, 23:27 ]

nie skomentuje go .

Przód jeśli juz tyle rzeczy zrobiłeś w autku to Ja bym wsadził przednie ori lampy zespolone ( soczewki ) te po lifcie. Zmienił bym tez

:twisted: No właśnie Cuber ciekaw jestem czy Ty byś w swojej cokolwiek się odważył samodzielnie zrobić :rotfl::rotfl::rotfl: z tego co wiem Micek się napracował nad tym co tu widzimy więc doceń proszę pracę Kolegi albo spróbuj w swojej coś ciekawego zrobić :rotfl::rotfl::rotfl: najprościej jest krytykować gorzej jest zrobić lub powiedzieć coś konstruktywnego

[ Dodano: 24-04-2007, 23:32 ]

nikt tu nikogo nieocenia według pozycji bo pozycje maja tylko mody czytaj władze

Ice ale jedni dochodzą do tej władzy po 50 postach a inni po 2000 :twisted: nie żebym się czepiał :) ale wiesz przecież nie ma sprawiedliwości na tym świecie :wink:

[ Dodano: 25-04-2007, 00:05 ]

a co mialem wstawic w przedni zderzak styropian

Ziomek tym to już mnie zabiłeś :rotfl::rotfl::rotfl::rotfl: Wogólę jeszcze raz gratuluję pomysłu zacięcia bo wiem ile spotów opuściłeś by siedzieć nad nią w warsztacie :wink: i życzę byś zostawił niejedną "seryjną" daleko w tyle :bicz::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie, jestem tu niedlugo a niejeden widzi ze sa tu osoby na ktore reaguje sie "och i ach"....a co do tego ze uwazacie ze audi jest najladniejsze w serii...to po kiego ch** wystawiac fotki aut...wystarczy raz zamiescic po jednej rocznikowo w sedanie, avancie napisac jaki macie kolor i wsio....wlasnie o to chodzi zeby dawac zdjecia aut po tym jak zostalo zmienione...bo szczerze, za***iście by bylo gdyby po ulicach jezdzily wszystkie takie same audice...ludzie osmieszacie sie, macie sie za znawco a tak naprawde lizecie d*py jeden drugiemu (oczywiscie mowie o "zamknietym kregu") I nie piszcie ze sobie cos wymyslilem tylko taka jest prawda:D Oczywiscie krytyka jest sprawa powazna i kazdemu sie przydaje, ale nie w taki sposob jaki to sie dzieje na forum...przykladem jest to iz niedawno jeden kolega zamiescil fotki autka z felgami identycznymi jak moje, uslyszal od was slowa zachwytu, ale niestety moje IDENTYCZNE felgi zostaly skrytykowane...smiech na sali...peace :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...