Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] CZARNA PADLINA 1.9 TDI 216KM i 426Nm GT22- AL-2DIN itd.. + QUATTRO


dudi75

Rekomendowane odpowiedzi

A te lusterka występują też z prawym dużym? Bo nieraz widziałem A4 z dwoma takimi samymi lusterkami (przeważnie to były sprowadzone z Anglii lub USA).

Zaglądnij sobie do mojego tematu :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dudi wkladaj gt22 i bedzie kox :-)

moja narazie laduje od 3200 hehehheh -czekam na korekte i mnie chu... strrzela bo nie mial czasu teraz no nic kocha to poczeka jak to mowią :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dudi wkladaj gt22 i bedzie kox :-)

moja narazie laduje od 3200 hehehheh -czekam na korekte i mnie chu... strrzela bo nie mial czasu teraz no nic kocha to poczeka jak to mowią :-)

Mialem wkladac na ta wiosne ale postawilem na BRD nawet fajni mi jezdzi narazie musi zostac , no i czekam na twoje wyniki mam nadzieje ze bedzie zapitalac :kox: chociaz prawde mowiac z naszych klekotow bolidow nie zrobimy . Nie zastanawiales sie czy nie lepiej bylo by dlubac S4 na 400KM tak jak aw69 :kox: jedyna rzecz ktora przemawia za ropniaczkiem to spalanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no mozna ale to by bylo za proste

fakt spalanie jest male trasa 7 ale miasto juz 10 /12 ale to i tak mnie niz benzynka a ja troche km robie wiedz klekot jest lepszy dla mnie osobiscie - mialem juz 1,8 t po chipsie ale jakos nie krecil mnie tak bardzo jak diesel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem!

przejechałem sie!

i powiem że zaje... fura!

lekko się jedzie (zapier...) i komfort jest mimo gleby i 18"(teraz sam na następnej założę)

Vizualnie też piękna fura

Bravo Dudi Bravo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myslalem nie o vmax a o dluzszej jedynce i dwojce ;)

ciekawe skad ja taka skrzynie wezne , no chyba ze zamienie zebatki z 2 biegu na 1 a z 3z biegu na 2 :kox:

Widzę, że jesteś konkret kolo, więc się w Twoim wątku wypowiem.

Mam A4 1,9tdi 110KM AFN 235Nm1996 rok z oprogramowaniem made by rogal 135 Km, 285Nm.

Po korekcie softu u Rogala i na skrzyni oryginalnej z mojego auta (kod skrzyni APL) max prędkość to 220Km/h i wtedy odcinała wtrysk - 4500 obr/min. Niestety skrzynia uległa awarii (zaczął wyskakiwać 4 bieg), w związku z tym poszukałem skrzyni o kodzie DUK (A4 1,9 TDI 115 PS rok 2000), i powiem tyle - jest mierzalna różnica - na nowej skrzyni mam wyraźnie niższe obroty przy danej szybkości obrotowej silnika na każdym z biegów. Mam też tabelkę, którą stworzyłem - dany bieg, dane stałe obroty i jaka prędkość w zależności od założonej skrzyni, w najbliższym czasie ją opublikuję w wątku o swoim A4 - http://www.a4-klub.pl/smf/b5_afn_taka_kiedys_kupilem_a_tak_wyglada_teraz_ankieta-t6079.0.html

Także dla mocniejszych aut - polecam wymianę skrzyni biegów - ma to sens, szczególnie w dieslu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dudi75 masz nieźle narąbane tak jak i ja :kox: tyle kasy wepchać w takiego starego parcha :cool1: ale tak ogólnie to fura fajna, no i mocy ci już brakuje widzę :naughty: a to radio kto ci podłączał ?? :hi: i ten nowy klimatronik chyba też nie był plug&play

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fura nie najmłodsza ale co ją widzę to sie wku.... :gwizdanie: :gwizdanie: i myślę sobie po co kupowałem drogie auto jak sięz kasy spłukałem a seria jak jest tak jest :rant: :rant:

dudi75 masz nieźle narąbane tak jak i ja :kox: tyle kasy wepchać w takiego starego parcha :cool1: ale tak ogólnie to fura fajna, no i mocy ci już brakuje widzę :naughty: a to radio kto ci podłączał ?? :hi: i ten nowy klimatronik chyba też nie był plug&play

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dudi75 masz nieźle narąbane tak jak i ja :kox: tyle kasy wepchać w takiego starego parcha :cool1: ale tak ogólnie to fura fajna, no i mocy ci już brakuje widzę :naughty: a to radio kto ci podłączał ?? :hi: i ten nowy klimatronik chyba też nie był plug&play

Radyjko to sam a klimatronik kumpel :gwizdanie: tam jest cala konsola srodkowa z 2000 roku i wszystko pasuje plug&pley .

A mocy brakuje i bedzie zawsze brakowalo nawet jak bym zapodal GT22 a ty nie zapodajesz takiej turbinki :kox:

Super auto zrobiłeś :notworthy:.

pzdr

Dzieki , ciesze sie ze sie podoba :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

he he końcówki pompowtrysków Fratelli Bosio PP1043 zamówione od 250 - 270 hp powinny wystarczyć tak mnie zapewnia sprzedawca, a nad turbo się zastanawiałem ale nad gt25 tylko podobno ciężko ją napompować więc jak już coś to będzie gt22 :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

he he końcówki pompowtrysków Fratelli Bosio PP1043 zamówione od 250 - 270 hp powinny wystarczyć tak mnie zapewnia sprzedawca, a nad turbo się zastanawiałem ale nad gt25 tylko podobno ciężko ją napompować więc jak już coś to będzie gt22 :good:

No to idziesz ostro, tylko GT22 i zycze powodzenia i czekam na wyniki :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny karbon ...

A kto mowil ze to karbon ?

Nie nabijaj sie :baseball::wink4:

To hydrografika ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO muszę przyznać że autko świetne,widziałem na żywo w Bałtowie :wink4: i wyglada lepiej niz na fotkach.za***ista sprawa z tym przelotowym wydechem, dzwięk mnie rozwalił ,miooodzio :D

PS.Ja nie wiem jak możesz taką żonę zaniedbywać :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...