Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVB] A4 S LINE Pakiet RS4 19" RNS E 193 320/300 mm BRD AL 188KM/380Nm


wrclaguna

Rekomendowane odpowiedzi

ostatnio na spocie Rezszowskim mielismy grilla :decayed:

Nasz VIP Slaweq pstryknal mi mini sesyjke swoim za***istym sprzetem oto probka :good:

5u1iS.jpg

Ja pierd*** - jutro ide po nowy aparat. Wyszła :slina::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pare fotek od Slawka

FACaJ.jpg

hNBLi.jpg

6e3M9.jpg

6enJi.jpg

niedlugo nocna sesja :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto ujęte jest idealnie! :) widać,że aparacik i zdolności do jego ustawienia są :kox:

Tylko sceneria bardzo smętna. Ale nocna sesja w dobrze oświetlonym mieście była by suuper!

Czekam na te fotki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i światło było dobre :)

Światło już wtedy było słabe, robiła się szarówka :wink4: Wszystko kwestia dobrego obiektywu, statywu i dobrego ustawienia aparatu :wink4:

Przykład zdjęcia nocnego :naughty:

dsc1525.th.jpg

Mysle, że coś w tym stylu zrobimy tylko w rożnych miejscach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaje... sesyjka :good: :good: :good:[br]Dopisany: 01 Maj 2010, 09:49_________________________________________________i czujnik parkowania widać :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przód jest CUDO nad Cudami ale ms design z tyłu mi za bardzo nie podchodzi. Ale i tak prezentuje się :slina: :slina: :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hak bruździ :tongue4:

czasami sie przydaje cos przewiezc przyczepka i pociagnac lodke :tongue4:

juz raz mialem pacjenta na haku :chytry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na wieczornej sesji spróbujcie inaczej po kadrować te zdjęcia.... więcej zdjęć z nie-centralnie umieszczonym autem...

widać, że tu w sumie nie było co focić oprócz pięknej furki, ale zupełnie inaczej zdjęcia będą wyglądały jeśli auto nie będzie w centrum kadru...

też zagłębiam się dopiero w fotografie samochodową i polecam to forum http://forums.dieselstation.com/index.php?s=f95d6148fa3589a9fbcdc64a32d215df&showtopic=31679

zobacz na te fotki.... na żadnej z nich auto nie jest wykadrowane w centrum.... długa droga przed nami :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te fotki powinny isc na 1 strone :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na wieczornej sesji spróbujcie inaczej po kadrować te zdjęcia.... więcej zdjęć z nie-centralnie umieszczonym autem...

widać, że tu w sumie nie było co focić oprócz pięknej furki, ale zupełnie inaczej zdjęcia będą wyglądały jeśli auto nie będzie w centrum kadru...

też zagłębiam się dopiero w fotografie samochodową i polecam to forum http://forums.dieselstation.com/index.php?s=f95d6148fa3589a9fbcdc64a32d215df&showtopic=31679

zobacz na te fotki.... na żadnej z nich auto nie jest wykadrowane w centrum.... długa droga przed nami :tongue4:

Zeby auto nie było w centrum to musi być jakies sensowne tło. Te zdjęcia co robiliśmy musiały byc takie bo dalszy plan to był asfalt, ludzie i latarnie :thumbdown: I tak musiałem sie natrudzić, żeby tego wszystkiego nie złapac na zdjęcia :decayed:

Znajde fajne miejsce na fotki to na pewno dalszy plan bedzie ciekawszy :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widać, że tu w sumie nie było co focić oprócz pięknej furki,

też to zauważyłem :naughty:

jaki sprzęcik do cykania???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiu po raz kolejny napiszę, że fura mnie rozpier...

A i foty w wykonaniu Sławka ładnie podkreśliły jej walory

:oklaski: :oklaski: :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko...spoko Slaweq co wymysli :rolleyes: akurat dzis bedzie malo ludzisk na miescie ( i nie tylko ) wieczorem to popstrykamy :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze ja też chcę :> :wink4:

Grzesiek, dzięki za boczek - staram się rozkminić jak to poskładać teraz, coś mi nie pasują graty do siebie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widać, że tu w sumie nie było co focić oprócz pięknej furki,

też to zauważyłem :naughty:

jaki sprzęcik do cykania???

Sam aparat bez szału, Nikon D60, ale zakupiłem nowy obiektyw do niego..., jak powiedziałem w sklepie do jakiego aparatu to stwierdzili, że bede miał obiektyw lepszy od aparatu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widać, że tu w sumie nie było co focić oprócz pięknej furki,

też to zauważyłem :naughty:

jaki sprzęcik do cykania???

Sam aparat bez szału, Nikon D60, ale zakupiłem nowy obiektyw do niego..., jak powiedziałem w sklepie do jakiego aparatu to stwierdzili, że bede miał obiektyw lepszy od aparatu :decayed:

Nie ma śmiechu. Ja mam biednego D40, a szkła za 3 razy tyle :P

Chciałbym jeszcze mieć dobre oko i może by coś z tego było :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...