Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVB] A4 S LINE Pakiet RS4 19" RNS E 193 320/300 mm BRD AL 188KM/380Nm


wrclaguna

Rekomendowane odpowiedzi

fajne heble :kox: taki tyl bym chcial szczegolnie w takiej kasie co Ty dales :rolleyes:

ciekawe czy doczekam sie w tym watku tytulu "projekt zakonczony" :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajne heble :kox: taki tyl bym chcial szczegolnie w takiej kasie co Ty dales :rolleyes:

ciekawe czy doczekam sie w tym watku tytulu "projekt zakonczony" :polew:

Robie to bo to lubie :kox: zostalo jeszcze pare rzeczy do zrobienia :wink4:

Wiem ze fotele z B8 pasuja do B6 B7 :gwizdanie: teraz tylko oszukac jakis fajny komplecik :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze fotele z B8 pasuja do B6 B7 :gwizdanie: teraz tylko oszukac jakis fajny komplecik :przebiegly:

A to dobre. :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze fotele z B8 pasuja do B6 B7 :gwizdanie: teraz tylko oszukac jakis fajny komplecik :przebiegly:

http://allegro.pl/s4-a4-8k0-s-line-fotele-skora-tapicerka-skorzana-i1557396252.html

:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze fotele z B8 pasuja do B6 B7 :gwizdanie: teraz tylko oszukac jakis fajny komplecik :przebiegly:

http://allegro.pl/s4-a4-8k0-s-line-fotele-skora-tapicerka-skorzana-i1557396252.html

:kox:

No dojebane są! :kox: :kox: :kox: I cena też. :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze fotele z B8 pasuja do B6 B7 :gwizdanie: teraz tylko oszukac jakis fajny komplecik :przebiegly:

http://allegro.pl/s4-a4-8k0-s-line-fotele-skora-tapicerka-skorzana-i1557396252.html

:kox:

ladne foteliki :naughty: mysle o B8 S LINE o samych fotelach i kanapie bez tapicerek :wink4:

wrc, a od czego ta chlodniczka?

przelezala u mnie 3 lata i nie pamietram od czego , chyba uniwersalna cena 100 PLN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tam heble wyrezane :mysli:

Nie masz spania czy co :rolleyes: Montaz w poniedzialek popoludniu :) . Jest jeszcze do wymiany jeden gorny wahacz lewy przod :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tam heble wyrezane :mysli:

Nie masz spania czy co :rolleyes: Montaz w poniedzialek popoludniu :) . Jest jeszcze do wymiany jeden gorny wahacz lewy przod :confused4:

Nie mam, przed pracą lubię sobie oglądnąć jakiś film :decayed:. To coś zaczęło stukać :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze do wymiany jeden gorny wahacz lewy przod :confused4:

Demontaż masakra :wallbash: radzę zaopatrzyć się w śrubę łączącą oba górne ze zwrotnicą. U mnie niestety bez opalania się nie obyło, ale można było tak zrobić bo wymieniałem wszystkie na raz, podejdź do tego bez pośpiechu lepiej psikać przez kilka dni jakimś środkiem do odrdzewiania śrub i pomalutku próbować odkręcać niż wymieniać zwrotnicę. Śruba lubi pęknąć więc bez nerwów Grzesiu :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko ...spoko :) wiem o tym bo juz zmienialem kiedys i kupowalem ta dluga srube ori :kox: Zaciski bede zmienial i to przy okazji sie zrobi :)

Dzis chcialem wykosic trawnik u siebie, kosiarka odmowila posluszenstwa po przerwie zimowej :confused4: . Dwie godziny sprawdzania swiece ,olej , paliwo , odpalania i nic :thumbdown:

Dopiero po wlaniu swiezego paliwa wreszcie odpalila :dance: .....ale za to urwalem sznurek co sie odpala kosiarke :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze do wymiany jeden gorny wahacz lewy przod :confused4:

Demontaż masakra :wallbash: radzę zaopatrzyć się w śrubę łączącą oba górne ze zwrotnicą. U mnie niestety bez opalania się nie obyło, ale można było tak zrobić bo wymieniałem wszystkie na raz, podejdź do tego bez pośpiechu lepiej psikać przez kilka dni jakimś środkiem do odrdzewiania śrub i pomalutku próbować odkręcać niż wymieniać zwrotnicę. Śruba lubi pęknąć więc bez nerwów Grzesiu :wink4:

Ja tam u siebie odkręciłem bez problemu nawet śruby zostały stare :wink4:[br]Dopisany: 16 Kwiecień 2011, 22:40_________________________________________________kiedy rezamy nowe fotele :kox:

c8000_1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Laduje do bagaznika te kupe zelaza i dziś popołudniu montaż zacisków , osłon , plynow i takich tam pier**l :decayed: ....kurna ale tych gratów sie nazbierało :blink:

img6146g.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie ładnie ... sugeruję oddać te ładne tylne zaciski od esy koledze z forum za jego tylne 288 z 3.0 tdi :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ladna furka :) powiedz mi masz amory tez wymienione czy tylko same sprezynki obnizajace ?? ja chce dac swoje -40 i nie wiem czy amory tez trzeba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...