Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Parówa


moskal

Rekomendowane odpowiedzi

:mysli:

ale grodzisk czy piaseczno??

Grodzisk , nie bedziemy księgowemu takimi pierdolami głowy zawracać :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:mysli:

ale grodzisk czy piaseczno??

Grodzisk , nie bedziemy księgowemu takimi pierdolami głowy zawracać :decayed:

:cwaniak1: :baseball::JC_fan::PB98:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:mysli:

ale grodzisk czy piaseczno??

Grodzisk , nie bedziemy księgowemu takimi pierdolami głowy zawracać :decayed:

:cwaniak1: :baseball::JC_fan::PB98:

chcesz zebyśmy przyjechali do ciebie ??? żaden problem , dla mnie to nawet lepiej , odpier**lisz czarną robote :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odpier**lisz czarną robote :decayed

...a wy bierzcie browar i gorące przekąski :naughty: :naughty:

Powiedzcie kiedy to i ja może bym zaleciał :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odpier**lisz czarną robote :decayed

...a wy bierzcie browar i gorące przekąski :naughty: :naughty:

Powiedzcie kiedy to i ja może bym zaleciał :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

w niedziele za tydzień :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do nadarzyna moge przyjechac, do grodziska to mi sie troche nie chce. a nie moze byc sobota?? w niedziele mam dyzur :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moskalito pokaż ten stożek bo ciekaw jestem :naughty:

wyjmij lampe u siebie i na trytytkach powies przy halogenie stozek. rure pcv pomaluj sprajem srebrnym i wsadz pod maske. tak troche obrazowo jak zalozyl :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moskalito pokaż ten stożek bo ciekaw jestem :naughty:

wyjmij lampe u siebie i na trytytkach powies przy halogenie stozek. rure pcv wsadz pod maske. tak troche obrazowo jak zalozyl :gwizdanie:

:wtf:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karwa tak pomyślałem że troche za zimno żeby rzeźbić u Poziomki pod garażem , zrobimy to u mnie w sobote popołudniu , możesz przyjechać około 16 , jak ksiegowy chce to tez moze przyjechać :wink4:

a co do stozka to sytucaja wygląda następująco :

Jako ze jestem tępa strzała kupiłem na allegro stożek ITG z wyjściem 63mm , była okazja , nie zastanowiłem sie. jak wszyscy wiemy przpływka w AEB ma 70mm , wiec byłoby przkłamanie 7mm , po konsultacjach z "BAT klub member#2" w gre wchodziły dwie opcje , zmiana stożka na taki z wyjsciem 70mm lub rzeźba (za czym obstawiałem ja ze względów finansowych).

No to do roboty :kox: .

Mialem na stanie rure 70mm , wiec zostało tylko tak obciąć wejście do stożka zeby trafić idealnie w miejsce gdzie przy styku z rurą 70mm bedzie idealnie wszystko pasowało

44479049.th.jpg 53485968.th.jpg

jak juz ładnie wszystko przypasowalo , obszlifowałem wszystkie nierówności od środka , tam gdzie przepływa powietrze zeby nie było zadnych zawirowań :wink4: i potraktowałem to klejem do metalu który wytrzymuje temperature ponad 120 stopni.

39470687.th.jpg 75405850.th.jpg 32191481.th.jpg

Tak to wyglądało po 24 godzinach , klej który wypłynał "od środka" zeszlifowalem na gładko , jest troche ciężki w obróbce :thumbdown: , ale cóż za błedy trzeba płacić :kox: :gwizdanie:

10601725.th.jpg 37454801.th.jpg

A tak wygląda po szlifowaniu i malowaniu , nie mogłem zeszlifować na gładko , chcialem żeby klej został delikatnie nalany na spoine , napewno bedzie mocniej trzymał , chociaz i tak rękoma przy użyciu troszke większej siły

nie mogłem tego rozerwać , nie wiedziałem że bedzie to takie mocne :good: , po pomalowaniu wsadziłem to do piekarnika na 45 minut w 100 stopni i klej nie zmienił konsystencji , był bardzo twardy więc pod maska powinien wytrzymać , zwłaszcza ze bedzie bariera termiczna która troche przytrzyma ciepło z komory silnika :good:

68389705.th.jpg 48659504.th.jpg

Jakby ktoś nie wiedział to tak stożek ITG wygląda w środku :decayed:

20100113014.th.jpg 20100113012.th.jpg

[br]Dopisany: 16 Styczeń 2010, 08:31_________________________________________________zaspokoiłem waszą ciekawość ???? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pod blokiem jest parking , ciepło jest :wink4:

spoko, jak sie uda to wpadne

myslalem ze trytytka garage ma jakies zadaszenie i klime :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myslalem ze trytytka garage ma jakies zadaszenie i klime :gwizdanie:

chyba nie ma , choć któż to wie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parówa już chyba w drodze albo i nie :kox::wink4:

dzisiaj mial odebrac??[br]Dopisany: 16 Styczeń 2010, 14:40_________________________________________________dawaj foty wreszcie :baseball:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no Moskal, myślałem że gorzej będzie wyglądał ten stożek :gwizdanie:

nie jest źle :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...