Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] ........................MÓJ BLACK KILER................................


Cristoforo

Rekomendowane odpowiedzi

bierzesz wiertareczkę , z końcówkami do wiercenia otworów fi (20-30mm) ileś tam , 4 otworki i hejka , tylko wierć od środka na zewnątrz :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde criis, nie moge znalezc, w dziale sprzedam myslalem ze umiescielm fotki, a tam tyko fotki z allegro. moze mam na drugim kompie, ale to sprawddze dopiero wieczorem. Ogolnie niczym specjalnym sie nie rozni parktronic w A4 i S4.

PS...fajnie ze pollyyyyftowy ten zderzak:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widział ktoś gdzieś takie daszki na szybę jak na tej czerwonej? :slina:

Ja mam u siebie taki z alegro i nie narzekam :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie ja bym sobie też takie cuś zapodał

montowałeś na jakiś klej??

Tak, na klej do szyb, tyklo zrobiłem błąd, bo go nie rozprowadziłem, tylko walnałem 3 placki i teraz jak sie przyjzeć to widac lekkie zgrubienia, ale tragedii nie ma, kupiłem jakis najtanszy ogólnie laminat za ok 100zł :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możesz zapodac fotkę jak to wygląda u Ciebie :naughty:

Kliknij w szaraka na samym początku masz ze 3 zdjecia :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak ale avant juz ma fabryczna lotkę :wink4:

nakleja sie na i jest daszek :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj lukam przez okienko i patrze kurier taszczy zderzak dla mnie :kox:

ale jakiś taki wąski i nijaki

akurat było lekko rozerwane opakowanie i patrze czujniki cofania w kolorze zderzaka, srebrna listwa, dziura na zaślepkę od haku itd.

myślę sobie kurde b6 czy coś innego

rozwalam bardziej opakowanie i lukam a to zderzak od S klasy mercedesa :shocked: kurier powiedział że nie odbierze rozerwanego towaru a ja mu że ja nie odbieram tego zderzak na fochowany zabiera go a ja dzwonie i mówie co jest, koleś zle przykleił listy przewozowe i jakiś burak otrzymał mój zderzak od esy :wallbash: :wallbash: :wallbash: na wtorek powinienem mieć :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co będzie jeśli gościowi od MB spodoba się zderzaczek od S4 i będzie chciał dorezać resztę? :mysli:

:polew:

Nie no zawsze pod górkę :kwasny::bicz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zderzak kupiłem za 360zł moze go brać za 1000zł :naughty: tak jak stoi na allegro

miałem dostac dzisiaj PD ARL i d*pa dopiero w poniedziałek :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pocieszę Cię może, ja na swoją paczkę z głupią przejściówką iso czekam już tydzień :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pocieszyć mnie może tylko dobry browarek w dzakuzi z miłą łanią :decayed:[br]Dopisany: 22 Styczeń 2010, 14:01_________________________________________________dzisiaj poprawiłem sobie humorek jak polatałem po Gdańsku STI 305KM

jak to auto kocha jak jest ślisko :slina: :slina:

następne będzie w Q :kox:

jednak to prawda, że jak staniesz na skrzyżowaniu subarynką to każdy chce się ścigać :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jednak to prawda, że jak staniesz na skrzyżowaniu subarynką to każdy chce się ścigać

coś w tym jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...