Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Efekt wymiany licznika na FIS


koziol

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

sam emulator na can do tego radyjka co dalem 200zl plus radio 500 razem 700zl troche sporo

mam aktualnie radyjko blaupunkt travelpilot jakos szczegolnie mi nie przeszkadza gra i tyle ale mysle nad ori radyjkiem bo jakos bardziej mi sie podobaja ori radia w autach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz ori wygląd to ok, ale jeśli chcesz w przyszłości coś więcej wyciągnąć z audio, to odpuść komunikację z FIS i zostań przy tym co masz, bądź inwestuj w sprzęt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz ori wygląd to ok, ale jeśli chcesz w przyszłości coś więcej wyciągnąć z audio, to odpuść komunikację z FIS i zostań przy tym co masz, bądź inwestuj w sprzęt.

no i to jest prawda!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem nawet zadowolonyz concerta +emulator mp3 czyli w zasadzie z serii + bose ale radio z kodowaniem na standard, wszystko podlaczone pod fis , kiere z mf i parrota 3000.... wszystko fajnie smiga w 100%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AUDI CONCERT A2 A3 A4 A6 TT 22 CM i 23CM RADIO (2521179738) - motoAllegro takie masz radyjko? a co z przewodem od spalania ktora strona go pchac pod licznik? rozebralem dzisiaj zobaczyc jak to wyglada i jedyny pomysl jaki mi przyszedl do glowy to przez miejsce gdzie idzie linka od maski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie takie, jak chcesz puscic kabel z komory silnika do sierodka auta (do licznika) to puszczaj go przez ecu odkrecisz puszke, wyciagniesz kompa i masz dziure do sierodka.... wiesz jaki jest problem ze zapchanymi odplywami wody z podszybia... nawet u mnie przy zalozonym podszybiu poliftowym czesto stoi woda tam gdzie jest guma od linki do maski, zeby poprostu potem woda nie wchodzila do sierodka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj przyszedl czujnik temp oleju ale jak do niego podlaczyc przewod zeby go pociagnac az do licznika bo jakos nie bardzo widze miejsce zeby zaczepic przewod

http://img03.allegroimg.pl/photos/oryginal/24/73/30/63/2473306373

musze montowac taki sam kapturek jak jest na czujniku cisnienia oleju z dwoma przewodami i jeden dac do masy drugi do licznika?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin a napewno nie masz ori przewodu to wtedy tylko podobnie jak spalanie przeciagasz z ecu pod licznik i po robocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

postaram się cyknąć fotkę na dziś wieczór

u mnie przewód był podczepiony na opaskę zaciskową w okolicy tej gdzie jest miejsce na montaż czujnika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciagniesz tylko jeden kabel od czujnika do licznika, przy liczniku podpinasz pod odpowiedni pin a czujnik w taki sposob - wsowka...

czujnikn.jpg[/img]

czujnik2oil.jpg[/img]

niepatrz na miejsce gdzie jest czujnik tylko jak go podlaczyc (fotki z tdi)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko wiem juz jak to ogarnac cos poszukam w garazu i bedzie ok :)

---------- Post dopisany at 19:06 ---------- Poprzedni post napisany at 08:56 ----------

temat spalania i zmiany manetki ogarnięty. Naj więcej czasu zabrała wymiana manetki i zdjęcie kierownicy ale na spokojnie udało się wszystko zrobić. Zostało tylko podłączenie temp oleju i poziomu spryskiwaczy. Ale to może w czwartek

---------- Post dopisany 08-08-2012 at 00:28 ---------- Poprzedni post napisany 07-08-2012 at 19:06 ----------

radio concert I bedzie pokazywac rds na fisie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...