Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Efekt wymiany licznika na FIS


koziol

Rekomendowane odpowiedzi

jakby mi wytłumaczył ktoś krok po kroku co muszę zrobić, gdzie poprzekładać piny ( o ile trzeba ) co wymienić , gdzie co zmienić w kodowaniu itd to byłbym niezmiernie wdzięczny . no i przede wszystkim czemu nie mam z nim komunikacji ? a ze starym mam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Piotr przecież Ci mówię, że masz CAN`a włączonego w liczniku dlatego Ci ciśnienie wywala... :whistling:

najczęstszy objaw, że obroty nie chodzą i cisnienie oleju się wyrzuca, nie mówimy o sensorze... :whistling:

o ile obroty uda się jeszcze uruchomić to z ciśnieniem bywa ciężej, może sie okazać, że nie idzie go wyłączyć i nic tego nie zmieni, ani otwieranie maski ani nic, bo otwieranie maski pomaga na sensor a nie na czerwonego alladyna...

Obrotkę to z defaulta 60 kanał ustawiłem na 1024, z tym czujnikiem ciśnienia to musze e końcu dojść co mam u mnie wkręcone w oryginale... bo czujnik w chłodnicy oleju jest, i kest podłączony jednym kablem... a oryginalny licznik nie miał wyświetlacza temp. oleju... więc by chyba niemiaszczki nadmiarowo nie wkładali... fotki cyknąłem łącznie z fotą sterownika airbaga, jak konsole robiłem i zbiornik wyrównawczy wymieniałem na polift...

zdjęcia licznika wrzuce ja do domu dojade...

---------- Post dopisany at 20:17 ---------- Poprzedni post napisany at 20:15 ----------

jakby mi wytłumaczył ktoś krok po kroku co muszę zrobić, gdzie poprzekładać piny ( o ile trzeba ) co wymienić , gdzie co zmienić w kodowaniu itd to byłbym niezmiernie wdzięczny . no i przede wszystkim czemu nie mam z nim komunikacji ? a ze starym mam .

wyslij an pw adres mailowy to ci podesle rozpiske pinow w 98 i w 2000, różnice wyłapiesz... potem będziemy się brali za kodowanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakby mi wytłumaczył ktoś krok po kroku co muszę zrobić, gdzie poprzekładać piny ( o ile trzeba ) co wymienić , gdzie co zmienić w kodowaniu itd to byłbym niezmiernie wdzięczny . no i przede wszystkim czemu nie mam z nim komunikacji ? a ze starym mam .

Ja taka przekładke u siebie robiłem i trzeba kilka kabli przełozyc miedzy innym od abs czy poduszek

Wysłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sie w koncu zabralem za reanimacje pamieci mojej drugiej szafy:kox:

wsad znaleziony (dzieki Cwiara jeszcze raz ) wsad juz w pamieci siedzi

i teraz lutowanie pamieci i zobaczymy czy zagada :facepalm::polew::naughty::grin::decayed::banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i jest do kupenia licznik z polifta a6 2002 r i teraz pytanie czy trzeba wsad zmieniać czy coś , czy wsytarczy dołożyć w moim przypadku szara kostkę zgodnie z rozpiska , żaden alladyn na tym liczniku się nie pokaże czy coś?

Bo szyba coś pisał o canie ze włączony czy wyłączony i nie wiem o co chodzi teraz czy zadziała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i jest do kupenia licznik z polifta a6 2002 r i teraz pytanie czy trzeba wsad zmieniać czy coś , czy wsytarczy dołożyć w moim przypadku szara kostkę zgodnie z rozpiska , żaden alladyn na tym liczniku się nie pokaże czy coś?

Bo szyba coś pisał o canie ze włączony czy wyłączony i nie wiem o co chodzi teraz czy zadziała

He he poliftowych szaf z a6 jest tyle ze cholera wie czy bedzie alladyn kubus puchatek czy inny smerf :wink:

moze byc tez crypto z zaszyfrowanym wsadem np :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no a ja mam problem z moim... :facepalm:

Grześ siedzi napierdala od 17 ten licznik i nie idzie, pamięć ewidentnie uwalona, nowe kości poprogramowane programatorem wlutowane a licznik jak uwalony tak uwalony... :facepalm::facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra wyrzezbilem pamiec niby zaprogramowana z dobrym wsadem pb i eu

ide kuknac czy zagada czy du..pa bedzie:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra szafa nie gada...:kox: ale pewnie wiem o co kaman no nic jutro przetestuje trzeba lupy poszukac... trzymacie sie rezacze :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra szafa nie gada...:kox: ale pewnie wiem o co kaman no nic jutro przetestuje trzeba lupy poszukac... trzymacie sie rezacze :decayed:

to o co ? może mnie to w jakis sposób pomoże... :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakim kablem zczytuje się pin, pewnie zwykłym takim od vaga nie poleci ?

Co Ty gadasz, ja u siebie korekte przebiegu zrobiłem chińskim kablem, wsad też edytowałem :decayed: kwestia oprogramowania.

---------- Post dopisany at 22:35 ---------- Poprzedni post napisany at 22:34 ----------

Dodam jeszcze, że na tak strasznie niestabilnym systemie dla takich programów, jakim jest W7/64bit... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra szafa nie gada...:kox: ale pewnie wiem o co kaman no nic jutro przetestuje trzeba lupy poszukac... trzymacie sie rezacze :decayed:

to o co ? może mnie to w jakis sposób pomoże... :whistling:

o to ze ujeb.... jedna nozke od pamieci i kurfa bede musial druga programowac i wlutowywac jeszcze raz

czlowiek slepy a takie cyrki musi odwalac :polew::kox::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no a ja mam problem z moim... :facepalm:

Grześ siedzi napierdala od 17 ten licznik i nie idzie, pamięć ewidentnie uwalona, nowe kości poprogramowane programatorem wlutowane a licznik jak uwalony tak uwalony... :facepalm::facepalm:

Ładnieś Ty ten licznik upitolił... może jak tego reksia wrzucałeś w fulHD to jak mu miejsca na kostce zabrakło zaczął wrzucać do pamięci procka. :grin:

---------- Post dopisany at 22:52 ---------- Poprzedni post napisany at 22:50 ----------

Chyba ze to nie od jego braku krzyczy

A poka foto tego fisa i podswietlenia

Nie dałem rady.. wróciłęm właśnie a baterie w aparacie rozładowane do cna... zapodałem w ładowatke, jutro z rana będzie foto, z telefonu to mnie kiszkowate foty wychodzą więc nawet nie próbowałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakiej firmy pamięci kupiłeś? Bo u mnie coś nie działa. Pamięć programuje lutuje do blatu i zachowuje sie tak jak by jej nie było.

AIMEL948? philipines z drugiej strony wybili

wczesniej jak wlutowalem pusta to darl ryja... a teraz nozka sie ujeb... juz przy samym koncu i dorzezbilem jakis drucik ale chyba nie laczy bo zero na wszystkich wyswietlaczach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...