Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Efekt wymiany licznika na FIS


koziol

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Obudowa z ringami z a6 na pokładzie. I pływak z passata też już założony i pokazuje już dobrze paliwo :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Manetka zmieniona także od avanta o nr 8D9953503D na handel , pasuje od 98 r

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bidzio1 ale dajesz z modami :P dobrze że pływak jest OK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dałem radę i pasuje. Teraz kolej na kierownicę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Mam auto u elektryka mówi że nie jest w stanie podpiąć mi wszystkich funkcji ponieważ nie mam kontrolera tak to nazwał szczerze nie mam pojęcia o co mu chodzi. Tłumaczy że licznik jest z nowszego auto i domaga się różnych opcji.. :facepalm: To już drugi elektryk ten sprawiał wrażenie kumatego miałem nadzieje że da radę :kwasny: Dzisiaj wieczorem ma jeszcze grzebać zobaczymy co będzie:facepalm:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się k**wa zna jak ja na pilotowaniu odrzutowca, przecież w twoim roczniku nic praktycznie nie trzeba robić oprócz podłączenia manetki i zmasowaniu 3 kabli on jest jakiś j**niety , no chyba ze mu kazałeś podpiąć kontrole spalonych żarówek np to do tego jest chyba jakiś moduł potrzebny ale ja tego nie podlaczalem tylko masa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie da radę coś zrobić z licznikiem z a6 po lifcie? Angielska benzyna. Czy to tylko już raczej na części? Czy zrobił by z tego naszego diesla?

Sa magicy co robia crypto bynajmniej tak slyszalem ale to juz wyzsza szkola jazdy

bo nie chce zeby wyszly jaja ze pozmieniam piny podepne nowy licznik i nie wydre pinu i zostane uziemiony ;d czyli zmieniam pinologie podpinam nowy licznik, podlaczam program wyciagam pin, dodaje klucze z nowym pinem i narazie starczy auto odpala potem dodaje pin ze starego licznika i teraz mam aktualny przebieg ? pozniej maneta bla bla

By pin zszytac a vda musisz miec kabel comandera lub magika co Ci zczyta

by zmienic licznik musisz miec kabel zwykly i adoptujesz nowy licznik logujac sie najpierw starym pinem

by zmienic przebieg musisz miec kabel komandera/ lub magika co zmieni

DObrze ze sie wzieles za to przynajmniej sie nauczysz troche ;)

i sory ze na pw nie odpisywalem ale ostatnio nie mam czasu tu zagladac za bardzo :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bidzio1 ale dajesz z modami :P dobrze że pływak jest OK

Zaraził się moim ex, bo tak miał raptem bixy, a teraz chłopak idzie do przodu z modami, daje rade :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie da radę coś zrobić z licznikiem z a6 po lifcie? Angielska benzyna. Czy to tylko już raczej na części? Czy zrobił by z tego naszego diesla?

Sa magicy co robia crypto bynajmniej tak slyszalem ale to juz wyzsza szkola jazdy

bo nie chce zeby wyszly jaja ze pozmieniam piny podepne nowy licznik i nie wydre pinu i zostane uziemiony ;d czyli zmieniam pinologie podpinam nowy licznik, podlaczam program wyciagam pin, dodaje klucze z nowym pinem i narazie starczy auto odpala potem dodaje pin ze starego licznika i teraz mam aktualny przebieg ? pozniej maneta bla bla

By pin zszytac a vda musisz miec kabel comandera lub magika co Ci zczyta

by zmienic licznik musisz miec kabel zwykly i adoptujesz nowy licznik logujac sie najpierw starym pinem

by zmienic przebieg musisz miec kabel komandera/ lub magika co zmieni

DObrze ze sie wzieles za to przynajmniej sie nauczysz troche ;)

i sory ze na pw nie odpisywalem ale ostatnio nie mam czasu tu zagladac za bardzo :facepalm:

ciezko powiedziec ze sie wzielem za to, nikt mi nie chce przelozyc to zaczalem zbierac informacje gdybym sam sprubowal, czyli z gory jestem uziemiony bo po przelozeniu licznikow nie wyciagne pinu z nowego bo mam tylko zwykly kabel, a teraz zaczalem jeszcze kombinowac z systemami zeby mi dobrze programy chodzily i sie sypnal lapek i zas uziemiony jestem wszystko pod gorke ehh.. arre zlituj sie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bidzio1 ale dajesz z modami :P dobrze że pływak jest OK

Zaraził się moim ex, bo tak miał raptem bixy, a teraz chłopak idzie do przodu z modami, daje rade :naughty:

Oj tam oj tam. Nie wlewaj już tak sobie. :-P moja lista planów na mody była długa tylko fundusze nie zawsze pozwalały. I nie tyko bixy tylko wiele rzeczy było poprostu nie zauważalne dla zwykłego śmiertelnika :-) ale gwintu i tak nie będzie bo mnie to jakoś nie rusza jak widzę stan naszych dróg. Więc do battalionu mi daleko... Grunt że wiele rzeczy potrafię zrobić sobie sam. A dzięki temu też inni są zadowoleni prawda Karol ;-) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piteros1 jak juz to dopiero sobota 18.05 pasuje?

Bidzio1 z tym gwintem to popieram na mojej kozie i 17 co chwila slusze jakies studzienki i zawieszenie jak pracuje i lamie sie ze sprezynami -20 na przod a co dopiero na gwincie i wiekszym kole :facepalm:

cenie komfort ponad lans :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę, że jest nas przynajmniej trzech ...

bidzio1 jak tam emulator oil sensor ? bo klient mi się szykuje a chce zgasić tego paskudnego alladyna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuba jest gotowy. Ogarne wszystkie lampki i leci do ciebie. Myślę że poniedziałek-wtorek powinienem wysłać.

Co do zawieszenia to ja u siebie miałem -40 jak go kupiłem ale tak na żaden kraweznik Nie wjechałem , na progach niektórych przycieralo. To ja mam w nosie taki interes żebym się zastanawiał co chwile czy czegoś nie urwałem. Panowie a może ktoś wie czy obudowa kierownicy z a3 lub a6 c5 podejdzie do mnie zamiast poliftowej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie szybkie pytanko za 100pkt: na fisie pokazuje mi średnie spalanie 5.1l/100km, w rzeczywistości było 6.06l/100km.

Pytanko jak to skorygować, i jak policzyć o ile, czy to się procentowo robi, czy jakieś indeksy czy coś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...