Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Efekt wymiany licznika na FIS


koziol

Rekomendowane odpowiedzi

Siema, odpowiedzcie mi któryć, mam licznik po 1 lifcie (stałe podświetlenie po przekręceniu ale czerwone i z analogowym zegarkiem) i chcę założyć poliftowy z elektronicznym z A4 B5 z fisem, ale z angola, będą jakieś problemy po drodze? najbardziej zależy mi na wskaźniku temp.oleju :wink:

Zobacz czy masz miske z czujnikiem ori. Jak nie - odpuść, chyba, że masz dukaty i chęć, to Cie pokierujemy dalej, ale też gwarancji nie damy, że będzie latać... No chyba, że blat i micha z tej samej padliny, to będzie si.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

no 4 piny tam sa

Zegar atomowy :wink:

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

czyli co bo nie jestem taki polapany jak wy ;d

Czyli wyście do podłączenia anteny żeby łapać automatycznie czas z niemieckiego zegara atomowego

Wysłane z mojego GT-I8190N za pomocą Tapatalk 2

a konieczne to podlaczac? i gdzie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli podłączysz to nie będziesz nigdy musiał juz ruszać zegarka , sam się będziee ustawiał a nawet przechodził z czasu letniego na zimowy i odwrotnie , korzysta on z sygnału radiowego z jednego z miast w Niemczech , nie pamiętam jakiego coś na N , jest to taka puszka mala z kablem i wtyczka i wpinadz wtyczkę w to gniazdo 4 pin i musi latać, wiem ze co się niby jeszcze bagien ustawialo, pewien magik mi mówił ze vagiem można to obsługiwać

Ventylator a jaki wsad wrzuciłeś chodzi mi o wersje czyli D... a jaka wersja była orginalnie w angolu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam instalacje prawię wszystką pociągnięte tylko mój lcd jest walnięty ponieważ cały czas jest podświetlony jeszcze przed rezaniem się ciągle świecił i słyszałem ze do mnie musi być licznik do przedlifta bo jak wezmę od polifta to będzie więcej pinów czy się mylę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam instalacje prawię wszystką pociągnięte tylko mój lcd jest walnięty ponieważ cały czas jest podświetlony jeszcze przed rezaniem się ciągle świecił i słyszałem ze do mnie musi być licznik do przedlifta bo jak wezmę od polifta to będzie więcej pinów czy się mylę

no przerabiasz całą instalację i cieszysz sie poliftem... :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ori był 980J a ja wrzuciłem znaleziony na elektrodzie 932Fx

Wysłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema, odpowiedzcie mi któryć, mam licznik po 1 lifcie (stałe podświetlenie po przekręceniu ale czerwone i z analogowym zegarkiem) i chcę założyć poliftowy z elektronicznym z A4 B5 z fisem, ale z angola, będą jakieś problemy po drodze? najbardziej zależy mi na wskaźniku temp.oleju :wink:

Zobacz czy masz miske z czujnikiem ori. Jak nie - odpuść, chyba, że masz dukaty i chęć, to Cie pokierujemy dalej, ale też gwarancji nie damy, że będzie latać... No chyba, że blat i micha z tej samej padliny, to będzie si.

A to dupce, chyba, że będę michę wymieniał (bo mam chyba z niej wyciek to od razu się czujnik wyreza)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pamiętasz jaka wersja była tego 980j czy d11 , 12, czy 13 czy jeszcze może niższy

I jaki ma ten obecny podejrzewam ze d13

i rozumiem ze chodzi Ci temp oleju w normalny sposób ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wersji nie znam, ale wszystkie zegary działają poprawnie (nie jestem pewien był 09 jest 13

Wysłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie masz z zrzutu z vaga może bo tam obok numeru wsadu jest właśnie podana jego wersja, chociaż w vagu teraz zobacz jaka jest , i dlaczego jesteś zalogowany widziałem online o 5 rano, ja to rozumiem ze na służbie nudy o tej godzinie a ty ?:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciezko bedzie zvagowac audi bo ja do czwartku na robocie, klepie z phona, a komp z fejsami na bazie

Wysłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam do was pytanko Dzis wsadziłem fisaaa do mojej b5 avant. I mam 3 problemy pytania

-nie działa mi obrotomierz Czemu ????

-Czy jest manetka do kombiaków ????

-Miałem w starym liczniku na środku 2 prostokąty i w jednym pokazywało mi tęperature zewnętrzną tam wchodzi kostka 10 albo 8 pinowa ii który pin/kabelek ma iść do fisa ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:facepalm::szukaj:

lenistwo juz chyba granic nie ma....

---------- Post dopisany at 20:48 ---------- Poprzedni post napisany at 19:48 ----------

Najbardziej mi sie podoba pytanie czy jest manetka do "kombiakow" :polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Nie kombiaki wychodzily bez sterowania fis-em :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co to kombi w audi??

arre napisz do uzytkownika Leo. zna on sie dobrze z magikiem ktory robil mi fisa , moze zalatwi Ci jakies wsady do a6 pb , no bo dalej sie sklaniam do zmiany wsadu ale dalej nie dostalem od Ciebie info jakie d... mial angol a jakie d... ma wsad obecny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego arre nie muszę byc alfa i omegą i nie muszę wszystkiego wiedzieć . Mi chodziło głowinie o to żę mam z sedana lecz nie mam na niej do wycieraczki tylnej i mam po prostu pytanie czy jest 1 cała zespolona czy taka magiczna jak do swiateł. Ze sa 2 manetki. I powiem ci że sie sporo naszukałem juz by spiąć to do kupy. I pozostały mi tak naprawdę detale których nie wiem wiec sie pytam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co to kombi w audi??

arre napisz do uzytkownika Leo. zna on sie dobrze z magikiem ktory robil mi fisa , moze zalatwi Ci jakies wsady do a6 pb , no bo dalej sie sklaniam do zmiany wsadu ale dalej nie dostalem od Ciebie info jakie d... mial angol a jakie d... ma wsad obecny

Bede mial wsad od kumpla tez a6 1.8T pb eu tylko lapka musze skrecic ale dzieki kolego :)

kolego arre nie muszę byc alfa i omegą i nie muszę wszystkiego wiedzieć . Mi chodziło głowinie o to żę mam z sedana lecz nie mam na niej do wycieraczki tylnej i mam po prostu pytanie czy jest 1 cała zespolona czy taka magiczna jak do swiateł. Ze sa 2 manetki. I powiem ci że sie sporo naszukałem juz by spiąć to do kupy. I pozostały mi tak naprawdę detale których nie wiem wiec sie pytam.

Masz racja ja rowniez nie jestem alfa i omega

robilem wiele rzeczy przy fis wiele nie wiedzialem ale na Twoje wszystkie pytania odpowiedzi tu sa i na googlach i na elektrodzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...