Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Efekt wymiany licznika na FIS


koziol

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

szybkie pytanko, czy da się i ewentualnie jak prze lutować nie świecące diody w liczniku b5 99 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pany wyswietla mi spalanie 5l chcialem zmienic zeby bylo 6l, wiec na 3 kanale dalem 105(zakres 85-115) bylo 100 bedzie git ?

z prostego rachunku matematycznego wynika ze jezeli 5l to 100% to musisz dac miedzy 15-a 20% by bylo 6l

5l=100% 1l = 20% bo 20x5=100 czyli 120% = 6l wg mnie :kox:

a 105% to bedziesz mial jakies 5.25l

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pany wyswietla mi spalanie 5l chcialem zmienic zeby bylo 6l, wiec na 3 kanale dalem 105(zakres 85-115) bylo 100 bedzie git ?

z prostego rachunku matematycznego wynika ze jezeli 5l to 100% to musisz dac miedzy 15-a 20% by bylo 6l

5l=100% 1l = 20% bo 20x5=100 czyli 120% = 6l wg mnie :kox:

a 105% to bedziesz mial jakies 5.25l

Przecież tam pokazuje podpowiedź i jest wzór wg. Którego się wylicza wartość która wprowadzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pany wyswietla mi spalanie 5l chcialem zmienic zeby bylo 6l, wiec na 3 kanale dalem 105(zakres 85-115) bylo 100 bedzie git ?

z prostego rachunku matematycznego wynika ze jezeli 5l to 100% to musisz dac miedzy 15-a 20% by bylo 6l

5l=100% 1l = 20% bo 20x5=100 czyli 120% = 6l wg mnie :kox:

a 105% to bedziesz mial jakies 5.25l

Przecież tam pokazuje podpowiedź i jest wzór wg. Którego się wylicza wartość która wprowadzić.

a tego to nie wiedzialem... wiec i mylic sie moge...:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie wiem ze z matematyki wychodzi 120%, tylko ze przedzial jest 85-115 wiec jakos inaczej jest to liczone wiec zaczalem od 105

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy mam pytanie, czy jeśli mam zaciągnięty ręczny to na fisie powinien pojawiać mi się jakiś komunikat? Na tarczy od prędkościomierza mam kontrolkę od ręcznego i ona normalnie się zapala a na fisie powinienem coś mieć? I druga sprawa, niedawno miałem problem z regulatorem napięcia w altku, czasami po odpaleniu nie było ładowania, dopiero do delikatnym dodaniu gazu ładowanie było jak trzeba i też pytanie czy na fisie powinien mi się pokazywać komunikat o braku ładowania? Na zegarach normalnie kontrolka się świeciła a na fisie nic. Mowa o przedlifcie z fisem przedliftowym, fis do siebie dokładałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy mam pytanie, czy jeśli mam zaciągnięty ręczny to na fisie powinien pojawiać mi się jakiś komunikat? Na tarczy od prędkościomierza mam kontrolkę od ręcznego i ona normalnie się zapala a na fisie powinienem coś mieć? I druga sprawa, niedawno miałem problem z regulatorem napięcia w altku, czasami po odpaleniu nie było ładowania, dopiero do delikatnym dodaniu gazu ładowanie było jak trzeba i też pytanie czy na fisie powinien mi się pokazywać komunikat o braku ładowania? Na zegarach normalnie kontrolka się świeciła a na fisie nic. Mowa o przedlifcie z fisem przedliftowym, fis do siebie dokładałem

Kontrolka od ręcznego jest tylko na zegarach na wyświetlaczu nic nie pokazuje. A co do akademika to chyba pokazuje na fisie za niskie napięcie akumulatora a nie brak ładowania

Wysłane z mojego GT-I8190N za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To u mnie nie pokazuje:decayed: a przy padniętym regulatorze napięcia ładowania w ogóle nie było, paliła się tylko kontrolka na zegarach a na fisie nic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To u mnie nie pokazuje:decayed: a przy padniętym regulatorze napięcia ładowania w ogóle nie było, paliła się tylko kontrolka na zegarach a na fisie nic

Na fisie pokaże się jak napięcie spadnie poniżej 10v

Wysłane z mojego GT-I8190N za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba tak bo jak zdechł mi akumulator i odpalalem na pych to na zapłonie wtedy pokazało żółty akumulator

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pany jak wylaczyc u mnie immo vag-comannderem ?

a4 b5 lift , 1.9 tdi afn . wchodze w silnik normalnie go rozpoznaje ale nie moge odczytac eeprom jak w liczniku

cos mi sie kojarzy ze w komputerze sa dwie kosci 29f400 jednokrotnego zapisu . moze przez to nie wylacze immo

---------- Post dopisany at 15:41 ---------- Poprzedni post napisany at 15:41 ----------

chce wyslac licznik na naprawe wyswietlacza ale chce miec auto do jezdzenia . bo bez licznika d*pa blada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma kości 29F400 jednokrotnego zapisu. :wink:

U ciebie na pewno jeszcze sterownik w aluminiowej obudowie, a tam tylko programator.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma kości 29F400 jednokrotnego zapisu. :wink:

U ciebie na pewno jeszcze sterownik w aluminiowej obudowie, a tam tylko programator.

mam kompa na dwie wtyczki

a nie na jedna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CHROM RAMKI NA ZEGARY AUDI A4 B5 A6 C5 A3 8L ! (3668754276) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Pany jest to coś warte??

Mam walnięty wskaźnik paliwa i licznik na graty to przy wymianie wskaźnika i szybki (bo aktualna porysowana) wpakował bym ramki :decayed:

Macie jakiegoś zaufanego sprzedawcę ramek??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...