Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Efekt wymiany licznika na FIS


koziol

Rekomendowane odpowiedzi

Czy może ktoś podrzucić czy żeby złożyć licznik z automatu do manualna trzeba zmieniać wsad?

Wysyłane z mojego GT-I9000 za pomocą Tapatalk 2

Wystarczy zmienic kodowanie. W zaleznosci jaki licznik chcesz zalozyc. Moze sie okazac ze jesli to np licznik z audi a6 c5 2,5tdi automat gdzie info ze skrzyni idzie małym czujnikiem po CANie nie bedziesz w stanie zmienic kodowania i bd sialo bledami :wink:

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Co Ty pyerdolisz Maciek. Mówiłem Ci, nie ćpaj beze mnie :punish: sam osobiście zakładałem licznik z allroada automatu do siebie. Zmieniasz kodowanie w kanałach i jazda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

dokladnie nie zrobisz dzrwi

blat mam angielski, jesli chodzi o wsad to ja mam z koncówka 932 gx czy cos takiego , mialem tez 930 c

931 tx jest od diesla

czym sie roznia, wersja np 930 jest chyba d11, a 932 d13

w efekcie wgrywany do angielskiego licznika na jedenym nie dziala temp oleju a na drugim tak

jesli kupisz ori eu licznik to nie wazne jaki nr byle by zaczynal sie od 8D0 920 ..., koncówka dowolna byle by do ropy

---------- Post dopisany at 18:26 ---------- Poprzedni post napisany at 18:25 ----------

Tylko tam trzeba jeszcze piny we wtyczkach zmieniać i nie wiem jak z otwarciem drzwi bo pisze tu ze w a6 sygnał idzie po can a w a4 po podaniu masy na odpowiedni pin szarej wtyczki. W każdym bądź razie raczej wolę go oddać i kupić od a4.

Przy założeniu licznika z a4 też musisz piny zmieniać. Ja mam licznik z a6 i jestem zadowolony. Co prawda nie pokazuje drzwi ale to szczegół.

ze niby co ma zmieniac ?? 2000 r jest uprzywilejowany i jesli chodzi o wtyczki niebieska zielona wcale ich nie rusza, wszytskie funkcje beda chodzic, doklada sie tylko szara kostke

---------- Post dopisany at 18:27 ---------- Poprzedni post napisany at 18:26 ----------

a panowie co to za ikonki oznaczaja??

http://s23.postimg.org/kvby7vj53/WP_000194.jpg

---------- Post dopisany at 18:29 ---------- Poprzedni post napisany at 18:27 ----------

a tak na marginesie to kolega mag jest pierwszym od bardzo dawna ktory zanim zaczal zadawac pytania co kolwiek przeczytal w tym watku :decayed:

---------- Post dopisany at 18:33 ---------- Poprzedni post napisany at 18:29 ----------

dla potomnych jakby mieli watpliwosci do takiego polaczenia to tak wygladaja ori biale tarcze w polaczeniu z ori ramkami z a6, w nocy fajnie to wyglada :wink:

http://s10.postimg.org/lfbi4a7v9/WP_000170.jpg

te strzałki z jedynka to od kierunków jak hak jest, a to autko to kij wie, może coś od allroada jak pompuje zawieche... :whistling::decayed:

---------- Post dopisany at 18:48 ---------- Poprzedni post napisany at 18:46 ----------

Czy może ktoś podrzucić czy żeby złożyć licznik z automatu do manualna trzeba zmieniać wsad?

Wysyłane z mojego GT-I9000 za pomocą Tapatalk 2

Wystarczy zmienic kodowanie. W zaleznosci jaki licznik chcesz zalozyc. Moze sie okazac ze jesli to np licznik z audi a6 c5 2,5tdi automat gdzie info ze skrzyni idzie małym czujnikiem po CANie nie bedziesz w stanie zmienic kodowania i bd sialo bledami :wink:

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Co Ty pyerdolisz Maciek. Mówiłem Ci, nie ćpaj beze mnie :punish: sam osobiście zakładałem licznik z allroada automatu do siebie. Zmieniasz kodowanie w kanałach i jazda.

mówi Ci cos crypto pindolku, zmień sobie na moim blacie 1027 na 60 kanale :grin: ni hu hu a to 2,5 automat co "więcej oleju ssa niż mocy ma.." :grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mówi Ci cos crypto pindolku, zmień sobie na moim blacie 1027 na 60 kanale :grin: ni hu hu a to 2,5 automat co "więcej oleju ssa niż mocy ma.." :grin::grin:

Csiiiicho k**wa :grin:

Też miałem crypto pisiorze :doh: s hooyowymi drutami podłazisz do szafy i Ci się otForzyć nie Kce :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a powiedziec wam cos??

oglolnie wasza ropa to sie nawet nie nadaje na podpalke do grilla :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mówi Ci cos crypto pindolku, zmień sobie na moim blacie 1027 na 60 kanale :grin: ni hu hu a to 2,5 automat co "więcej oleju ssa niż mocy ma.." :grin::grin:

Csiiiicho k**wa :grin:

Też miałem crypto pisiorze :doh:s hooyowymi drutami podłazisz do szafy i Ci się otForzyć nie Kce :facepalm:

nie ćpaj cipuleńko, nawet to co powoduje u Ciebie erekcje (czyt.VAS) tego nie ruszyło :decayed: i siało... :naughty:

---------- Post dopisany at 18:55 ---------- Poprzedni post napisany at 18:54 ----------

a powiedziec wam cos??

oglolnie wasza ropa to sie nawet nie nadaje na podpalke do grilla :polew:

grabisz sobie Panie... :decayed:

jeszcze jedno slowo i Cię psami poszczuje.... :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mówi Ci cos crypto pindolku, zmień sobie na moim blacie 1027 na 60 kanale :grin: ni hu hu a to 2,5 automat co "więcej oleju ssa niż mocy ma.." :grin::grin:

Csiiiicho k**wa :grin:

Też miałem crypto pisiorze :doh:s hooyowymi drutami podłazisz do szafy i Ci się otForzyć nie Kce :facepalm:

nie ćpaj cipuleńko, nawet to co powoduje u Ciebie erekcje (czyt.VAS) tego nie ruszyło :decayed: i siało... :naughty:

Ta piz*owatość nie uruchomiła mi nawet navi z RNS-E na FISie, zrobił to uwaga... Mój chiński kabel w połączeniu z super nowoczesnym VAGiem 2,5 :nabijasie:

a powiedziec wam cos??

oglolnie wasza ropa to sie nawet nie nadaje na podpalke do grilla :polew:

grabisz sobie Panie... :decayed:

jeszcze jedno slowo i Cię psami poszczuje.... :polew:

YA YEBIE ALE DOYEBAŁ HAHAHAHHAHAHHHA :nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj biada obywatele biada to wam teraz

Nowe przepisy dotyczące środków przymusu bezpośredniego i broni palnej

w skrócie kajdanki mozna zalozyc komu sie chce kiedy sie chce, nawet po tym jak nie wykona chocby jednego polecenia , do tej pory osoba musiala byc co najmniej zatrzymana

mozna uderzac kogos kto ucieka, kogos kto niszczy mienie, do tej pory uderzenia byly dozowolone jedynie w obronie wlasnej

i wiela wiela innych

w tym przypadki urzycia broni zostaly tak ulozone ze mozna strzelac naprawde z byle powodu

wkoncu samowolkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:naughty::naughty::naughty::naughty::naughty::naughty::naughty:

a psow sie nie boje , gryze tak samo mocno :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj biada obywatele biada to wam teraz

Nowe przepisy dotyczące środków przymusu bezpośredniego i broni palnej

w skrócie kajdanki mozna zalozyc komu sie chce kiedy sie chce, nawet po tym jak nie wykona chocby jednego polecenia , do tej pory osoba musiala byc co najmniej zatrzymana

mozna uderzac kogos kto ucieka, kogos kto niszczy mienie, do tej pory uderzenia byly dozowolone jedynie w obronie wlasnej

i wiela wiela innych

w tym przypadki urzycia broni zostaly tak ulozone ze mozna strzelac naprawde z byle powodu

wkoncu samowolkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:naughty::naughty::naughty::naughty::naughty::naughty::naughty:

a psow sie nie boje , gryze tak samo mocno :grin:

tak jakoś dziwnie to zabrzmiało... czuje że to są Prawo karne - Groźba karalna :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj biada obywatele biada to wam teraz

Nowe przepisy dotyczące środków przymusu bezpośredniego i broni palnej

w skrócie kajdanki mozna zalozyc komu sie chce kiedy sie chce, nawet po tym jak nie wykona chocby jednego polecenia , do tej pory osoba musiala byc co najmniej zatrzymana

mozna uderzac kogos kto ucieka, kogos kto niszczy mienie, do tej pory uderzenia byly dozowolone jedynie w obronie wlasnej

i wiela wiela innych

w tym przypadki urzycia broni zostaly tak ulozone ze mozna strzelac naprawde z byle powodu

wkoncu samowolkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:naughty::naughty::naughty::naughty::naughty::naughty::naughty:

a psow sie nie boje , gryze tak samo mocno :grin:

Chyba koorwa komuna i paranoja, a nie samowolka. Co, na służbie "funkcjonariusz" powie do jakiejś szesnastolatki na ulicy "Zrób mi loda", ona powie nie i c**j i zacznie uciekać w strachu przed Tobą, to ją to będzie ją mógł tłuc, zakuć w kajdany i yebnąć jej kule między oczy? A w raporcie napisze: "Stawiała się"?! Niieeeee no k**wa w tym kraju co raz gorzej się robi :facepalm:

---------- Post dopisany at 17:11 ---------- Poprzedni post napisany at 17:08 ----------

Ja się domyślam, że to po tej akcji bodajże w Lublinie, co w dziesięciu katowali dwóch funkcjonariuszy, w tym kobietę, ale jeśli treść Twojego skrótu pokrywa się z treścią całej ustawy, to w tym momencie kupuję bilety dla mojej rodziny, sprzedaje wszystko związane z tym j**niętym krajem i jadę grzać jajca na Majorke... :doh: aż muszę przeczytać tą ustawę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan:

smieje sie ogolnie ale naprawde niektore zmiany nawet nie wyobrazasz sobie jak mi zycie ulatwia

szczegolnie jesli chodzi o kajdanki

---------- Post dopisany at 19:15 ---------- Poprzedni post napisany at 19:12 ----------

powiem Ci ze ta akcja tylko przyspieszyla chyba wprowadzenie w zycie tych przepisow bo z tego co wiem od 2 lat pracowali nad zmianami a wprowadzenie ich szykowali na lipiec sierpien

poczytaj poczytaj, najlepiej porownaj sobie z dotychczasowymi przypadkami uzycia srodkow przymusu i broni, lepiej Ci to zoobrazuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poczytaj poczytaj, najlepiej porownaj sobie z dotychczasowymi przypadkami uzycia srodkow przymusu i broni, lepiej Ci to zoobrazuje

Lubię być na bieżąco z ustawami dotyczącymi Twojej pracy - często gęsto przydają się przy kontrolach, szczególnie na tych "młodych gniewnych", co dopiero zaczęli służbę i jeszcze wszystkiego nie wyuczyli na pamięć, a już kozaczą szmatą na dzielni :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ogladliscie " End of watch " : " bogowie ulicy " ?? warto :naughty::naughty:

---------- Post dopisany at 19:20 ---------- Poprzedni post napisany at 19:18 ----------

poczytaj poczytaj, najlepiej porownaj sobie z dotychczasowymi przypadkami uzycia srodkow przymusu i broni, lepiej Ci to zoobrazuje

Lubię być na bieżąco z ustawami dotyczącymi Twojej pracy - często gęsto przydają się przy kontrolach, szczególnie na tych "młodych gniewnych", co dopiero zaczęli służbę i jeszcze wszystkiego nie wyuczyli na pamięć, a już kozaczą szmatą na dzielni :whistling:

aaaa hahaha uwielbial jak obywatel mówi do mnie ( z racji ze mam 27 lat a faktycznie wygladam na 17 :kox:) : co swiezo po szkołce ?? hahaha:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaaa hahaha uwielbial jak obywatel mówi do mnie ( z racji ze mam 27 lat a faktycznie wygladam na 17 :kox:) : co swiezo po szkołce ?? hahaha:polew:

:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie sorry, że przerwę wasz OT ale mam kolejne pytanie :P. Czy szyba przednia podejdzie z mojego 1/2 fis jager do full fis vdo? Zastanawiam się nad tym z allegro ale tam szyba jest zajechana jak sandały Mojżesza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie sorry, że przerwę wasz OT ale mam kolejne pytanie :P. Czy szyba przednia podejdzie z mojego 1/2 fis jager do full fis vdo? Zastanawiam się nad tym z allegro ale tam szyba jest zajechana jak sandały Mojżesza.

jak podetniesz bd pasowała :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie nie zrobisz dzrwi

blat mam angielski, jesli chodzi o wsad to ja mam z koncówka 932 gx czy cos takiego , mialem tez 930 c

931 tx jest od diesla

czym sie roznia, wersja np 930 jest chyba d11, a 932 d13

w efekcie wgrywany do angielskiego licznika na jedenym nie dziala temp oleju a na drugim tak

jesli kupisz ori eu licznik to nie wazne jaki nr byle by zaczynal sie od 8D0 920 ..., koncówka dowolna byle by do ropy

---------- Post dopisany at 18:26 ---------- Poprzedni post napisany at 18:25 ----------

Tylko tam trzeba jeszcze piny we wtyczkach zmieniać i nie wiem jak z otwarciem drzwi bo pisze tu ze w a6 sygnał idzie po can a w a4 po podaniu masy na odpowiedni pin szarej wtyczki. W każdym bądź razie raczej wolę go oddać i kupić od a4.

Przy założeniu licznika z a4 też musisz piny zmieniać. Ja mam licznik z a6 i jestem zadowolony. Co prawda nie pokazuje drzwi ale to szczegół.

ze niby co ma zmieniac ?? 2000 r jest uprzywilejowany i jesli chodzi o wtyczki niebieska zielona wcale ich nie rusza, wszytskie funkcje beda chodzic, doklada sie tylko szara kostke

---------- Post dopisany at 18:27 ---------- Poprzedni post napisany at 18:26 ----------

a panowie co to za ikonki oznaczaja??

http://s23.postimg.org/kvby7vj53/WP_000194.jpg

---------- Post dopisany at 18:29 ---------- Poprzedni post napisany at 18:27 ----------

a tak na marginesie to kolega mag jest pierwszym od bardzo dawna ktory zanim zaczal zadawac pytania co kolwiek przeczytal w tym watku :decayed:

---------- Post dopisany at 18:33 ---------- Poprzedni post napisany at 18:29 ----------

dla potomnych jakby mieli watpliwosci do takiego polaczenia to tak wygladaja ori biale tarcze w polaczeniu z ori ramkami z a6, w nocy fajnie to wyglada :wink:

http://s10.postimg.org/lfbi4a7v9/WP_000170.jpg

Sorki nie dopatrzyłem że kolega ma 2000 rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Panowie, właśnie padł Mi Licznik, model Jager 1/2 Fis, (wskaźniki nie działają, zanikające podświetlanie, pojawiająca się automatyczna skrzynia biegów, choć mam manual, piszczy co jakiś czas, i oczywiście zanikający FIS) szukam kogoś w Krakowie kto naprawia liczniki, używki chodzą po 400 w górę.

znalazłem tą firmę

BBA reman. ABS, ecu's, throttle bodies, air mass meters, and catalytic converters

dzwoniłem do nich i za wymianę Fis i EEprom żądają 700 zł 2 lata gwarancji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Panowie, właśnie padł Mi Licznik, model Jager 1/2 Fis, (wskaźniki nie działają, zanikające podświetlanie, pojawiająca się automatyczna skrzynia biegów, choć mam manual, piszczy co jakiś czas, i oczywiście zanikający FIS) szukam kogoś w Krakowie kto naprawia liczniki, używki chodzą po 400 w górę.

znalazłem tą firmę

BBA reman. ABS, ecu's, throttle bodies, air mass meters, and catalytic converters

dzwoniłem do nich i za wymianę Fis i EEprom żądają 700 zł 2 lata gwarancji.

pisz do cwiary, ogarnie Ci to, ale gwarancja do bramy...:grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...