Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Efekt wymiany licznika na FIS


koziol

Rekomendowane odpowiedzi

Przecież ja mam poliftowe manetki do sedana i do avanta za 50zł z wysyłką, już kilka razy o tym pisałem :facepalm: ale bierz od michała, on ma wtyczki, ja nie mam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

dobra kaju jutro jak co bo dziś jak na razie rds uruchomiłem a chce jeszcze komunikaty z navi odpalić a teraz do roboty lece

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego dzwoniłem do ASO i czujnik spryskiwaczy kosztuje 25zł nowy

A o kostkę (i piny) do niego może pytałeś?

no widzisz kaju, 25 zeta. Po robocie skoczę do magro, a wtyczkę mam taką samo kiedyś tam na szrocie "pożyczyłem":decayed:

a co do teściowej...to o Niej raczej złego słowa nie powiem...raczej teściowi bym musiał ją zbić:facepalm:

Powiedzcie mi jeszcze jedno...czy by szło licznik a4 po lifcie z fisem (biały) zaadoptować do passata z zielonym podświetleniem?? Bo kuzyn ma taki licznik i takiego passka :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam takie pytanko mam licznik z a6 jak wyłączyć w nim radio nawigacje i automatyczna skrzynie biegów bo cały czas mi błąd wywala?

znalazł juz może ktoś jakiś sposób by w liczniku z A6 pokazywało otwarte drzwi/?

czy jest ktoś na forum kto mógł by mi wgrać w licznik z A6 wsad od licznika A4 zeby pokazywało otwarte drzwi ?

z góry dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam takie pytanko mam licznik z a6 jak wyłączyć w nim radio nawigacje i automatyczna skrzynie biegów bo cały czas mi błąd wywala?

znalazł juz może ktoś jakiś sposób by w liczniku z A6 pokazywało otwarte drzwi/?

czy jest ktoś na forum kto mógł by mi wgrać w licznik z A6 wsad od licznika A4 zeby pokazywało otwarte drzwi ?

z góry dziękuje

o radio i skrzynie nie wiem za pewne kaju będzie wiedział

a co do drzwi... w liczniku a6 nie ma takiej możliwości gdyż, w a6 było to zapisane w module komfortu...ale idzie to zrobić...ciągnąc z każdych drzwi, krańcówki do licznika:wink:

jak się mylę to proszę poprawić, ale gdzieś tu wyczytałem właśnie tak:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIE DA SIE ZROBIC WYSWIETLANIA DRZWI NA BLACIE Z A6!!!! nawet po wgraniu wsadu z a4 :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIE DA SIE ZROBIC WYSWIETLANIA DRZWI NA BLACIE Z A6!!!! nawet po wgraniu wsadu z a4 :facepalm:
owszem nie da się po wgraniu wsadu ale po pociągnięciu z każdych drzwi kabla...ponoć tak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

radio aktywujesz na kanale 62, watrość 1 i na Fisie pokaże się info z radia :decayed: Skrzynia, to chyba wsad trzeba przerzucić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIE DA SIE ZROBIC WYSWIETLANIA DRZWI NA BLACIE Z A6!!!! nawet po wgraniu wsadu z a4 :facepalm:
owszem nie da się po wgraniu wsadu ale po pociągnięciu z każdych drzwi kabla...ponoć tak

pierwsze slysze...

blat z a6 - wyswietlanie drzwi w a6 odbywa sie przez modul komfortu

w blacie z a4 po lifcie mozna zrobic wyswietlanie drzwi w aucie przedliftowym ciagnac krancowki z drzwi

Mylisz Kolego pojecia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry:

Chciałem wysłać licznik do Pana który go kupił kurierem - "siódemką"

Miła pani zapytała o zawartość (sic!) po czym stwierdziła,

ze takich przedmiotów nie przyjmą do przesyłki bo ... to delikatna rzecz i może się w transporcie zepsuć :facepalm:

a co na to lekarze?

pzdr.

assist

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki ale nie za wiela tam widac po zblizeniu

Koledzy powiedzcie gdzie najlepiej podpiac temp zewnetrzna pod klimatr.czy nowy czujnik blat z a6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktos posiada wsad z blatu poliftowego z a6 1.8T?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam takie pytanko mam licznik z a6 jak wyłączyć w nim radio nawigacje i automatyczna skrzynie biegów bo cały czas mi błąd wywala?

znalazł juz może ktoś jakiś sposób by w liczniku z A6 pokazywało otwarte drzwi/?

czy jest ktoś na forum kto mógł by mi wgrać w licznik z A6 wsad od licznika A4 zeby pokazywało otwarte drzwi ?

z góry dziękuje

o radio i skrzynie nie wiem za pewne kaju będzie wiedział

a co do drzwi... w liczniku a6 nie ma takiej możliwości gdyż, w a6 było to zapisane w module komfortu...ale idzie to zrobić...ciągnąc z każdych drzwi, krańcówki do licznika:wink:

jak się mylę to proszę poprawić, ale gdzieś tu wyczytałem właśnie tak:wink:

Radio i navi to adaptacje, kanał 62 wartość 5 i kodowanie główne 04XXX(w miejscach X nie zmieniasz nic) i u mnie chodzi i RDS i navi na FISie. Co do skrzyni to :whistling: nie grzebałem przy tym i szczerze powiem, że nie wiem, wiem na pewno, że komunikacja jest przez moduł komfortu, który już w poliftach idzie po CANie, sprawdź kanał 16 a adaptacji, albo zostaw mi to na jutro na wieczór, to coś pogrzebię, bo może to też być w 19 kanale, tam gdzie uruchomienie podświetlania wskazówek :naughty: właśnie, próbował któryś w liczniku poliftowym A4 to uruchomić?

---------- Post dopisany at 21:33 ---------- Poprzedni post napisany at 21:33 ----------

ktos posiada wsad z blatu poliftowego z a6 1.8T?

Ja mam z a4 uk 1,8T :decayed:

---------- Post dopisany at 21:52 ---------- Poprzedni post napisany at 21:33 ----------

BTW, chcesz uaktywnić, czy dezaktywować automatyczną skrzynię? Jeśli aktywować, to spróbuj w adaptacjach kanał 60 dodaj do aktualnej wartości +2, jeśli chcesz wyłączyć, to spróbuj odjąć od aktualnej wartości. Jutro spróbuję u siebie, no chyba, że mnie ktoś uprzedzi, bo w przedliftowych licznikach chyba jest w kanale 16 lub 19, a w poliftach już w CANach siedzi to info. Głowy nie dam uciąć, dopóki sam się nie upewnię, spróbować możesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...