Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Efekt wymiany licznika na FIS


koziol

Rekomendowane odpowiedzi

Szyba ma majstra z takimi licznikami.

a wiesz ile za nie chce albo co ?

---------- Post dopisany at 23:16 ---------- Poprzedni post napisany at 23:12 ----------

Szyba ma majstra z takimi licznikami.

miesiąc temu aktywny :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Szyba ma majstra z takimi licznikami.

a wiesz ile za nie chce albo co ?

---------- Post dopisany at 23:16 ---------- Poprzedni post napisany at 23:12 ----------

Szyba ma majstra z takimi licznikami.

miesiąc temu aktywny :facepalm:

xxxszybaxxx nie pamiętam dokładnie która litera jest duża, ale znajdziesz pacjenta, cofnij kilka stron wstecz i znajdziesz :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szyba ma majstra z takimi licznikami.

a wiesz ile za nie chce albo co ?

---------- Post dopisany at 23:16 ---------- Poprzedni post napisany at 23:12 ----------

Szyba ma majstra z takimi licznikami.

miesiąc temu aktywny :facepalm:

xxxszybaxxx nie pamiętam dokładnie która litera jest duża, ale znajdziesz pacjenta, cofnij kilka stron wstecz i znajdziesz :decayed:

No dobra napisałem do niego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już drugi tydzień próbuje ogarnąć temat licznika Jaeger 8D0920900 bo wysiadł oczywiście... i z tego co wyczytałem ten licznik tak niestety ma...

Przy okazji pomyślałem ze wymienię na pełnego FIS, wiec pytanie jestem skazany na Jaegera, czy mogę kupić dowolny VDO? Jeśli tak to pewnie czeka mnie na nowo adaptacja kluczy itp bo zrzucenie pamięci chyba nie pomoże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już drugi tydzień próbuje ogarnąć temat licznika Jaeger 8D0920900 bo wysiadł oczywiście... i z tego co wyczytałem ten licznik tak niestety ma...

Przy okazji pomyślałem ze wymienię na pełnego FIS, wiec pytanie jestem skazany na Jaegera, czy mogę kupić dowolny VDO? Jeśli tak to pewnie czeka mnie na nowo adaptacja kluczy itp bo zrzucenie pamięci chyba nie pomoże

VDO bez problemu. Czeka Cie zdjęcie kiery, zmiana manetki na FIS, adaptacja kluczy i pociągnięcie kilku przewodów. Nic strasznego :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz 1/2 FIS to te zegary w ogóle nie podejdą ;)

Szukaj czegoś z cyfrowy zegarkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mieliscie racje z tym moim spalaniem .

jeblem sie w kablach :facepalm:

teraz pytanie czy ktos sobie poradzil z tym sensorem oleju ?

czy komus sie to udalo wylaczyc albo zmienic tak mape zeby bylo ok ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mieliscie racje z tym moim spalaniem .

jeblem sie w kablach :facepalm:

teraz pytanie czy ktos sobie poradzil z tym sensorem oleju ?

czy komus sie to udalo wylaczyc albo zmienic tak mape zeby bylo ok ?

ustaw główne kodowanie na 00040

a w adaptacjach w kanale (nie pamiętam który) ustaw język FISa na english

u mnie pomogło...

w błędach w wagu jest ale na liczniku nie wyskakuje...

jak będe miał chwilę to zamierzam rozpracować taki patent że sensor będzie ewmulowany i z normalnego czujnika temp. z chłodnicy oleju sygnał będzie konwertowany na cyfrowe sygnały tak jak z sensora ale to wymaga trochę czasu i skompletowania elementów... więc chwilę potrwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mieliscie racje z tym moim spalaniem .

jeblem sie w kablach :facepalm:

teraz pytanie czy ktos sobie poradzil z tym sensorem oleju ?

czy komus sie to udalo wylaczyc albo zmienic tak mape zeby bylo ok ?

ustaw główne kodowanie na 00040

a w adaptacjach w kanale (nie pamiętam który) ustaw język FISa na english

u mnie pomogło...

w błędach w wagu jest ale na liczniku nie wyskakuje...

jak będe miał chwilę to zamierzam rozpracować taki patent że sensor będzie ewmulowany i z normalnego czujnika temp. z chłodnicy oleju sygnał będzie konwertowany na cyfrowe sygnały tak jak z sensora ale to wymaga trochę czasu i skompletowania elementów... więc chwilę potrwa

jakbys takie cos opanowal to bylo by cos :wink:

---------- Post dopisany at 15:53 ---------- Poprzedni post napisany at 15:06 ----------

zmienilem jezyk licznika na angileski ale nic nie pomoglo

---------- Post dopisany at 15:54 ---------- Poprzedni post napisany at 15:53 ----------

kur.....

ale mnie to wkur ..... :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmienilem jezyk licznika na angileski ale nic nie pomoglo

kur.....

ale mnie to wkur ..... :kwasny:

jaki masz dokładnie numer licznika i nr VDO oraz jaką wersję softu??? wersja softu w VAGCOMie znajdziesz albo może jest mała żółta naklejka cosik jak D09 albo D11

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmienilem jezyk licznika na angileski ale nic nie pomoglo

kur.....

ale mnie to wkur ..... :kwasny:

jaki masz dokładnie numer licznika i nr VDO oraz jaką wersję softu??? wersja softu w VAGCOMie znajdziesz albo może jest mała żółta naklejka cosik jak D09 albo D11

110.008.942/005 audi 8D0 920 980

softa nie wiem jaki mam . musialbym vasa podlaczyc ale to jutro jak bede na warsztacie

---------- Post dopisany at 20:31 ---------- Poprzedni post napisany at 20:28 ----------

a jeszcze jedno

warto kupic wyswietlacz z allegro ?

bo ten co mam ma powypalane pixele

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

110.008.942/005 audi 8D0 920 980

softa nie wiem jaki mam . musialbym vasa podlaczyc ale to jutro jak bede na warsztacie

---------- Post dopisany at 20:31 ---------- Poprzedni post napisany at 20:28 ----------

a jeszcze jedno

warto kupic wyswietlacz z allegro ?

bo ten co mam ma powypalane pixele

ja też mam dokładnie taki sam VDO 110.008.940/005 tyle że z uwalonym czerwonym podświetleniem infa z radia.... Anglik

i jak ustawiłem kodowanie na 00040 i język na angielski to przestał ryja drzeć... kabel do sensora nie podpięty do niczego... chyba.. ale sprawdze..

w vagu krzyczy ale na ekranie cisza... :grin:

Co do wyświetlaczy z allegro sam się zastanawiam... ale chwilowo kasy brak więc nie mam co wybierać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

110.008.942/005 audi 8D0 920 980

softa nie wiem jaki mam . musialbym vasa podlaczyc ale to jutro jak bede na warsztacie

---------- Post dopisany at 20:31 ---------- Poprzedni post napisany at 20:28 ----------

a jeszcze jedno

warto kupic wyswietlacz z allegro ?

bo ten co mam ma powypalane pixele

ja też mam dokładnie taki sam VDO 110.008.940/005 tyle że z uwalonym czerwonym podświetleniem infa z radia.... Anglik

i jak ustawiłem kodowanie na 00040 i język na angielski to przestał ryja drzeć... kabel do sensora nie podpięty do niczego... chyba.. ale sprawdze..

w vagu krzyczy ale na ekranie cisza... :grin:

Co do wyświetlaczy z allegro sam się zastanawiam... ale chwilowo kasy brak więc nie mam co wybierać...

no kurde to czemu u mnie drze pape ? :kwasny:

ja bym kupil ten wyswietlacz ale nie wiem czy warto . to chinole

160 zl okolo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

160 zl okolo

Stary... To u vauxhalla kupujesz licznik z A6 po lifcie z FISem w idealnym stanie w tej cenie z przesyłką... Dolicz jeszcze pierdolenie się z lutowaniem wyświetlacza - już wolę wziąć drugi licznik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

160 zl okolo

Stary... To u vauxhalla kupujesz licznik z A6 po lifcie z FISem w idealnym stanie w tej cenie z przesyłką... Dolicz jeszcze pierdolenie się z lutowaniem wyświetlacza - już wolę wziąć drugi licznik.

od a6 i znowu przerobki bo trzeba plywak robic i sciemniacz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedyny + dla tych z A6 to możliwość decydowania co ma się świecić po stacyjce... ale jeszcze chwilę i dokładnie będziemy wiedzieć co we wsadzie trza zmienić w liczniku z A4 po II lifcie żeby odpowiedni efekt uzyskać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedyny + dla tych z A6 to możliwość decydowania co ma się świecić po stacyjce... ale jeszcze chwilę i dokładnie będziemy wiedzieć co we wsadzie trza zmienić w liczniku z A4 po II lifcie żeby odpowiedni efekt uzyskać...

bronson co mowisz wykombinujemy cos zeby mi ta cholera nie swiecila ? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedyny + dla tych z A6 to możliwość decydowania co ma się świecić po stacyjce... ale jeszcze chwilę i dokładnie będziemy wiedzieć co we wsadzie trza zmienić w liczniku z A4 po II lifcie żeby odpowiedni efekt uzyskać...

bronson co mowisz wykombinujemy cos zeby mi ta cholera nie swiecila ? :wink:

to akurat chodziło o włączenie podświetlania wskazówek po po zapłonie...

a z sensorem.. coś będę myślał bo pomimo tego że mi nie wrzeszczy to wskazówka od temp. oliwy leży... ale pewnie to trochę potrwa... najpierw na wyświetlacz musze nazbierać dudków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...