Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Efekt wymiany licznika na FIS


koziol

Rekomendowane odpowiedzi

Panie teraz insignie na fali som takze ten :whistling:nie bedziesz wiedziol kiedy nawet uszczelony zostaniesz , lepiej juz teraz prawko na niemieckie zmien :grin::wink:

Ide w kime snic o liczniku z rs'a :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

cb-radio mam :decayed:

btw w tym liczniku dobra tarczka predkosci jest? nie powinno byc 130 na srodku?

mam takowa tarczke EU ori z 100 na srodku do sprzedania :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak 130 ma byc , przecie to eu jest ori

wroc dobrze jest ale byly tez tarczki eu co mialy 130 na srodku

wybacz :wink::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja cię sprzedam szczurom z bloku ze na nich dzwonisz jak pija na ławce :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bediks jestem na poczcie :)

Jak po zmianie na full fis spalanie chwilowe cały czas 50l/100km to chyba złe kodowanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie podciągałem , muszę sprawdzić , myślałem że tego nie trzeba albo będzie out of the box po canie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jaki wczesniej licznik siedzial 1/2 fis jaeger?? w b5 jest podlaczony od razu, moze w a6 nie i trezba pociagnac sygnal z ecu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie jeager 1/2 fis , muszę schematy sprawdzić , w b5 spalanie na którym pinie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jakie masz tam auto a6 jaki?? polift ?? benz czy ropa

wlasnie kupilem licznik z polifta a6 benz europa ponoc fis igla z ringami za 115 zł z wysylka :polew:

moze ktos chetny na licznik z a6 ?? :naughty: za stófke

---------- Post dopisany at 11:12 ---------- Poprzedni post napisany at 11:11 ----------

bo ringi zabieram oczywiscie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A6 2.4 v6 2001 rok jeszcze przedlift , przepustnica elektryczna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a lifty szly od 2002r ??

no sygnal moze nie podpiety nie wiem , niech ktos sie wypowie co mial a6, z arre gadaj, ale jak licznik walniety to mam wlasnie z a6 2.4 za pol darmo do oddania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lifty szły rocznik modelowy 2002 czyli od 06/2001 ja mam z 03/2001 taka przejściówka ( skrzynia multi a nie tip , parę innych drobiazgów różniących od przedlifta )

Liczniki z full FIS mam od benzyny V8 - niby przekodowałem ale muszę sprawdzić , w schematach nie ma nic o sygnale spalanie , ECU komunikuje się z zegarami po CAN chyba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,pytanko..Nie mam klimy wiec nie mam tez czujnika temp zewnetrznej.Czy jak kupie taki 2-pinowy

CZUJNIK TEMPERATURY ZEWNĘTRZNEJ AUDI A4 94-98 2.6 (4228043784) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

to czy bez problemu FIS go ogarnie?? Jeden kablek do wtyczki od fisa,a drugi gdzie??Masa czy plus??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lifty szły rocznik modelowy 2002 czyli od 06/2001 ja mam z 03/2001 taka przejściówka ( skrzynia multi a nie tip , parę innych drobiazgów różniących od przedlifta )

Liczniki z full FIS mam od benzyny V8 - niby przekodowałem ale muszę sprawdzić , w schematach nie ma nic o sygnale spalanie , ECU komunikuje się z zegarami po CAN chyba

Poprawka - znalazłem w schematach - kabel żółty pin 25 niebieska wtyczka -> przez pin 10 brązowej kostki przy ECU -> do pin 81 ECU , będę tempomat wpinał to posprawdzam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz w b5 taki sygnał jak się miało 1/2 fis był juz poprowadzony , jeśli po założeniu Full fisa licznik pokazywał 51 to oznaczało ze h*jowy wsad w liczniku albo sam licznik

Czyżby w C5 nie było tego poprowadzonego przy 1/2 Fis, upewnij się , bo jeśli masz kabel pociągnięty to dla mnie coś nakombinowane z licznikiem , może to angol z wgranym wsadem Eu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...