Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No oczywistym jest, że miska była wymieniana u mnie, a założona z czujnikiem, bo taka akurat była ;)

  • Odpowiedzi 14,2 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No to teraz tylko licznik po lifcie i puścić sygnał z misy.

Opublikowano

misy sa na pewno, bo w moim mimo braku instalacji jest misa z czujnikiem ;)

oki tylko ty masz 110 km a ja mam 90km - nie wiem czy do mego AHU by pasowała misa od twego silnika;/

Z tego co widzę w ETCE to miski mamy takie same

moja miska jest metalowa a u Ciebie chyba aluminiowa ;/ to od jakiego silnika do AHU pasuje misa aluminiowa z czujnikiem? prosze o kody silników

Opublikowano

Panowie jutro jade po licznik niestety jest on już poza samochodem. Licznik VD0 z dwoma kostkami T32. Moje pytanie wiem że w kostce niebieskiej pin1 to plus a pin9 to minus czy jak podepne je do aku to zaświeci wyświetlacz żeby sprawdzić czy nie ma popalonych lini.

Opublikowano

podejdzie. ale jestkilka spraw do ogarnięcia. np. wskaznik paliwa, inna rozpiska pinów.

Opublikowano

Grześku, czy Ty u siebie posiadałeś tuner TMC? Jeśli tak to jak wyglądało podłączenie pomiędzy navi a fisem? No i pamiętasz może co z tymi drzwiami? Bo teraz mi nie wyrzuca nawet info o drzwiach kierowcy, czy klapie bagażnika...

Opublikowano

licznik z a6,brak danych o otwartych drzwiach.

Opublikowano

Czyli o info z drzwiami mogę zapomnieć, tak?

Opublikowano

jak najbardziej tak

Opublikowano

Shit happens :wallbash: no ale bynajmniej info z TMC chyba wyświetli, czy też a?

Opublikowano

niewiem,ja zmienilem z powrotem na licznik z A4 bo juz mi sie znudzil a6 za duzo rzeczy nie trybilo

Opublikowano

Panowie zna ktoś odpowiedz na moje pytanie bo rano jade po licznik i nie wiem czy w ten sposób go sprawdze

Panowie jutro jade po licznik niestety jest on już poza samochodem. Licznik VD0 z dwoma kostkami T32. Moje pytanie wiem że w kostce niebieskiej pin1 to plus a pin9 to minus czy jak podepne je do aku to zaświeci wyświetlacz żeby sprawdzić czy nie ma popalonych lini.

Opublikowano

Grześku, czy Ty u siebie posiadałeś tuner TMC? Jeśli tak to jak wyglądało podłączenie pomiędzy navi a fisem? No i pamiętasz może co z tymi drzwiami? Bo teraz mi nie wyrzuca nawet info o drzwiach kierowcy, czy klapie bagażnika...

tuner tmc podłącza sie podajrze po canie.

tunera nie miałem ale mam gdzies rozpiski jak podąłczyć wszystko. wyslij mi na pw maila to ci podeśle.

Opublikowano

Witam,

ja zmagam (dot. A6 99rok) się z informacją o spalaniu na FIS'ie. Auto jest po swapie na 1.9 tdi AWX licznik został stary czyli jeszcze "919" bez CAN (3 kostki w tym czerwona). Sygnał konsumpcji został bezpośrednio podany ze sterownika silnika (wg schematów pin 28 w sterowniku AWX odpowiada za sygnał konsumpcji) na licznik (czerwona kostka pin 1) i na fisie wyświetla chwilowe spalanie 10l, średnia 0,0 i zakres km zdecydowanie bardziej zawyżony dodam że chwilowe i średnia wogole się nie zmienia. Ktoś spotkał się z podobnym problemem, tak się zastanawiam czy jedynym rozwiązanie nie będzie wymiana licznika na poliftowy z CAN, ale tu dojdzie przerobie kostek. Ma ktoś jakiś pomysł ?

Opublikowano

B5 Fis 2000 po podłączeniu pokrywy silnika brak reakcji o otwarciu, czy trzeba kodować by wyświetlało info o otwarciu pokrywy silnika? wszystkie pozostałe drzwi i tylna klapa działają.

Opublikowano

Nie wyświetla bo niema w ogóle takiej funkcji jak info o otwartej pokrywie silnika.

Opublikowano

Nie wyświetla bo niema w ogóle takiej funkcji jak info o otwartej pokrywie silnika.

W takim razie po co przy zamku są kabelki?

Opublikowano

Owszem jest krańcówka przy zamku ale wykorzystywana jest w przypadku jeżeli na fisie pojawi się komunikat o niskim stanie oleju i jeżeli otworzysz i zamkniesz maskę to komunikat zniknie

Opublikowano

Oki, czyli opcji wyświetlania otwarcia maski można zapomnieć, ale można podłączyć Zielona kostka 25 - Pokrywa przedziału silnikowego i będzie wykorzystana tak jak piszesz że krańcówka przy zamku będzie wykorzystywana w przypadku jeżeli na fisie pojawi się komunikat o niskim stanie oleju i jeżeli otworzysz i zamkniesz maskę to komunikat zniknie tak?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.