Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Potrzebujesz go, żeby zalogować się do licznika. Potem już tylko w adaptacji wpisujesz ile kluczyków i to tyle, dalej go nie potrzebujesz :wink:

Aha, kumam, znacie kogoś z forum ogarniętego ze śląska w te tematy? bo nie mam vag commandera:kwasny:

Nie mam pojęcia kto jest z tamtych okolic.

  • Odpowiedzi 14,2 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Potrzebujesz go, żeby zalogować się do licznika. Potem już tylko w adaptacji wpisujesz ile kluczyków i to tyle, dalej go nie potrzebujesz :wink:

Aha, kumam, znacie kogoś z forum ogarniętego ze śląska w te tematy? bo nie mam vag commandera:kwasny:

Nie mam pojęcia kto jest z tamtych okolic.

A vag commander to program, tak? chodzi na jakiś określonych kablach czy obojętnie na jakich? no i skąd go można 'dostać' :decayed: sorry za ilość pytań, ale chcę nazbierać jak najwięcej info i zrobić to raz a porządnie :wink:

Opublikowano

Ze śląska nie znam, ale we Wrocławiu jest nasz guru cwiara - przejedź się do niego :wink:

Opublikowano
Ze śląska nie znam, ale we Wrocławiu jest nasz guru cwiara - przejedź się do niego :wink:

polecam nawet pomorze u Niego szuka ratunku... :whistling::wink:

Opublikowano

do DW troszku by miał daleko...:grin: SebaMC...postaram się jeszcze w tym tygodniu zapytać o to co było na PW:wink: ale nie obiecuję i jeśli nawet do byś musiał pojdechać do SZO, bo wiem, że ten koleś jest zayepany robotą:whistling:

Sebo...przywieź to co masz na bazarze za 30 PLN, może to łyknę, pomacać nie zaszkodzi:decayed:

Opublikowano
Noo pewnie wsad ale niech sie tu madrzejsi wypowiedza ja zmienilem wsad sensor oleju zemulowalem i oczywiscie pare problemow jest ale po tym wszystkim jak siadlem i popatrzylem to k**wa za***iste te zegary :banan:

U mnie (nie chwaląc się) jest chyba najpełniejsze zestawienie dostępne. Wszystko co możliwe bangla, navi na FISie, MP3 na RDSie, wszystkie czujniki, bla bla bla h*je muje dzikie węże :decayed:

Kaju nie chwal sie :grin::grin::decayed: ja pamietam jak mi kiedys napisales i zdjecie wkleiles jak powiedzialem kiedy u mnie tak zaswieci po obejrzeniu Twoich fotek :slina:

Opublikowano
do DW troszku by miał daleko...:grin: SebaMC...postaram się jeszcze w tym tygodniu zapytać o to co było na PW:wink: ale nie obiecuję i jeśli nawet do byś musiał pojdechać do SZO, bo wiem, że ten koleś jest zayepany robotą:whistling:

Sebo...przywieź to co masz na bazarze za 30 PLN, może to łyknę, pomacać nie zaszkodzi:decayed:

Spoko, jutro może wpadnę na forum do gliwic to zabiore ze sobą, co do licznika, to coraz bardziej mi się odechciewa

Opublikowano
do DW troszku by miał daleko...:grin: SebaMC...postaram się jeszcze w tym tygodniu zapytać o to co było na PW:wink: ale nie obiecuję i jeśli nawet do byś musiał pojdechać do SZO, bo wiem, że ten koleś jest zayepany robotą:whistling:

Sebo...przywieź to co masz na bazarze za 30 PLN, może to łyknę, pomacać nie zaszkodzi:decayed:

Spoko, jutro może wpadnę na forum do gliwic to zabiore ze sobą, co do licznika, to coraz bardziej mi się odechciewa

jutro jest CZW a nie PT:whistling: dasz radę to ogarnąć...wiem po sobie:grin:

Opublikowano
do DW troszku by miał daleko...:grin: SebaMC...postaram się jeszcze w tym tygodniu zapytać o to co było na PW:wink: ale nie obiecuję i jeśli nawet do byś musiał pojdechać do SZO, bo wiem, że ten koleś jest zayepany robotą:whistling:

Sebo...przywieź to co masz na bazarze za 30 PLN, może to łyknę, pomacać nie zaszkodzi:decayed:

Spoko, jutro może wpadnę na forum do gliwic to zabiore ze sobą, co do licznika, to coraz bardziej mi się odechciewa

jutro jest CZW a nie PT:whistling: dasz radę to ogarnąć...wiem po sobie:grin:

AA, no tak :decayed:

dać dam, ale koszta będa zbyt duże, już wolę jeździć na tym co mam tylko dołożyć białe podświetlenie, ew poszukać z A4

Opublikowano

CHOPCY :kox:

macie jakiegos pomysla jak skalibrowac ta moja wskazowke oliwy?:wallbash:

Opublikowano
"Kontrolka AIRBAG jeśli przedlift był VDO to bez problemu na tym nowym VDO z 2000r. działa bez bólu i bez migania.."

Wymieniałem VDO na VDO i kontrolka AIRBAG lekko się żarzy/mruga, ktoś w temacie zamieszczał nawet filmik, więc jednak jakiś problem mam z tym, jakiś sposób na to jest o którym nie wiem? :)

Paweł będe na dniach sie chyba za konsole środkową zabierał to foto sterownika airbaga zrobie... może tu jest pies pogrzebany...

A swoją drogą w starych zegarach miałęm na żarówce kontrolkę kierunkowskazów przyczepy... niestety pomimo opisanego pinu w mnowym liczniku chyba funkcja nie dostępna...

Opublikowano

nie lamac sie tylko rezac :decayed: ja mam licznik z 03 w 96 roku to nie dacie rady dziewczyny? ambicji troche, macie tu potrzebne info programy w necie i ogien :decayed:

Opublikowano
CHOPCY :kox:

macie jakiegos pomysla jak skalibrowac ta moja wskazowke oliwy?:wallbash:

ja dałem test wskaźników aby ułożyły się "pionowo" potem wszystkie zdjąłem i pionowo nałożyłem:wink: chyba , że o coś innego Ci chodzi:bag:

Opublikowano
"Kontrolka AIRBAG jeśli przedlift był VDO to bez problemu na tym nowym VDO z 2000r. działa bez bólu i bez migania.."

Wymieniałem VDO na VDO i kontrolka AIRBAG lekko się żarzy/mruga, ktoś w temacie zamieszczał nawet filmik, więc jednak jakiś problem mam z tym, jakiś sposób na to jest o którym nie wiem? :)

Paweł będe na dniach sie chyba za konsole środkową zabierał to foto sterownika airbaga zrobie... może tu jest pies pogrzebany...

A swoją drogą w starych zegarach miałęm na żarówce kontrolkę kierunkowskazów przyczepy... niestety pomimo opisanego pinu w mnowym liczniku chyba funkcja nie dostępna...

jest dostepna... chyba ze kodowanie trzeba gdzies zmienic, a jak Twoja gorna czesc fisa, dalej martwa?:facepalm:

Opublikowano
nie lamac sie tylko rezac :decayed: ja mam licznik z 03 w 96 roku to nie dacie rady dziewczyny? ambicji troche, macie tu potrzebne info programy w necie i ogien :decayed:

Jeszcze nie masz. Jest u mnie :D

Sent from my iPhone using Tapatalk

Opublikowano
nie lamac sie tylko rezac :decayed: ja mam licznik z 03 w 96 roku to nie dacie rady dziewczyny? ambicji troche, macie tu potrzebne info programy w necie i ogien :decayed:

jak curva z '03 z b6:shock3: daj jakiegoś screena lub foto:kox::decayed:

Opublikowano
CHOPCY :kox:

macie jakiegos pomysla jak skalibrowac ta moja wskazowke oliwy?:wallbash:

ja dałem test wskaźników aby ułożyły się "pionowo" potem wszystkie zdjąłem i pionowo nałożyłem:wink: chyba , że o coś innego Ci chodzi:bag:

a stoi na 60 st w spoczynku? i jak ja probujesz popchnac w lewo to idzie swobodnie czy na debowo stoi?

---------- Post dopisany at 22:29 ---------- Poprzedni post napisany at 22:27 ----------

nie lamac sie tylko rezac :decayed: ja mam licznik z 03 w 96 roku to nie dacie rady dziewczyny? ambicji troche, macie tu potrzebne info programy w necie i ogien :decayed:

Jeszcze nie masz. Jest u mnie :D

Sent from my iPhone using Tapatalk

inaczej, mialem teraz jest na wakacjach i wróci :grin:

nie z b6 tylko w 96 roku :grin: a licznik z a6 03rok :wink:

Opublikowano
CHOPCY :kox:

macie jakiegos pomysla jak skalibrowac ta moja wskazowke oliwy?:wallbash:

ja dałem test wskaźników aby ułożyły się "pionowo" potem wszystkie zdjąłem i pionowo nałożyłem:wink: chyba , że o coś innego Ci chodzi:bag:

a stoi na 60 st w spoczynku? i jak ja probujesz popchnac w lewo to idzie swobodnie czy na debowo stoi?

mnie drga...zarówno jak i temp. wody, wskaźnik paliwa i voltomierz:wink:
Opublikowano

OK, ja w sumie swój też muszę obejrzeć, bo chyba mi padł to się porówna przy okazji :wink:

Opublikowano
CHOPCY :kox:

macie jakiegos pomysla jak skalibrowac ta moja wskazowke oliwy?:wallbash:

ja dałem test wskaźników aby ułożyły się "pionowo" potem wszystkie zdjąłem i pionowo nałożyłem:wink: chyba , że o coś innego Ci chodzi:bag:

a stoi na 60 st w spoczynku? i jak ja probujesz popchnac w lewo to idzie swobodnie czy na debowo stoi?

mnie drga...zarówno jak i temp. wody, wskaźnik paliwa i voltomierz:wink:

jak drga? wrzuc jakis filmik jak to sie zachowuje..:whistling:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.