Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

na forum passata znalazłem taki opis, może pomoże:

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?p=381657#post381657

na allegro są te moduły, wystarczy wpisać "przekaźnik 387"

http://allegro.pl/listing/search.php?sg=0&string=przeka%C5%BAnik+387

  • Odpowiedzi 14,2 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Mam do sprzedania manetke pod Fis od 98 ->

jezeli ktos chetny to prosze pisac na pw

Opublikowano

Witam :hi: Mam Audi A4 B5 z 1998r. 2.5 TDI V6 (licznik standard) i chciałbym go zamienić tak jak tu koledzy robili :> tylko rzecz w tym ze nie mam pojęcia na ten temat :) wiem ze szukać na allegro ale dokładnie jakiego modelu :) prosiłbym o małą pomoc w znalezieniu tego licznika/zegara :)

Z góry dziękuję i Pozdrawiam

Opublikowano

Musisz szukać licznika z analogowym zegarkiem z cyframi na godzinie 3, 6, 9 i 12 licznik do TDI np. jak tutaj na przykładowej aukcji (najlepiej, żeby licznik był z Audi A4):

http://www.allegro.pl/item1018034266_licznik_audi_a4_a6_pelny_fis_komputer_diesel.html

Opublikowano

Dzięki :good: jesteś wielki :notworthy:

A teraz kto by był tak wielki żeby podjąć się tego wezwania jeszcze raz :decayed:. Głównie chodzi mi o kolegów ze ślaska :) nie daleko Tychów xD :kox:

Opublikowano

Dzięki :good: jesteś wielki :notworthy:

A teraz kto by był tak wielki żeby podjąć się tego wezwania jeszcze raz :decayed:.

Chyba "wyzwania" ? :tongue4:

Opublikowano

Jeden ciort :tongue4: szukam kogoś kto się z tym już bawił i wie jak to zrobić xD ale tak jak pisałem wyżej blisko Tychów max do Katowic xD :>

Opublikowano

panowie potrzebuje num.czesci kostek na 32piny zielonej i niebieskiej bo przegladam etke i nie moge nigdzie znalezc sa tylko zegary....ciezko je dostac,wiec zostaje mi serwis......

Opublikowano

to poszukaj od angoli calych na czesci, popisz troche ze potzrebujesz same kosci, ja ostatnio kupowalem od kolesia z Tarkowa ma szrot i mial jeszcze te kostki 32pin bo ja tylko bralem od fisa, poszukaj go na allegro, zadzwon, pogadaj, niech Ci wysle......

Opublikowano

panowie potrzebuje num.czesci kostek na 32piny zielonej i niebieskiej

O to chodziło ?

etka_wtyczki.jpg

Opublikowano

Czy na gazie bedzie mi fis pokazywal poprawnie spalanie ? oraz ile jeszcze na gazie przejade ?

Opublikowano

Nie będzie pokazywał Ci poprawnego spalania oraz dystansu do przejechania na gazie

Opublikowano

panowie potrzebuje num.czesci kostek na 32piny zielonej i niebieskiej

O to chodziło ?

etka_wtyczki.jpg

tak o to, u siebie w etce nigdzie nie moglem tego znalezc....dzieki

Opublikowano

PRoblem, Auto nie chce mi palic ? MAm akumulator bosha ze szrotu 44 aH i jak zmienilem na fisa nie chce odpalic a wczesniej ne tym samym akumulatorze palil jak jeszcze byly stare zegary. A teraz ledwie pali od kabli za 3 razem za 4 zaskoczy.

CZy to moze byc przez nowe zegary?

Opublikowano

Ten licznik masz poliftowy a immo masz zrobione bo jest w liczniku ?! jeśli tak to może akumulator siadł i to zbieg okoliczności że nie odpala na nowym liczniku...

Opublikowano

Licznik mam z 1998 a auto moje 1995 wiec chyba immo nie gra tu zadnej roli ?

a jaki powinien byc akumulator u mnie ? bo mam 44 ah a z tego co wyczytalem ma byc niby 65ah czy to prawda ?

Opublikowano

Aku masz dobry do 1.6 jest 220A (44Ah)

Opublikowano

Witam, panowie powiedzcie mi czy to jest czujnik temp oleju ?? bo jest gdzies poprowadzony kabel tylko nie wiem gdzie.

tutaj foto :

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/4806678bf6e756a2.html

Opublikowano

nie,to jest czujnik cisnienia oleju.

Opublikowano

eb5UJ.jpg

xpz49.jpg

Panowie moze mi ktos odpowiedziec czy taki licznik bedzie dobry do naszych europejskich ???

Oczywiscie po przekodowaniu i podmianie tarczek za angola na europejskie.

I czy ktos jest mi w stanie okreslic jaki jest numer tego licznika ?? Bo nigdzie na nim nie ma numeru 8D0 xxxxxx

jest tylko numerek VDO.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.