Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jarek pin 2 u mnie a ja mam 1995 jest nie uzywany a 15 to jest takowy brzenczyk

  • Odpowiedzi 14,2 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jarek pin 2 u mnie a ja mam 1995 jest nie uzywany a 15 to jest takowy brzenczyk

dzieki kolego
Opublikowano

Witam, ja zmieniałem wsad w liczniku i tarcze i wszystko pięknie śmiga :hi: mam dwa wsady 8D0 919 880 D i M trochę czasu mnie kosztowało znalezienie takich wsadów ale po wgraniu i ustawieniu przebiegu wszystko pięknie śmiga :) jedynie zastanawiam sie jak ugryźć temat imm, czy ori 97r można zastąpić imm w liczniku 99r FIS , pin posiadam do imm jednego i drugiego. Wsad wgrywałem do 8D0 919 930 H. Jeśli ktoś potrzebuje w mojej okolicy pomocy z pin do imm czy wgranie wsadu pomogę :)

Opublikowano

Witam, ja zmieniałem wsad w liczniku i tarcze i wszystko pięknie śmiga :hi: mam dwa wsady 8D0 919 880 D i M trochę czasu mnie kosztowało znalezienie takich wsadów ale po wgraniu i ustawieniu przebiegu wszystko pięknie śmiga :) jedynie zastanawiam sie jak ugryźć temat imm, czy ori 97r można zastąpić imm w liczniku 99r FIS , pin posiadam do imm jednego i drugiego. Wsad wgrywałem do 8D0 919 930 H. Jeśli ktoś potrzebuje w mojej okolicy pomocy z pin do imm czy wgranie wsadu pomogę :)

Ale to znowu licznik bez cyfrowego zegarka :(

A powiedz mi jedno kolego jak wgrałeś nowy wsad to wskazania predkosciomierza pasowału do tarczki EU ??

Koledzy którzy maja bezyny. Gdzie sie zaczymuje wskazówka obrotomierza po Wywołaniu testu Wskaznikow Vag'iem "w jakiej pozycji " ????

Opublikowano

Tak ten licznik jest jeszcze z zegarkiem analogowym. Test Vagiem tak jak ori 880M czyli prawie na środku obrotomierz i prędkościomierz paliwo i temperatura chłodziwa. :) gdynym zostawił program z anglika to miał bym przekłamanie. Bo w EU 100km/h jest na środku na godzinie 12 a w Angliku pokazuje na godzinie 10.

Opublikowano

witam,

otoz dzisiaj probowalem podpiac sie kabelkiem VAG TACHO 2.5 do zakupionego licznika 2000r. z angielskiego diesla z cyfrowym zegarkiem i bialym oswietleniem, nr licznika 8D0920980J. No i pech, access denied:

Connecting VDO C5...

OK

8D0920980J B5-KOMBIINSTR. VDO D12 

Check for VDO C5 tacho...

Tacho is VDO C5! Try to log in... Please wait! 

!!! Access DENIED !!! 

Slyszalem, ze czasem trzeba probowac sie polaczac do 10-iu razy, no ale bez sukcesu. Czy dobze rozumiem, ze z VAG TACHO 2.5 nie da sie zczytac/wpisac eeprom? Jakies alternatywy?

Opublikowano

witam,

otoz dzisiaj probowalem podpiac sie kabelkiem VAG TACHO 2.5 do zakupionego licznika 2000r. z angielskiego diesla z cyfrowym zegarkiem i bialym oswietleniem, nr licznika 8D0920980J. No i pech, access denied:

Connecting VDO C5...

OK

8D0920980J B5-KOMBIINSTR. VDO D12 

Check for VDO C5 tacho...

Tacho is VDO C5! Try to log in... Please wait! 

!!! Access DENIED !!! 

Slyszalem, ze czasem trzeba probowac sie polaczac do 10-iu razy, no ale bez sukcesu. Czy dobze rozumiem, ze z VAG TACHO 2.5 nie da sie zczytac/wpisac eeprom? Jakies alternatywy?

a probowales ustawic na VDO New ?

Opublikowano

No i wlasnie tu siedzi pies pogrzebany.

Vag tacho 2.5 nie chce ruszyc tych licznikow XXX 920 XXX X.

Podobno rusza je Vag-can Commander , ale czytałem kilka wypowiedzi innych ludzi ze czasami sie im nawet tym nie udało,

Niewiem jak z Vag-tacho 3.01 -> moze ktos probował??

Opublikowano

Tak, próbowałem VDO new, old i wszystkie pozostałe opcje ECU, ale żadna z nich nawet blisko nie dochodziła do "Try to log in."

A ten Vag-can Commander to tylko soft czy też potrzebuje własnego kabelka?

Opublikowano

Tak, próbowałem VDO new, old i wszystkie pozostałe opcje ECU, ale żadna z nich nawet blisko nie dochodziła do "Try to log in."

A ten Vag-can Commander to tylko soft czy też potrzebuje własnego kabelka?

Vag Can commander to osobny kabel i program

Opublikowano

Czy ktoś posiada do sprzedania wtyczkę do poniższego gniazda w manetce FIS ? Ew. może chociaż ktoś wie jaki numer katalogowy ma taka wtyczka ?

Wiem że można to zrobić osobnymi złączkami, ale zależy mi na ori wtyczce.

wtyczka.jpg

Opublikowano

Jak jest u was z szybkoscia podawania na fisie spalanie.U mnie nieraz ma takie zamulenie 5-8secundowe.I jest kolejna sprawa mianowicie jak mam ustawiona dawke paliwa 2.4-3.0 to srednie jest 4.7 wtedy pali 6.5 jak mu ustawie mniejsza dawke,dla proby ustawilem 7.6 palil 4litry moze nawet mniej,no ale mół totalny z 50-60koni mial.I wtedy spalanie pokazywalo ponad 7 srednie.

Opublikowano

ja mam dawke na 4.8 i wydaje mi sie ze pokazuje spalanie bardzo realnie jak jade na trasie noga emerycka i na trasie srednie zresetuje to zeszłem do 4,4 a tak na trasie normalna jazda do 120 to 5,0 -5,5l/100km srednio pokazuje w mieście jak tylko jeżdżę to nawet 7L na 100km pokaże a na chwilowym to i do 17l dochodzi

Opublikowano

Pilnie poszukuje wsadu do licznika VDO angielski benzyna FIS(8d0 919 036B) taki zeby byl do diesla do 220km/h z FISEM.Wiecie moze jaki bedzie odpowiednik tego wsadu z Uk do EU

Opublikowano

Pilnie poszukuje wsadu do licznika VDO angielski benzyna FIS(8d0 919 036B) taki zeby byl do diesla do 220km/h z FISEM.Wiecie moze jaki bedzie odpowiednik tego wsadu z Uk do EU

Witam, zamieniki to 8D0 919 034 E, 8D0 919 033 N, 8D0 919 034

Opublikowano

A ma ktos moze taki wsad.Z gory THX

Opublikowano

Witam, jakby ktoś miał wsad z licznika:

8D0 919 880 D

8D0 919 880 M

to prosiłbym o podesłanie.

Pozdro.

Opublikowano

witam

kupiłem licznik z angola z fis 8D0 920 980 dziwne ale nie ma litery na końcu , potrzebuje do niego wsad z europejczyka czy ktoś pomoże ?

Pozdrawiam

Opublikowano

witam

kupiłem licznik z angola z fis 8D0 920 980 dziwne ale nie ma litery na końcu , potrzebuje do niego wsad z europejczyka czy ktoś pomoże ?

Pozdrawiam

Do tego licznika nie ma europejskiego wsadu.

Do jakiego auta potrzebujesz ten licznik ??? PB/ON

Masz sprzet zeby wgrac wsad ???

Opublikowano

witam,

a dla tego licznika wsad od 8D0920932FX nie bedzie pasowal? Bo tez mam 8D0 920 980 tyle, ze z literka J na koncu to mialem zamiar wlasnie ten wsad wgrac. Szukam teraz odpowiedni sprzet, bo vag tacho 2.5 nie pasuje.

witam

kupiłem licznik z angola z fis 8D0 920 980 dziwne ale nie ma litery na końcu , potrzebuje do niego wsad z europejczyka czy ktoś pomoże ?

Pozdrawiam

Do tego licznika nie ma europejskiego wsadu.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.