Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

hej koledzy mam pytanko posiadam ADRa 1.8 czy do niego będzie pasował licznik od motoru 2.6 :mysli:??

  • Odpowiedzi 14,2 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

hej koledzy mam pytanko posiadam ADRa 1.8 czy do niego będzie pasował licznik od motoru 2.6 :mysli:??

Bezyna do bezyny pasuje bez przerobek "zmieniasz jedynie kodowanie"

Opublikowano

Panowie. A jak jest uwas z pokazywaniem spalania. U mnie fis sporo zaniza. Bralem kalibracje vagiem +15% ale nadal jest malo

Opublikowano

a jak zmienić to kodowanie zapewne vag tacho jest tutaj potrzebny :mysli: z tego co wiem to stare zegary są z oznaczeniem 8d0919033c

Opublikowano

Kodawanie zmienisz kazdy vagiem KKL

Opublikowano

a ja mam tez pytanko.Mozna przyspieszyc przyplyw danych ?? Bo nieraz taka zamulke dostanie,a ta kalibracje to jak zrobic bo nawet nie wiedzialem o niej

Opublikowano

mam pytanko mam a4 2000r ajm

mam pół fis białe podświetlanie i elektroniczny zegarek

wydaje mi sie ze mam imobilajzer w licznikach i CAN

i moje pytanie czy te zagary bedą posować:

http://www.allegro.pl/item1077108910_licznik_do_audi_a4_2000r_biale_podswietlenie.html

w opisie jest ze nie maja imo

ale jakos mi sie niechce wierzyć

co o tym myślicie

Opublikowano

...te zegary powinny mieć immo no chyba, że ktoś coś kombinował. Zadzwoń i dowiedz się coś więcej.

Opublikowano

Moga miec wymontowany ten modul immo,wyraznie pisze ze nie ma.Nie odpalisz wozka

Opublikowano

wydaje mi się, że zmiana kodowania może nie załatwić wszystkiego bo te zegary są z benzyny i z wsadem trzeba by kombinować ?!

ale niech się jeszcze ktoś wypowie.

Opublikowano

Jak najbardziej się da jeśli masz diesla tak jak w opisie to będziesz musiał jeszcze tarcze zmienić, oczywiście przekodowanie możliwe po wyciągnięciu pinu. np vag commanderem [br]Dopisany: 21 Czerwiec 2010, 19:20_________________________________________________może być jeszcze mały problem z kontrolką od grzania świec...

Opublikowano

nic nie musisz zmieniac,zmienisz kodowanie i bedzie dobrze pokazywal

Opublikowano

czyli kontrolka świec zarowych bedzie bez problemu

Opublikowano

zalezy czy masz na kabel czy nie:):),ale mozna przelozyc pin i bedzie OK

Opublikowano

Jestem po udanym zabiegu założenia FISa, tylko jeszcze nie uporałem się z kontrolką airbag. Przeczytałem że należy zamienić kolejnością dwa przewody w niebieskiej wtyczce oraz dwa przewody przy sterowniku airbag.

I teraz pytanie: gdzie znaleźć ten sterownik od poduszek ?

Opublikowano

Jestem po udanym zabiegu założenia FISa, tylko jeszcze nie uporałem się z kontrolką airbag. Przeczytałem że należy zamienić kolejnością dwa przewody w niebieskiej wtyczce oraz dwa przewody przy sterowniku airbag.

I teraz pytanie: gdzie znaleźć ten sterownik od poduszek ?

Pod climatronikiem szukaj

Opublikowano

Witam żeby zmienić z mil na kilometry wystarczy mieć vag i kabel. Ja też miałem angielską wersie i wszystko zmieniłem na kilometry (zmienia się tylko jeden parametr w kodach). Pozdrawiam

Opublikowano

Hejka! Chciałbym u siebie zmienić licznik tylko nie wiem czy dam rady. Może jest ktoś z mojej okolicy co mógł by pomóc??? :shocked:

Opublikowano

Witam żeby zmienić z mil na kilometry wystarczy mieć vag i kabel. Ja też miałem angielską wersie i wszystko zmieniłem na kilometry (zmienia się tylko jeden parametr w kodach). Pozdrawiam

tylko w nowszych licznikach w starszych kolego niestety emprom sie kłania

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.