Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi rs4 azr gt25 eliminator powered by Sportmile

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nic tylko organizować spota :decayed:

Opublikowano

Eee, wpadne i objade was wszystkich, po co wam to :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Ale fajnie trzyma to doładowanie.

To akurat nie jest problem. :wink4:

Opublikowano

Wszyscy się podniecają, a mnie tu coś nie pasuje na tych wykresach. Kompletnie matematyka się nie zgadza. Na pierwszym np. przy 6.000Rpm jest 400Nm i moc mniejsza, a na drugim z kolei przy 6.000Rpm jest już mniej momentu bo zaledwie ~380Nm, a moc mimo to większa :mysli: Jak ktoś umie wyliczyć ze wzoru na moc jaka jest moc przy danych orobtach/momencie, a ja umie :tongue4: to się to kompletnie nie zgadza.

Opublikowano

Wszyscy się podniecają, a mnie tu coś nie pasuje na tych wykresach. Kompletnie matematyka się nie zgadza. Na pierwszym np. przy 6.000Rpm jest 400Nm i moc mniejsza, a na drugim z kolei przy 6.000Rpm jest już mniej momentu bo zaledwie ~380Nm, a moc mimo to większa :mysli: Jak ktoś umie wyliczyć ze wzoru na moc jaka jest moc przy danych orobtach/momencie, a ja umie :tongue4: to się to kompletnie nie zgadza.

naucz sie odczytywac wykresy :kox:

przy 6tys w 1 wykresie masz 520nm,w 2 wykresie tez te okolice

Opublikowano

Wszyscy się podniecają, a mnie tu coś nie pasuje na tych wykresach. Kompletnie matematyka się nie zgadza. Na pierwszym np. przy 6.000Rpm jest 400Nm i moc mniejsza, a na drugim z kolei przy 6.000Rpm jest już mniej momentu bo zaledwie ~380Nm, a moc mimo to większa :mysli: Jak ktoś umie wyliczyć ze wzoru na moc jaka jest moc przy danych orobtach/momencie, a ja umie :tongue4: to się to kompletnie nie zgadza.

naucz sie odczytywac wykresy :kox:

przy 6tys w 1 wykresie masz 520nm,w 2 wykresie tez te okolice

:doh1: :bag::polew:

Szybkie czytanie nie popłaca, ale wpadka :decayed: Pomyliłem osie :przebiegly:

Ale dziś zakręcony jestem :gwizdanie: To się co niektórzy pośmieją.

Opublikowano

kara bedzie!! ja czekam z niecierpliwoscia az ten gad wyjedzie :)

Opublikowano

Już teraz wykres robi wrażenie... :kox: to co będzie po wywalaniu katów? mega :kox:? :>

Opublikowano
  • Autor

bum

auto nie jest jeszcze skonczone , awarii ulegl komp a dokladnie stracilismy komunikacje .

26d2122f.jpg

Opublikowano

och my SWEET LORD!!! :kox::slina: przecie to musi łamać kręgosłup przyspieszając!

Opublikowano

Chętnie bym zmierzył auto jak temp. zewnętrzne będą po 30 stopni :wink4: ciekawe jakie wtedy były by cyferki :decayed:

Wynik i tak ładny jak na ilość zmienionych części to wynik naprawde spoko :) teraz chce zobaczyć to auto w akcji :kox: trzeba coś zorganizować... :naughty:

Opublikowano
:slina::shocked:
Opublikowano

jak jest cooler duzy to nie mam tragedi

Opublikowano
  • Autor

Oj michal ja wiem ze nie mozesz tego przezyc ze twoj kolega ......... Daj sobie spokoj bo to co piszesz nie ma logicznego wytlumaczenia .

Opublikowano

Po pierwsze nie bój się pisać imion...Maciek...

Po drugie ja nie mam nic do Ciebie i nigdy nie miałem...to że Maciek Ciebie nie lubi nie oznacza że ja też...spokojnie

Po trzecie napisałem żeby zmierzyć auto w czerwcu w południe jak bedzie upał bo jestem ciekawy wyniku tyle...

Opublikowano

Chętnie bym zmierzył auto jak temp. zewnętrzne będą po 30 stopni :wink4: ciekawe jakie wtedy były by cyferki :decayed:

wtedy trzebaby mierzyc wszytskie auta ktore teraz powstaja i porownywac proporcjonalnie, wynik kozak, mega szacun! ciekaw jestem co bedzie na 1,6 bara :D
Opublikowano

Ile to to będzie miało teraz do setki? :)

pewnie kolo ~4s :decayed:
Opublikowano
Chętnie bym zmierzył auto jak temp. zewnętrzne będą po 30 stopni ciekawe jakie wtedy były by cyferki

buahhahha dobre :) A co SID'a w 30 stopniowy upał jak i w zimowe dni bedzie trzymal identyczne moce ? :)

Ja mam pomysł - wogole go do Afryki w sierpniu przetransportować i tam zmierzyć mu moc :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.