SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00

troudyl

nie no ja się w korki nie bawię :decayed: uciekłem zaraz za tym wiaduktem przed obornikami w lewo i przez wiochy do Szamotuł i przez Czarnków do Piły :> trochę mnie tam na dziurach wytrzęsło, ale lepsze to niż w tym korku stać :gwizdanie: a gdzie mnie widziałeś dokładnie? mam nadzieje, że Ci się 'na trzeciego' nie wyjechałem :gwizdanie:

na trzeciego mi nie i dobrze bo niewiem czy bym zjechal :naughty: .mijaliśmy się dokładnie przed samym wiaduktem, i też poleciałem tak jak ty ale w piątek jak leciałem to pojechałem normalnie i bylo oki.

Zapraszamy na VIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska.Wszystkie informacje na temat zlotu znajdziecie tutaj ====> http://www.a4-klub.pl/smf/viii_ogolnopolski_zlot_audi_a4_klub_polska-t137530.0.html :hi:

uuuuuuuuuuuuuuuuuuu ;( wielka szkoda ale najważniejsze że żonie i dzieciakowi nic się nie stało.mi też wczoraj wjechał chłopaczek lekko w tyłek.

o f*ck :kwasny:

Kurcze aż własnym oczkom nie wierzyłem,że to Twoja maszynka... :wallbash: Grunt,że rodzinka cała a furmane się wyklepie;) P.S.Będziesz robił go czy się nie oplłaca??Jesteśmy z Tobą Brachu Pozdrawiam;)

nie opłaca się jej robić jak gadałem ze znajomym mechanikiem to mówi że da się zrobić i będzie oki ale 6 tyś. będzie mało

więc będę starał się sprzedać ją tak jak stoi

pozdrawiam[br]Dopisany: 12 Czerwiec 2010, 14:35_________________________________________________halo panowie żyjecie to ze mam rozbite auto to nie znaczy ze nie przyjadę na spota

:hi: panowie, właśnie kiedy spocik tylko nie tak jak ostatnio, bo na ostatnim było tyle ludu że ledwo pomieściliśmy się na kauflandzie.

Panowie a wybiera sie moze ktos z was 26 czerwca w sobote do Kaczor na Summer Hause Music rozpoczecie lata 2010 ??Napedza to eska bedzie to na stadionie miejskim .Zagraja

Dj Malvee ( kobieta )

- Dj Bartes ucz. Sunrise Festiwal,