Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00


troudyl

Rekomendowane odpowiedzi

spokojnie u nas też w okresie wakacyjnym za dużo chętnych nie ma :)[br]Dopisany: 17 Lipiec 2010, 21:19_________________________________________________

co tam u Was chłopaki :)

:good: :good: :good: w robocie zaraz jade do kuzyneczki Twojej

pracować a nie obijać się :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra, to my wpadamy do WAS! ;)[br]Dopisany: 18 Lipiec 2010, 02:52_________________________________________________wybiera się ktoś do Dębrzna na te zawody driftowe? ja się przejadę zobaczyć :naughty:

jakby co to tu macie info:

http://www.rallyland.pl/?cat=27

http://www.drifting.pl/news.php

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:wink4: Siemka I co tam?? Jak z dzisiejszym dniem?? widzę,że nie napawa optymizmem jesli chodzi o spota :mysli: czyli dziś odginamy czy jak bo już sam nie wiem co planować?? Pozdro :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja wracałem z tego śmiesznego drift cupu i zajechałem na kauflanda, ale niestety pusto :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem za! monti, to Ciebie przed chwilą widziałem na Wojska Polskiego, na wysokości starego domu handlowego Stokłosy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to walimy w niedziele spota :good: wpisz monti w pierwszym poście datę i godzinę :P niech ludzie widzą, może ktoś przyjedzie :decayed: a jak będzie suchar to zrobimy mi logi i będzie zabawa na srogo :naughty: bo się na chiiiiiiiipa zapisałem do wrocławia :good:[br]Dopisany: 19 Lipiec 2010, 17:10_________________________________________________monti znowu w tym samym miejscu namierzony :D patrzył się i udawał, że nie poznaje :naughty: dużo avantów na glebie w Pile nie ma :naughty: a na moście za rodłem zderzyły się 2x audi a4 b5, mam nadzieje, że to nikt od nas :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary, ja ostatnio mam taki dym w robocie że nie ogarniam rzeczywistości mnie otaczającej ;) na każde audi zwracam uwagę, więc pewnie tylko przez przypadek Ciebie nie widziałem :P za to 2x audi koło młyna widziałem, też się zastanawiałem czy to nasi. Pzdr![br]Dopisany: 20 Lipiec 2010, 21:39_________________________________________________Ludzie, ja Was bardzo przepraszam, ale niedziela jak dla mnie odpada. Wybaczcie, żona - Anna ma urodziny, imieniny, sym - imieniny. Spadamy z miasta. Czy ktoś ma ochotę na spotkanie w piątkowe popołudnie/wieczór? Może być nawet jakieś piwko w barze. Może być gryll/ognicho. Lechu? Tomson? Hubi? Zen? Bosman? Marcyś ma teraz podbramkową sytuację więc go nie męczę. Może inni?

Pozdro, monti :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: ja wstępnie też zobaczymy jak żona bo mały coraz bardziej daje znać o sobie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tam za mały parking na nasze wielkie felgi :decayed: 18 kaufland i zobaczymy ile ludzi jest i pomyślimy co dalej (prawdopodobnie uroczysty przejazd po shake'a do MC, tak jak mówisz :naughty:)[br]Dopisany: 23 Lipiec 2010, 13:02_________________________________________________chyba jednak 20 co? ;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomson, tak, 20. Obdzwoniłem ludzi. Spotkanie pod Kauflandem dla Wszystkich chętnych. Poźniej jedziemy pod były Texas, teraz Miami.

Pzdr, monti[br]Dopisany: 23 Lipiec 2010, 18:01_________________________________________________dzięki Ludzie za przybycie

pzdr, monti

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki dzięki :) nieźle to ogarnęliśmy dzisiaj :naughty: następny spot - wypad do Poznania :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko.

Jestem nowy na forum i świeżym właścicielem audi a4 b6, 2.0 benzyna. Mieszkam w Pile.

Dopiero zaczynam poznawać to auto, ogólnie oceniam samochód 9/10.

Jest jednak kilka drobnych mankamentów, a mianowicie co jakiś czas na wyświetlaczu między zegarami, wyświetlają się pomarańczowe znaczki ostrzegawcze.

-Takie jak konewka z kapiącą kroplą i falami pod spodem, oraz z napisem "MIN".

-Niedawno wyświetliło jeszcze taki oto znak (O)

Chyba wiem co oznaczają te symbole, to pierwsze to niski poziom oleju, a to drugie to układ hamulcowy.

Ale chciałbym poznać dokładniej ten problem, bo sygnał układ hamulcowy to zbyt ogólne, mogą być klocki do wymiany a może być coś zupełnie innego.

Na mechanice się nie znam, zresztą nie lubię dłubać przy aucie.

Czy jest w Pile ktoś poczciwy, kto zna się na tym i mógłby mi pomóc w rozwiązaniu tych problemów?

Znam jednego gościa który potrafi naprawiać wszystko, on pracuje w serwisie Audi, ale jest tak bezczelny że woła więcej niż sobie życzą w serwisie, więc mu podziękowałem i odesłałem do lamusa.

Nie znam się zupełnie na tych VAG'ACH i innych cudach uzdrawiających.

Dlatego mam prośbę, czy ktoś z was ma jakieś kontakty lub sam zgodziłby się na prześwietlenie mojego auta "po znajomości" ale też nie za darmo :)

Jeśli coś, to prosiłbym na priv.

Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek, uzupełnij/wymień olej i wymień klocki hamulcowe. To by się jako pierwsze narzucało. Przyjedź na najbliższego spota. Podłączy się kompa, może wyjdzie coś więcej. Co do mechaników - kogo bym nie pytał na spotach, każdy poleca innego. Ja jeżdżę do Witkowskiego (Wypoczynkowa) i Sobosa (Lipowa).

:hi: monti

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...