Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B7] Moja czarnula s-line

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Tyle męczyłem was w zakupie kontrolowanym, że nie można się teraz nie pochwalić nabytkiem...

Silnik stare (ponoć) dobre 1.9 w tej chwili jeszcze 116km, bo właśnie badam temat wirusowania

Wersja S-line,

jeśli chodzi o wyposażenie to raczej standart, bez żadnych wodotrysków, ale zależało mi bardziej na zadbanym egzemplarzu

przebieg 127tys. sprawdzony...

co do rezania, to narazie mam tylko w planach wirusik i szybki, a później zobaczy się...

-----------------

edit: Jak narazie doszły szybki ciemne i to koniec bo autko muszę sprzedać

-----------------

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

7.jpg

8.jpg

9.jpg

10.jpg

11.jpg

12.jpg

13.jpg

14.jpg

15.jpg

Opublikowano

ładniutka :wink4: do planów dołóż jeszcze RNS-E :good:

Opublikowano

wyglada naprawde fajnie... przydałby sie jeszcze bi-xenon'nik :) i ten RNS-e

Opublikowano
  • Autor

RNS-e też o tym myślałem - macie jakiś namiar gdzie to można kupić i u kogo zamontować w okolicach poznania? :mysli:

Opublikowano

RNS-e też o tym myślałem - macie jakiś namiar gdzie to można kupić i u kogo zamontować w okolicach poznania? :mysli:

odezwij się na Spotach poznańskich, może ktoś coś wie :wink4:

Opublikowano

Bardzo ladna.

Kompletu listw alu nie ma brakuje popielniczki i ramki przy biegach. S-line to nie jest raczej :)

Opublikowano
  • Autor

po vinie to jest s-line

Opublikowano

Gratki :good:

Wlasciwy kolor :good:

Opublikowano

Gratki :good:

Wlasciwy kolor :good:

do czyszczenia napewno :polew: gorszego nie ma :wink4:

Opublikowano

Ale jak już czysty, to absolutnie bezkonkurencyjny !! :D

Ładna sztuka, gratuluję Nfs_King! ;)

Opublikowano

To nie s-line - przedni zderzak + grill non-sline, brakuje również listw na drzwiach.

Opublikowano

jak ma pakiet wewnętrzny S-line to z zewnątrz nie musi mieć progów ani zderzaka

Opublikowano

piękny... właściwy silniczek :good: po czipsie bez gratów będzie pod 150KM

co do sline nie sline to dla mnie nie ma to znaczenia... rns-e mi tu też nie brakuje... jedyne co brakuje to Bi-Xenon... :cool1:

Opublikowano
  • Autor

wg. kodów wyposażenia to wychodzi sline, jest też -20mm na glebie więc nie wiem dlaczego brak tych listew, a gril chyba taki jak widzialem rowniez w innych slinach...

Opublikowano

kolego masz po prostu S-line wewnętrzny, dlatego nie masz progów i zderzaków :) niczym się nie przejmuj, jest ok! :good:

Opublikowano

Mi i tak sie podoba.

Ładna :audi:

Opublikowano

Piękna :evil:

Bi-xenonik i przyciemnić szybki ... Gratki zakupu :hi:

Opublikowano

Bardzo ladna.

Kompletu listw alu nie ma brakuje popielniczki i ramki przy biegach. S-line to nie jest raczej :)

jakiej popielniczki i ramki??

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

i co jak leci w takim piecyku?

powiem ci ja nie brałem silnika 1,9 nawet pod uwage, za słaby jak na 1600 kg

Opublikowano

Ale nie kompletny.

Co nie zmienia faktu,ze auto zacne :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.