Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BRD] A4 Avant 2.0 TDI 170KM S-line Q - projekt zakonczony str. 1 i 15


turdzi

Rekomendowane odpowiedzi

to nie jakas straszna tajemnica :wink4: 500 zl i 4 godziny roboty , wiec wychodzi taniej niz kupienie listew+tylnich bocznych szyb na allegro.

Co najwazniejsze nie trzeba tez demontowac calego srodka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziex _Makki_ przy twoim sprzecie to i tak skromnie :wink4::cool1:, co do samego ogloszenia to nie wczesniej jak marzec , kwiecien........ a tak BTW czy ten twoj znajomy oclil juz to B8 3.0TDI ? Jesli tak to rzuc jakies info. na PW jak to wyszlo :wink4:

Dzieki :)

Ta, autko juz zarejestrowane.. Musze to z nim obgadac dokladnie...

010.jpg

017-8.jpg

024-7.jpg

to nie jakas straszna tajemnica :wink4: 500 zl i 4 godziny roboty , wiec wychodzi taniej niz kupienie listew+tylnich bocznych szyb na allegro.

Co najwazniejsze nie trzeba tez demontowac calego srodka :)

Wiesz, myslalem ze zaspiewaja wiecej za ta robote. Mnie jak wycenili oklejanie w mojej to myslalem ze to jakis zart bo zaczeli od 2800zl!! Pozniej zeszli do 2400zl i kuniec.. W Poznaniu zrobilem to samo za 1500zl.

Za to ostatnio oklejalem w Poznaniu dla kolegi drzewniane listwy z A6. Wszystko w Carbonie 3D - odczuwalny pod palcem wzorek carbonu. Za wszystkie listwy w Poznaniu wzieli 850zl, jakies 12 elementow. Dlatego wydaje mi sie ze u Ciebie 500zl to tanio..

Tak to wyszlo w Carbonie 3D..

da98c1cd04059644.jpg

f61d408c76f36cae.jpg

f91c8ae908698b15.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, myslalem ze zaspiewaja wiecej za ta robote. Mnie jak wycenili oklejanie w mojej to myslalem ze to jakis zart bo zaczeli od 2800zl!! Pozniej zeszli do 2400zl i kuniec.. W Poznaniu zrobilem to samo za 1500zl.

Za to ostatnio oklejalem w Poznaniu dla kolegi drzewniane listwy z A6. Wszystko w Carbonie 3D - odczuwalny pod palcem wzorek carbonu. Za wszystkie listwy w Poznaniu wzieli 850zl, jakies 12 elementow. Dlatego wydaje mi sie ze u Ciebie 500zl to tanio..

Tak to wyszlo w Carbonie 3D..

no to faktycznie nawet znosnie mi zaspiewali ,...... no i wielie dzieki za pomysl bo gdybys mi go nie podeslal to bym sie pewnie za to nie zabral :wink4:

co do samej B8 to fajnutka co prawda ja musze miec Avant ale o cos takiego chodzi.

Ciekaw jestem jak to wyszlo finansowo, mam nadzieje ze ponizej 600 tys gdyz ja watpie abym mial wiecej do wydania na uzywane auto ( moze inaczej , na wiecej to zona nie pozwoli :decayed:)

Co do samego oklejenia to jest to zrobione mega profi i z nawet z bliska nic nie widac ze to nie orginal tylko naklejka :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, myslalem ze zaspiewaja wiecej za ta robote. Mnie jak wycenili oklejanie w mojej to myslalem ze to jakis zart bo zaczeli od 2800zl!! Pozniej zeszli do 2400zl i kuniec.. W Poznaniu zrobilem to samo za 1500zl.

Za to ostatnio oklejalem w Poznaniu dla kolegi drzewniane listwy z A6. Wszystko w Carbonie 3D - odczuwalny pod palcem wzorek carbonu. Za wszystkie listwy w Poznaniu wzieli 850zl, jakies 12 elementow. Dlatego wydaje mi sie ze u Ciebie 500zl to tanio..

Tak to wyszlo w Carbonie 3D..

no to faktycznie nawet znosnie mi zaspiewali ,...... no i wielie dzieki za pomysl bo gdybys mi go nie podeslal to bym sie pewnie za to nie zabral :wink4:

co do samej B8 to fajnutka co prawda ja musze miec Avant ale o cos takiego chodzi.

Ciekaw jestem jak to wyszlo finansowo, mam nadzieje ze ponizej 600 tys gdyz ja watpie abym mial wiecej do wydania na uzywane auto ( moze inaczej , na wiecej to zona nie pozwoli :decayed:)

Co do samego oklejenia to jest to zrobione mega profi i z nawet z bliska nic nie widac ze to nie orginal tylko naklejka :cool1:

Turdzi a twoje oklejone chromy myslisz, ze zdadza egzamin na dluzsza mete?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

folia ma filtr UV co daje gwarancje braku utraty koloru na 4 lata.Jak auto jest garazowane to pewnie jeszcze wiecej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

folia ma filtr UV co daje gwarancje braku utraty koloru na 4 lata.Jak auto jest garazowane to pewnie jeszcze wiecej.

Bardziej chodzi mi o to czy nie bedzie jakos odchodzic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ja wiem on mowil ze nie ma szns bo to jest nakladane na cieplo i zeby to zdjac trzeba to grzac do 400 stopni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wow...carbon ten jest czadzik...pokaz to na aucie :)

Super ten Carbon.

Jak to wygląda w użytkowaniu?

NIe sciera sie? Łatwo rysuje?

Turdzi: Sorry za OT :)

Carbon 3D wyglada bardzo ladnie. Wedlug mnie duzo lepiej niz inne folie carbonowe.

Nie wyglada na to ze ta folia sie tak latwo rysuje.

Mam probnik folii od zmien kolor i musze powiedziec ze oferta wyglada ciekawie.

Tutaj wybor carbonowych.

956b5f8e1c836b1d.jpg

A tu listwy zamontowane ale wlasciciel jest fotografem amatorem :))

df5d39e2c2c244fe.jpg

6c48987e8eb8a220.jpg

bc2659665608945e.jpg

92281775368bde3e.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko to moj watek i kazdy tu maze pisac i wklejac co mu sie podoba :wink4:

no fajnie to wyglada , musze przyznac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem jak to wyszlo finansowo, mam nadzieje ze ponizej 600 tys

mam nadzieje, ze kasztanów lub orzechów.. :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje ze ponizej 600 tys

mam nadzieje, ze kasztanów lub orzechów..

600 tys Koron to daje jakies 300 tys PLN.

No niestety kupujac swoje BRD zaplacilem jak za dwu letnie RS4 a mam tylko 2.0 TDI :rolleyes: trzeba zacisnac jaja i zyc dalej , sa za to inne plusy zycia w tym kraju :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak byś faktycznie chciał kupić 2 letnie RS4 to ile taka impreza kosztuje?? :naughty:

Turdzi: auto z takim dyfuzorkiem wygląda mega :kox: zresztą i tak jest kox :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak byś faktycznie chciał kupić 2 letnie RS4 to ile taka impreza kosztuje??

W Norwegii ? 3 letnie......to pol miliona zlotych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

600 tys

mam nadzieje, ze kasztanów lub orzechów..

600 tys Koron to daje jakies 300 tys PLN.

No niestety kupujac swoje BRD zaplacilem jak za dwu letnie RS4 a mam tylko 2.0 TDI :rolleyes: trzeba zacisnac jaja i zyc dalej , sa za to inne plusy zycia w tym kraju

no ale zarobki również proporcjonalnie większe, jednak kwoty nieziemskie.. jak zerkasz przez pryzmat polskich realiów :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak ale mi sumienie nie pozwoli wydac takich pieniedzy na auto , dla mnie te przepisy sa wrecz idiotyczne :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak ale mi sumienie nie pozwoli wydac takich pieniedzy na auto , dla mnie te przepisy sa wrecz idiotyczne :wallbash:

no tu się całkowicie zgodzę, zarobki większe, ale i kwoty za auta większe, tylko właśnie pozostaje fakt realnej wartości samochodu :mysli:

ja co prawda nie planuje narazie zmiany mojej b7, ale po wielu podróżach a6, stwierdzam, że to jednak lata świetlne biorąc pod uwagę przestrzeń w środku względem a4, którą jest zwyczajnie ciasna.

Nie siedziałem jeszcze w b8, nie mam zdania, ale mam nadzieję, że progres miejsca jest identyczny do progresu silników.. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie siedziałem jeszcze w b8, nie mam zdania, ale mam nadzieję, że progres miejsca jest identyczny do progresu silników..

ja stwierdzilem ze wieksze auto niz A4 mi nie potrzebne , A6 to juz straszna krowa tym bardziej ze mam i planuje Avanta wiec z tylu dla malucha miejsca jest az nad to.

w B8 fajne jest o tyle wsrodku ze siedzi sie o wiele nizje , roi wrazenie ciasniejszego ale tak nie jest.Pozycja za kierownica i to ja sie w nim siedzi daje bardziej sportowe odczucie.I to mi sie wlasnie podoba.

A tak BTW dzis moje BRD wycielo mi niezy numer.Auto stalo od zeszlej soboty a ja pracuje w centrum wiec do pracy jade metrem.Odpalilem auto jadac na squasha i cos slysze ze jaosma inny odglos pracy po 10 sek zaczelo nim rzucac na boki zaczal sie dlawic az sam zgasl :wallbash: Mysle sobie no piekie 2 letnie auto i laweta do serwisu :disgust:

Odpalilem popracowal chwile i to samo , zaplilem go 3 raz poksztusil jeszcze troceh i zacza chodzic normalnie.Pewnie sie woda skroplila w baku albo sie cos od stania zapowietrzylo ale tak mne wku...... ten numer ze powiedzielm sobie nigdy wiecej TDI nie kupie :sick3: mam dosc tej kaprysnosci , tych DPFow ktore ci ukladaja zycie i calego tego g...... z dyszlem zwiaznego.

Moze i wolniejsze od 3.0TDI ale wracam do koncepcji B8 2.0TFSI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a PB to co nie psują się ? też powiedziałem never ever TDI ale jak mi padły 3 cewki z 8miu w PB i każda za 500 zł to już tak nie myślałem, mi TDI po 155 tkm nie robiło problemów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...