Opublikowano 11 Sierpnia 201411 l Pin Bose podałem do masy i w kodowaniu wg http://wiki.ross-tech.com/wiki/index.php/Audi_Radio_Generation_II dodałem +2 do liczby, dalej nie wyświetla się napis ;/ i problem po podłączeniu przodu słychać świst który rośnie razem z obrotami silnika ;/ jakiś pomysł ?
Opublikowano 11 Sierpnia 201411 l Chyba jakies uziemienie dales nie tam gdzie trzeba jezeli slyszysz swist z obrotow silnika
Opublikowano 11 Sierpnia 201411 l Myślę że problemem jest nie ekranowany kabel sygnalowy XD aż mi trochę głupio ze taki położyłem :-\ ale już kupiony z ekranem i po założeniu pewnie będzie git ;-) tylko dalej nie mogę zrobić napisu bose w radiu :-\
Opublikowano 11 Sierpnia 201411 l Aj tam dariuj sobie ten napis, tez go nie mam i jakos nie narzekam wystarczy, ze gra jak przystalo na BOSE
Opublikowano 11 Sierpnia 201411 l Do bose to jeszcze trochę bo głośniki seria ;-) Ale po zmianie na wzmacniacz głośniki z drzwi mają mniej basu, to normalne?
Opublikowano 12 Sierpnia 201411 l Ogólnie widzę że nie czytałeś całego tematu, jak zadajesz pytania które są w tym temacie. - Napis BOSE na Concercie II wyświetla się po prawidłowym kodowaniu i zmasowaniu (najlepiej masa audio). - W temacie miałeś o tym jakie skutki są nieekranowanego sygnału (ekran do masy audio). - Głośniki po zmianie nie buczą tylko grają, choć na seryjnych to nie to Edytowane 12 Sierpnia 201411 l przez Slawek
Opublikowano 12 Sierpnia 201411 l No wszystkich stu stron to mi się nie za bardzo chciało, szczególnie ze miałem już wszystko rozebrane ;-) Wstawiłem ekranowany, ekran przylutowałem do obudowy radia i przykręciłem do śrubki obudowy wzmacniacza ale będę musiał chyba ją połączyć do oryginalnej masy sygnału bo świst dalej jest tylko dużo ciszej, a pytanie o bass z głośników (nie pisałem że buczą tylko jest z nich mniej basu niż jak było w serii) było takie ogólne bo mi to nie przeszkadza a wręcz cieszy ponieważ mam swój zewnętrzny subwoofer i nie męczą się głośniki w drzwiach ;-) a i ten napis, tak więc pin jest zmasowany do obudowy radia ale dalej nie mogę rozwiązać tego kodowania bo podane na początku jest na siedmio cyfrowe kodowanie a u mnie jest tylko pięcio, jakbyś podał mi jak ma być w moim byłbym bardzo wdzięczny ;-) zestaw to concert II z BT i kiera multi bez navi, dorabiany pełny FIS ale to chyba nie robi różnicy ;-) a i jeszcze może tylko powiem że wymieniałem sam wzmacniacz, ale subwoofer ori jest i tak odłączony. Zauważyłem dzisiaj że ten świst jest nawet jak radio jest wyłączone, może to przez to że kable głośnikowe idą za schowkiem przy nawiewie Edytowane 13 Sierpnia 201411 l przez byradzio
Opublikowano 17 Sierpnia 201411 l Zasilanie ma ale powinien być przecież w standby bo nie ma wtedy sygnału sterującego +12V
Opublikowano 24 Września 201411 l Panowie szybkie pytanie.Czy głośniki basowe bose z drzwi są rozbieralne?Chodzi mi konkretnie o starszy typ z końcówką A. Niby śrubki odkręciłem te z zewnątrz ale nie chce wyjść.
Opublikowano 25 Września 201411 l Panowie szybkie pytanie.Czy głośniki basowe bose z drzwi są rozbieralne?Chodzi mi konkretnie o starszy typ z końcówką A. Niby śrubki odkręciłem te z zewnątrz ale nie chce wyjść. Z tego co kojarzę to nie są rozbieralne. Bo właściwie po co je rozbierać
Opublikowano 25 Września 201411 l Panowie szybkie pytanie.Czy głośniki basowe bose z drzwi są rozbieralne?Chodzi mi konkretnie o starszy typ z końcówką A. Niby śrubki odkręciłem te z zewnątrz ale nie chce wyjść. Z tego co kojarzę to nie są rozbieralne. Bo właściwie po co je rozbierać Już ustaliłem.Są rozbieralne, tylko u mnie guma mocno trzymała i wygladały jak sklejone. A potrzebowałem dostac sie do ich środka żeby oczyścić konektorek, bo zaśniedział.
Opublikowano 27 Września 201411 l Witam po monatzu wzmaka bose z a6 c5 wszystko gra ,lecz na wyciszonej muzyce sub buczy co moze byc nie tak ?
Opublikowano 1 Października 201411 l Panowie może ktoś dać link do tego przewodu ekranowanego pod sygnał? Ewentualnie jakieś namiary na kogoś kto tym u nas handluje?
Opublikowano 8 Października 201411 l Witam . Jestem świeży w temacie Audi także proszę o wyroizumiałość mam dwa pytania co do BOSE Co do części : 1 - 8E0 035 399 (drzwi przód), 8E0 035 399A (drzwi tył)2 - 8E0 035 411A (drzwi przód i tył)3 - 8E0 035 362 (przód środek)4 - 8E5 035 412 A/B (tył-półka LIMUZYNA)10 - 8E5 035 223 A/B/C (wzmacniacz LIMUZYNA)15 - 8E9 035 382 A/B/C (wzmacniacz + sub AVANT)42 - 443 972 963C wtyczka 25-pin (starszy model wzmacniacza, końcówka 382A) lub 4E0 971 636 na 32-pin (nowszy model, 382C) jak mam Sedana to moge dac zestaw z KOMBi ( AVANT) ?? i co do tej wtyczki 42 - 443 972 963C wtyczka 25-pin (starszy model wzmacniacza, końcówka 382A) lub 4E0 971 636 na 32-pin (nowszy model, 382C) jest dop wzmazniacza z AVANT tylko ??
Opublikowano 10 Października 201411 l Czy ktos posiada rolete w tylnej polce i montowal BOSE? bo mi to strasznie drzy, cala roleta wpada w takie wibracje ze wydobywa sie drazniace drganie, problem czesciowo znika jak zloze rolete ale jak to wyeliminowac calkiem? : )
Opublikowano 12 Października 201411 l Witam . Jestem świeży w temacie Audi także proszę o wyroizumiałość mam dwa pytania co do BOSE Co do części : 1 - 8E0 035 399 (drzwi przód), 8E0 035 399A (drzwi tył) 2 - 8E0 035 411A (drzwi przód i tył) 3 - 8E0 035 362 (przód środek) 4 - 8E5 035 412 A/B (tył-półka LIMUZYNA) 10 - 8E5 035 223 A/B/C (wzmacniacz LIMUZYNA) 15 - 8E9 035 382 A/B/C (wzmacniacz + sub AVANT) 42 - 443 972 963C wtyczka 25-pin (starszy model wzmacniacza, końcówka 382A) lub 4E0 971 636 na 32-pin (nowszy model, 382C) jak mam Sedana to moge dac zestaw z KOMBi ( AVANT) ?? i co do tej wtyczki 42 - 443 972 963C wtyczka 25-pin (starszy model wzmacniacza, końcówka 382A) lub 4E0 971 636 na 32-pin (nowszy model, 382C) jest dop wzmazniacza z AVANT tylko ?? przecież sub jest inny w avancie i w sedanie - i inny jest jego sposób mocowania
Opublikowano 16 Października 201411 l Witam! Właśnie skończyłem montowac STAGE I i mam pare pytań. 1. Mój sprzęt to navi RNS - D i nie widzę tam żadnego pinu BOSE. Rozumiem, że wystarczy samo kodowanie aby w pełni wykorzystać nagłośnienie? 2. Po podłączeniu tyłu zostały mi m.in 3 przewody w ekranie : brazowy,czarny i biały. Co z nimi zrobić? 3. Jak jest u was z basami? Schodzą bardzo nisko? U mnie wydaje się , że bas jest płaski i nie wiem czy to normalne czy cos jest nie tak. ps. Wzmak jest srebrny 32-pin a przepięcie robilem wg tego: pin 1 (żółty) -> pin 22pin 2 (brązowy) -> pin 7pin 3 (zielony) -> pin 21pin 9 (biały) -> pin 6pin 14 (czerwono/szary) -> pin 3pin 15 (brązowo/szary) -> pin 15pin 17 (brązowo/żółty) -> pin 16pin 18 (czerwono/żółty) -> pin 4pin 20 (brązowo/czarny) -> pin 5pin 21 (czerwono/zielony) -> pin 17pin 22 (brązowy) -> pin 2pin 23 (czerwono/niebieski) -> pin 1 Edytowane 16 Października 201411 l przez maciej12312
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto