Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam czy posiada ktoś jeszcze zdjęcia całego moda jak i gdzie bo mam.maly problem zakupiłem wiązkę kabli bose z wtyczką od wzmaka oraz jedna z całości tylko nie wiem jak się do tego dokładnie zabrać w oryginale nie miałem fabrycznego radia i z tego co wyczytałem wychodziły takie wersję.

Opublikowano

Pytanie nie zrozumiale zadane.  Co znaczy "oraz jedna z całości"?

Opublikowano

Przepraszam za nie dokładne sprecyzowanie we wcześniejszym zapytaniu  z całej wiązki posiadam tylko ta kostkę ze zdjęcia do  oraz kostkę wzmacniacza, że względu że posiadam nieoryginalne radio dokupiłem moduł phonocar i nie wiem jak to dalej ugryźć 

16037450111994702782487726875876.jpg

16037450369595716229407174625861.jpg

Opublikowano
22 godziny temu, Czanga15555 napisał:

Przepraszam za nie dokładne sprecyzowanie we wcześniejszym zapytaniu  z całej wiązki posiadam tylko ta kostkę ze zdjęcia do  oraz kostkę wzmacniacza, że względu że posiadam nieoryginalne radio dokupiłem moduł phonocar i nie wiem jak to dalej ugryźć 

16037450111994702782487726875876.jpg

16037450369595716229407174625861.jpg

Zrob zdjecie wszystkich wtyczek, kolego. Do tego, co jest na aucie Harman ?. Ogolnie radio musi byc polaczone ze wzmacniaczem przy pomocy 6 kabli. Do tego dochodzi zasilanie radia i wzmacniacza, jak i rowniez wszystkie kable glosnikowe ida bezposrednio do wzmacniacza.

Opublikowano
23 godziny temu, Czanga15555 napisał:

Przepraszam za nie dokładne sprecyzowanie we wcześniejszym zapytaniu  z całej wiązki posiadam tylko ta kostkę ze zdjęcia do  oraz kostkę wzmacniacza, że względu że posiadam nieoryginalne radio dokupiłem moduł phonocar i nie wiem jak to dalej ugryźć 

16037450111994702782487726875876.jpg

16037450369595716229407174625861.jpg

Kostka która tu pokazałeś znajduje się w słupku A przy nogach kierowcy. Te trzy przewody czarny, biały i brązowy idą od wzmacniacza do mikrofonu w lampce oświetlenia (w tej kostce się łączą).

Opublikowano

Witam 

Dołączam wszystkie zdjęcia posiadanej wiązki wzmacniacza jak również zdjęcia tego co posiadam w samochodzie.Dla ułatwienia kupiłem wczoraj kostki z audi z systemem aktywnym które dołączam na ostatnich fotach  w samochodzie jest seryjne podłączenie na wszystkie głośniki zasilane z radia nie ma tam żadnego wzmacniacza ani nic. Z góry dziękuję za pomoc.

IMG_20201029_081533972.jpg

IMG_20201029_081523275.jpg

IMG_20201029_081514555.jpg

IMG_20201029_081507523.jpg

IMG_20201029_081502581.jpg

IMG_20201029_081457541.jpg

IMG_20201020_192221001.jpg

IMG_20201020_192210986.jpg

IMG_20201020_192205164.jpg

16039562446394075528037406706447.jpg

16039563015926352779701629258756.jpg

16039563255577838178880592453099.jpg

16039563377382628051892293366552.jpg

Opublikowano

Biorąc pod uwagę że kupiłeś wiązkę z uciętymi kostkami i nie bardzo wiesz co dalej, może lepiej znaleźć kogoś kto to ogarnie za Ciebie.

Żeby to później dobrze grało to trzeba kable zrobić z głową, jak zrobisz na odwal to później będą same problemy z jakością dźwięku itp.

Jak byś chciał to jestem z 3miasta (Ustka nie jest tak daleko) i w grudniu mogę się podjąć tematu montażu ale to już pisz na PW.

Jak byś jednak chciał bawić się sam to chociaż schemat weź do rąk i zobacz najpierw który przewód jest od czego i wtedy małymi krokami dojdziesz co i jak.

Edytowane przez MaTeo85

Opublikowano

Właśnie potrzebuje schematu tylko tak nie mogę go nigdzie znaleźć w momencie gdybym nie dał rady dał bym znać.

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Witam. Mam uszkodzony jeden z głośników średniotonowy w prawych przednich drzwiach.

Pytanie szukając używki, czy wszystkie głośniki BOSE średniotonowe w drzwiach są jednakowe czy różnią się między sobą czymś i mocowaniami?

Cy głośniki z B6 i B7 BOSE są takie same?

Edytowane przez pawlo_SL

Opublikowano

image.png

szukasz po numerze z A4 od 2001 do 2008 lub a3 od 2004 do 2013

aha wcześniejszy numer był 8E0 035 411A który wycofano w 2007 roku i zastąpiono B

Edytowane przez MaTeo85

Opublikowano

Cześć,

Posiadam Seata Exeo kombi z 2010 r. dlatego że to klon A4m a forum posiada ogromną ilość użytkowników, to właśnie tu szukam pomocy.
Chciałbym dołożyć kompletny zestaw BOSE, który zakupiłem z innego Exeo (wszystkie głośniki, sub, wzmacniacz oraz długi kawał odciętej wiązki wyrwanej z dawcy)

Moje auto posiada radio BNS 5.0 i fabrycznie 8 głośników ze wzmacniaczem we wnęce w bagażniku (bez suba)

Z racji że nie czuję się na siłach aby się za to zabrać, to szukam grupowicza który jest w stanie na gotowo mi to podłączyć w województwie śląskim.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
W dniu 3.02.2021 o 09:13, maciek135 napisał:

Cześć,

Posiadam Seata Exeo kombi z 2010 r. dlatego że to klon A4m a forum posiada ogromną ilość użytkowników, to właśnie tu szukam pomocy.
Chciałbym dołożyć kompletny zestaw BOSE, który zakupiłem z innego Exeo (wszystkie głośniki, sub, wzmacniacz oraz długi kawał odciętej wiązki wyrwanej z dawcy)

Moje auto posiada radio BNS 5.0 i fabrycznie 8 głośników ze wzmacniaczem we wnęce w bagażniku (bez suba)

Z racji że nie czuję się na siłach aby się za to zabrać, to szukam grupowicza który jest w stanie na gotowo mi to podłączyć w województwie śląskim.

i jak kolego? ogarnal Ci to ktos? ja wlasnie tydzien temu zakupilem exeo i szukalem tutaj postow w tej samej sprawie co Ty. tyle,ze ja chcialbym to ogarnac sam. ale wywalic jedynie wzmacniacz z bagaznika i dac subwoofer.

jesli ktos Ci to ogarnal to moze masz jakies zdjecia.


podsumowujac (moze ktos posluzy radą):

chce wywalic ten wzmacniacz i zakupic caly sub dedykowany ze wzmacniaczem.

da rade to przeszczepic ?

3837279194_2441cb139e.jpg

s-l1600.jpg

Opublikowano
W dniu 11.02.2021 o 19:43, Pozioo napisał:

i jak kolego? ogarnal Ci to ktos? ja wlasnie tydzien temu zakupilem exeo i szukalem tutaj postow w tej samej sprawie co Ty. tyle,ze ja chcialbym to ogarnac sam. ale wywalic jedynie wzmacniacz z bagaznika i dac subwoofer.

jesli ktos Ci to ogarnal to moze masz jakies zdjecia.


podsumowujac (moze ktos posluzy radą):

chce wywalic ten wzmacniacz i zakupic caly sub dedykowany ze wzmacniaczem.

da rade to przeszczepic ?

3837279194_2441cb139e.jpg

s-l1600.jpg

Nikt jeszcze nie zaproponował chęci ogarnięcia tego u mnie.
U Ciebie to trochę dziwnie wygląda jak na Exeo. Masz wzmacniacz który wygląda jak Bose fabrycznie bez suba (a  głośniki masz bose w środku) ? Ja u siebie miałem w boczku wzmacniacz ale taki zwykły i dokupiłem zwykłego suba z A4 (bez bose) z takim samym wzmacniaczem z odciętą kostką i tylko 2 piny wystarczy wpiąć w kostkę do wzmacniacza i działa.

Opublikowano
W dniu 11.02.2021 o 19:43, Pozioo napisał:

i jak kolego? ogarnal Ci to ktos? ja wlasnie tydzien temu zakupilem exeo i szukalem tutaj postow w tej samej sprawie co Ty. tyle,ze ja chcialbym to ogarnac sam. ale wywalic jedynie wzmacniacz z bagaznika i dac subwoofer.

jesli ktos Ci to ogarnal to moze masz jakies zdjecia.


podsumowujac (moze ktos posluzy radą):

chce wywalic ten wzmacniacz i zakupic caly sub dedykowany ze wzmacniaczem.

da rade to przeszczepic ?

3837279194_2441cb139e.jpg

s-l1600.jpg

Ten wzmacniacz który masz wygląda jak by już był BOSE.

Jak masz możliwość to daj na PW rozkodowane wyposażenie auta z VINu, zobaczymu co tam fabrycznie siedzi i co do się zrobić. Sam wzmacniacz też możesz sprawdzić jaki tam na nim numer jest nabity. wtedy będzie łatwiej ustalić czy już ktoś coś grzebał.

W razie co mam dostęp do schematów z exeo, ale żeby mieć pewność co Ci tam doradzić potrzebuje informacji jak wyżej.

Opublikowano
W dniu 18.02.2021 o 08:59, maciek135 napisał:

Nikt jeszcze nie zaproponował chęci ogarnięcia tego u mnie.
U Ciebie to trochę dziwnie wygląda jak na Exeo. Masz wzmacniacz który wygląda jak Bose fabrycznie bez suba (a  głośniki masz bose w środku) ? Ja u siebie miałem w boczku wzmacniacz ale taki zwykły i dokupiłem zwykłego suba z A4 (bez bose) z takim samym wzmacniaczem z odciętą kostką i tylko 2 piny wystarczy wpiąć w kostkę do wzmacniacza i działa.

właśnie właśnie . doszedlem do takiego samego wniosku - dorzuce tylko skrzynie bose z glosnikiem i pociagne kable pod ten wzmacniacz, ktory mam.

a jesli chodzi o ten wzmacniacz ze zdjecia to spalilem sprawe, dodalem zle zdjecie.

mam o taki standardowy z tyłu  (dodałem zdjęcie poglądowe).

 

W dniu 18.02.2021 o 12:27, MaTeo85 napisał:

Ten wzmacniacz który masz wygląda jak by już był BOSE.

Jak masz możliwość to daj na PW rozkodowane wyposażenie auta z VINu, zobaczymu co tam fabrycznie siedzi i co do się zrobić. Sam wzmacniacz też możesz sprawdzić jaki tam na nim numer jest nabity. wtedy będzie łatwiej ustalić czy już ktoś coś grzebał.

W razie co mam dostęp do schematów z exeo, ale żeby mieć pewność co Ci tam doradzić potrzebuje informacji jak wyżej.

jestem w tej chwili w delegacji. dostarcze Ci te informacje w weekend.
naglosnienie mam standardowe- 8 glosnikow-  a w kodowaniu radia jest:
-glosniki pasywne sedan.
(dziwne, bo jesli tylne maja wzmaka to są aktywne)

20170526_171720.jpg

145721672_182440213633784_7444759832847223071_n.jpg.ea265aaecdedd9626ececbc117d92687.jpg

Opublikowano

Rozwiązałem to na chwilę obecną w ten sposób. Może komu się przyda.

Założyłem ori sub bose i Podłączyłem go pod wzmacniacz z tyłu, który zasila tylne głośniki. Ma on też wyjście na niskotonowy głośnik, tylko trzeba piny dorobić we wtyczce.

IMG_20210301_082552.jpg

Edytowane przez Pozioo

Opublikowano
11 godzin temu, Pozioo napisał:

Rozwiązałem to na chwilę obecną w ten sposób. Może komu się przyda.

Założyłem ori sub bose i Podłączyłem go pod wzmacniacz z tyłu, który zasila tylne głośniki. Ma on też wyjście na niskotonowy głośnik, tylko trzeba piny dorobić we wtyczce.

IMG_20210301_082552.jpg

Ten wzmacniacz nie nadaje się za bardzo,głośniki bose mają 2 Ohmy impedancji a ten wzmacniacz obsługuje głośniki 4 Ohmowe. Możesz bardzo szybko go spalić,poza tym wzmacniacz bose ma więcej pary.

Opublikowano
8 godzin temu, pila24 napisał:

Ten wzmacniacz nie nadaje się za bardzo,głośniki bose mają 2 Ohmy impedancji a ten wzmacniacz obsługuje głośniki 4 Ohmowe. Możesz bardzo szybko go spalić,poza tym wzmacniacz bose ma więcej pary.

Rozumiem. Nie ma tragedii jak się spali - kupie wtedy wzmacniacz bose albo wymienię głośnik w subwooferze na 4ohm. Ale dzięki za info.

Edytowane przez Pozioo

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam wszystkich, jestem już po operacji stage II , różnica jest ogromna głośnik przy podszybiu naprawdę czuć że teraz jest , ogólnie jestem zadowolony z bose, jedyny problem mam z modułem świateł do jazdy dziennej strasznie buczą mi głośniki gdy samochód przechodzi w tryb świateł mijania wszystko jest ok , spotkał się ktoś z was z takim problemem... poniżej dodaje zdjęcie tego modułu 

Screenshot_20210314-092458.png

Opublikowano
2 godziny temu, galaccika napisał:

strasznie buczą mi głośniki gdy samochód przechodzi w tryb świateł mijania wszystko jest ok

Jakie masz lampy?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.