Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7

mk4

Czy ktoś pomoże? Jak przełożyć piny z DNS 5.0 na concert2 ?

A w poradniku o dołożenie Bose nie ma nic? Jak ogarniesz całą wiązkę z Bose, to wystarczy Ci opis tego co w kostce, potem rozpiskę masz na radiu.

W dniu 13.07.2023 o 13:38, Langista napisał(a):

Podłączone. Wszystko działa. 😄

Zastanawiam się tylko czy dobrze zrobiłem łącząc w połowie drogi zasilanie i masę z oryginalnej wiązki z wiązka od bose. Są tam różne przekroje przewodów. Czy w czymś to przeszkadza?

Nic to nie robi, ten zestaw nie ma takiego poboru żeby były z tego problemy.

I bajka. Dziękuję za pomoc. Teraz tylko cieszyć się nowa jakością dźwięku. Pozdrawiam.

Jeszcze mały problem z airbag. Podczas instalacji Bose wyjąłem fotele i włączyłem zaplon. Stąd wiadoma sprawa błąd. Po podłączeniu vag nie wykrywa błędu a kontrolka się świeci. Interfejs z aukcji za parę złotych. Ale błędy typu świeca żarowa kasuje.

Szukaj kogoś kto ma VCDS niech Ci wykasuje błąd.

Kupno oryginalnego VCDS to droga sprawa.

Audi a4b7 sedan.

Okej a gdzie podłączyć pin bose z tej kostki ? Będę bardzo wdzięczny 🫡👌

Pin Bose to masa która powinna być wykorzystana z mikrofonem, w Bose mikrofon w aucie steruje głośnością radia podczas jazdy, im głośniej się robi z powodu prędkości, tym głośniej gra.

Edytowane przez Langista

Podłączyłem pin bose do masy i okej wyświetla się napis BOSE ale za to ciszej gra to wszystko czy to tak jest po odłączeniu masy gra jak wsciekle coś ktoś podpowie ?

Pytanko, może ktoś będzie mógł odpowiedzieć : zdarzyło się Wam żeby jedna końcówka mocy (lewy przód) przestała działać? Nagle po wejściu  do auta lewe drzwi umarły, sprawdzałem i podłączone pod prawy kanał grają.

Znalazłem jedynie info, że system głośnomówiący działa z lewego głośnika ale to jedyne info jakie znalazłem i w sumie średnie, bo przecież rozmawiając to słyszę rozmówcę ze wszystkich głośników.

Wcześniej wyciągałem całą skrzynkę ale sprawdzałem na kostce i żaden pin się nie wysunął 🤔

Kable w przelotce?