Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Strefa Śmiechu


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

f*ck. moglem to juz wkleic jakis czas temu ale nie kciałem robić siary :gwizdanie: dla rodzimego miasta. baba musi byc chora... to smutne - nie smieszne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zacięła się z tymi k**wami, śmieszy mnie to bo oglądam to na ekranie monitora ale gdyby mnie tak zaczepiła :evil: to bym jej pokazał sierp i młot. :thumbdown:

a ta zaczepiona dwójka powinna iść na policje z tym filmikiem i powinni babce wjeb.ć taki mandat żeby sie nauczyła kultury :disgust:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

f*ck. moglem to juz wkleic jakis czas temu ale nie kciałem robić siary :gwizdanie: dla rodzimego miasta. baba musi byc chora... to smutne - nie smieszne...

Czym ty sie przejmujesz? Ja mam tak prawie codziennie na osiedlu :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam ja rozumiem jak by była to krewna , lub byś ją znał ,a tak to nie masz co sie przejmować , w każdym mieście zdarzają sie tacy "aroganci" :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pani w podstawówce zarządziła na lekcji ze bedzie temat o ludzkiej seksualnosci... No i pyta dzieci czy widziały może gdzies w telewizji coś na ten temat??

zgłasza sie Zosia:- ja widziałam jeden film w ktorym pan i pani wzieli ze sobą slub.

Pani: to bardzo dobry przykład Zosiu. ktos jeszcze??

zgłasza sie Krzys:- no ja widziałem w takim serialu jak pan i pani mieli ze soba dziecko.

Pani: o dziekuje krzysiu to bardzo dobry przykład. Ktos jeszcze??

zgłasza sie Jasiu i mowi:- ja widziałem taki western w ktorym grał John Wayne i napadło go w domu 10 indian i 5 z nich od razu zabił

Pani: Jasiu ale jaki to ma zwiazek z seksualnoscia??

Jasiu: no taki ze tych 5 ktorzy przezyli wiedza ze John Wayne sie nie pier.doli :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...