Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Strefa Śmiechu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,4 tys.
  • Wyświetleń 1,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Polska drużyna na EURO

c033b769017683eam.jpg

:>

Opublikowano

Trwają poszukiwania nowego napisu na autokar naszej reprezentacji! Oto propozycje:

-Tragiczni ale komiczni.

- My tylko przejazdem.

- 280 koni i 24 osły.

- Wystarczy duże białe ?L? na niebieskim tle.

- Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie

- Autobus turystyczny.

- Walczyliśmy jak nigdy. Przegraliśmy jak zawsze.

- Co się stało?

- Ułomni ale skromni.

- Jedziemy na Love Parade.

- Ciulaci ale skrzydlaci.

- Ukryci i przerażeni.

- Uwaga niebezpieczeństwo!

- Nie kopać leżących!

- Prawie jak drużyna.

- Szybcy i wściekli.

- Kółko wędkarskie.

- Nie strzelać, bo może dostać niewinny kierowca!

- Polakom gratulujemy autobusu.

- Tak sobie pokreśliłem i tak mi wyszło.

- Którędy do wyjścia?

- Latający cyrk

- Handel obwoźny - gipsowe krasnale.

- Komu punkty, komu? Bo jedziem do domu.

- Przewóz pracowników: Austria===> Polska.

- Wyjście awaryjne.

- Nas nie dogoniat!

- Nam strzelać nie kazano.

- Szukamy pracy przy szparagach.

- Poszukiwacze zaginionej bramki.

- Lasy Państwowe sp. z o.o.

- Obóz wędrowny.

- Drużyna Actimela.

- Mesjasze narodów.

- To jest miejsce na Twoją reklamę.

- Tylko nie po twarzy.

- Pielgrzymka do Rzymu.

- Titanic.

- Aczkolwiek.

- Zjazd do zajezdni.

- Fundacja Jolanty Kwaśniewskiej 'Dzieci Niczyje'.

- Powered by PZPN.

- domowe przedszkole

- jaki sponsor taka gra - TP SA

- zaloga G

Opublikowano

pamietacie gumy turbo - ten filmik wam przypomni :th:

http://www.joemonster.org/filmy/9425/Pamietasz-gumy-Turbo[br]Dopisany: 18 Czerwiec 2008, 14:53 _________________________________________________gra na flecie :polew: :polew: :polew:

http://www.smog.pl/wideo/18889/prawdziwy_talent_z_australii/

Opublikowano

pamietacie gumy turbo - ten filmik wam przypomni :th:

http://www.joemonster.org/filmy/9425/Pamietasz-gumy-Turbo[br]Dopisany: 18 Czerwiec

gdzieś jeszcze mam te historyjki z gum :gwizdanie:

Mam prawie wszystkie papierki z gum turbo.. :decayed:

Opublikowano

za***iste te pluszaki :D:D:D :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

http://sport.onet.pl/0,1264200,100028,21,0,0,1,fotoreportaz.html

Najładniejsze fanki fazy grupowej..

Ja bym dodał "Najładniejsze"

Poczytajcie komentarze :decayed:

12 - co to jest??? transwestyta???
Ja pierdziele...

...znów zapomniałem zamknąć lodówkę i wszystkie pasztety mi pouciekały!!

Pani 50 na miotle przyleciała.
Te dwie laski na 5 focie wyglądaja w tych okularach jak muchy z Pszczólki Mai

Nie było wiekszych ?

:polew: :polew: :polew:

Chociaż są tam rodzynki :evil:

Opublikowano

ład

ładny wariat :shocked:

To zdjęcie nadaje się do działu - zabawa w wolnej chwili / jaki to samochód :D

OT

nie wygląda źle

EOT

http://www.joemonster.org/filmy/9432/Mam-18-lat-czy-mam-potencjal

Opublikowano

Jedzie facet Mercedesem i widzi na poboczu zepsutego trabanta. Zatrzymał się, a właściciel poprosił go o holowanie. Gość z Mercedesa zgodził się, ale powiedzał, że jakby się zapomniał, to niech da mu znak długimi światłami. Jadą tak, ale Mercedesa zaczyna wyprzedzać BMW. Merc przyspiesza - jedzie 100km/h, 130 km/h, 150km/h. Na poboczu stoi Policja, ale z zaskoczenia nie łapała ich. Jak Policjanci wrócili na komisariat, to opowiadali kolegom:

-Wiecie co dziś widzeliśmy - Na przodzie BMW jechało 200km/h, gonił go Mercedes, a za nim Trabant ostrzegał Merca światłami, że będzie wyprzedzać :>[br]Dopisany: 20 Czerwiec 2008, 18:28 _________________________________________________Misiu i zajączek byli przyjaciółmi. przyjaźnili się tak bardzo, ze mieszkali w jednym domku, a nawet spali w jednym łóżku. ale zajączek miał problem: misiu codziennie go bił. więc zajączek pyta się:

-misiu, dlaczego ty mnie bijesz?

-zajączku, ja ciebie biję, bo ty się codziennie upijasz.

-no więc umówmy się tak: ja przestanę pić, a ty nie będziesz mnie bił.

misiu zgodził się. następnego dnia zajączek się budzi, patrzy, a tu oko podbite, na czole guz, warga rozcięta...

-misiu, dlaczego znowu mnie pobiłeś?

-słuchaj, zając...! przyszedłeś do domu pijany, wytrzymałem... obraziłeś mnie, wytrzymałem... obraziłeś moją matkę, wytrzymałem... potłukłeś wszystkie naczynia, wytrzymałem... ale jak nasrałeś na środku łóżka, powsadzałeś w to gówno zapałki i powiedziałeś, że jeżyk śpi z nami, nie wytrzymałem!

Mecz Polska - Brazylia.

Piłkarze Brazyli wchdoza do szatni. Patrzą - a tam tylko jedna koszulka dla Ronaldo. No to mowia mu - "Ronaldo, dobra bedziesz gral sam". Reszta druzyny poszla do pubu na piwo..

Ronaldo sam bez bramkarza niezle sie spisywal..

Reszta druzyna w pubie po jakims czasie wlaczyla telegazete zeby zobaczec jaki wynik - 0:1 dla brazyli (34' Ronaldo)

noto sie ciesza.. jakis czas pozniej patrza a tam koniec meczu i wynik 1:1 (83' Rasiak).

Nastepnego dnia spotykaja sie z Ronaldo i mowia:

- Ej, stary, czemu strzelili ci bramke? Przeciez tak dobrze ci szlo...?

- No wiecie panowie - odpowiada Ronaldo - w 46' dostalem czerwona kartke...

:D

Opublikowano

Komisja wojskowa.

- Nowak!

- Jestem!

- Majtki w dół i pochylić się!

Rekrut posłusznie pochylił się i czeka.

Lekarz katem oka zerknął i dalej wypełnia formularz

- Podnieście jajka!

Poborowy pochylony, zacisnął zęby, poczerwieniał, z pod ściany doszedł go delikatny chichot siedzących pielęgniarek.

- Jajka podnieście!

Zacisną pięści, aż kłykcie pobielały, zsiniał z wysiłku, i ciężko począł oddychać.

- Nie mogę! - wycharczał ostatkiem sił.

Lekarz popatrzył zza okularów

- RĘKOMA!

Nixon zapytał Pana Boga, kiedy w Stanach Zjednoczonych skończy się bezrobocie. Dowiedziawszy się, że za pięćdziesiąt lat, zasmucił się.

- Nie dożyję... - mruknął.

Breżniew zapytał Pana Boga, kiedy w Związku Sowieckim nastąpi dobrobyt.

- Nie dożyję... - mruknął Bóg.

Pewnego razu niewidomy postanowił odwiedzić Teksas. Wsiada do samolotu teksańskich linii lotniczych i zapada się w miękkim, dużym fotelu.

- Hej... - mówi niewidomy - ale duży fotel.

- W Teksasie wszystko jest większe, niż gdzie indziej - mówi siedzący obok pasażer.

Kiedy niewidomy wylądował w Teksasie, pierwsze kroki skierował do baru. Dostał kufel, bada go dłońmi i mówi z podziwem:

- Ale duże kufle tu macie.

- W Teksasie wszystko jest większe niż gdzie indziej - mówi barman.

Po kilku piwach niewidomy pyta barmana, gdzie jest toaleta.

- Na drugim piętrze, trzecie drzwi po prawej - pada odpowiedź.

Niewidomy idzie, ale gubi drogę i zamiast do toalety, wchodzi do sali z basenem. Potyka się, wpada do wody i przerażony krzyczy:

- Nie spłukiwać! Nie spłukiwać!

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.