Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Strefa Śmiechu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
http://www.youtube.com/watch?v=Ln_UisiWxkM[br]Dopisany: 14 Wrzesień 2009, 20:33_________________________________________________http://www.youtube.com/watch?v=nSwaT0S5S_0[br]Dopisany: 14 Wrzesień 2009, 20:34_________________________________________________http://www.youtube.com/watch?v=4z6eHYTVF_8&feature=fvw
  • Odpowiedzi 18,4 tys.
  • Wyświetleń 1,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

napisalem mu maila

"Oto e-mail wysłany przez Ciebie do Użytkownika mattjanowski

Data wysłania e-maila: pon 14 wrz 2009 20:22:13 CEST.

Strona z przedmiotem: A4 AVANT ''99 , LIFTING , 1.9TDI 110PS , PIEKNA !!

Treść wiadomości:

temat tej audi poruszony juz na a4-klub ;)

bezwypadkowa ? haha dobre ...

fajnie spasowana maska po stronie kierowcy ... i blotnik z wersji przedliftowej ....?

kierownica tez wskazuje ciut inny przebieg ... skrecona minimum 100 000 ;)

najbogatsze wyposazenie ? haha dobre .. brakuje tylko pelnego fisa/ksenonow/grzanch foteli/zawieszenia 1be/radia 2din/asru/esp/skory i miliona innych rzeczy ;) czyli ogolnie to golas jest prawie ;)

fajny skladak zapewne w polsce szybko sie sprzeda ;)

pozdrawiam heh"

Ja bym jeszcze dodał, że brak spryskiwaczy reflektorów, el. ster. foteli przednich, nagłośnienia BOSE, Airbagów kurtynowych (bo widziałem już na Allegro "A-czwórki" z 10 PP, a nie "tylko" 4 :rolleyes:

phpfalgoq.th.png phpnbf4fz.th.png phpqygjfr.th.png

php9rfzt2.th.png phpbeqsxa.th.png phpf2noig.th.png

Opublikowano

I tak trochę drogo

A tu się przyjrzałem i:

php0hllid.th.png

Opublikowano

http://moto.allegro.pl/item732673733_a4_avant_99_lifting_1_9tdi_110ps_piekna.html

bezwypadek? :mysli: a blacharz to chyba na ostrym kacu był :gwizdanie: Dla tych co nie widzą o co chodzi: przedliftowy błotnik po stronie kierowcy :kox:

Aukcja została usunięta przez pracownika Allegro

czekamy na odp na maila :polew:

Opublikowano

http://moto.allegro.pl/item732673733_a4_avant_99_lifting_1_9tdi_110ps_piekna.html

bezwypadek? :mysli: a blacharz to chyba na ostrym kacu był :gwizdanie: Dla tych co nie widzą o co chodzi: przedliftowy błotnik po stronie kierowcy :kox:

Aukcja została usunięta przez pracownika Allegro

czekamy na odp na maila :polew:

Mogłem screeny zrobić :decayed: Kurde no... Nowak zapamiętaj nazwę użytkownika, niedługo znowu się pojawi :) sorry za OT

Żeby było śmisznie:

Informatycy :D
Opublikowano

http://moto.allegro.pl/item732673733_a4_avant_99_lifting_1_9tdi_110ps_piekna.html

bezwypadek? :mysli: a blacharz to chyba na ostrym kacu był :gwizdanie: Dla tych co nie widzą o co chodzi: przedliftowy błotnik po stronie kierowcy :kox:

Aukcja została usunięta przez pracownika Allegro

czekamy na odp na maila :polew:

Skoro po twojej interwencji usunęli mu aukcję, to raczej już nie odpowie :przebiegly:

Opublikowano

http://moto.allegro.pl/item732673733_a4_avant_99_lifting_1_9tdi_110ps_piekna.html

bezwypadek? :mysli: a blacharz to chyba na ostrym kacu był :gwizdanie: Dla tych co nie widzą o co chodzi: przedliftowy błotnik po stronie kierowcy :kox:

chyba zaraz zadzwonię i zapytam się co to za "przejściówka" :gwizdanie:

napisalem mu maila

"Oto e-mail wysłany przez Ciebie do Użytkownika mattjanowski

Data wysłania e-maila: pon 14 wrz 2009 20:22:13 CEST.

Strona z przedmiotem: A4 AVANT ''99 , LIFTING , 1.9TDI 110PS , PIEKNA !!

Treść wiadomości:

temat tej audi poruszony juz na a4-klub ;)

bezwypadkowa ? haha dobre ...

fajnie spasowana maska po stronie kierowcy ... i blotnik z wersji przedliftowej ....?

kierownica tez wskazuje ciut inny przebieg ... skrecona minimum 100 000 ;)

najbogatsze wyposazenie ? haha dobre .. brakuje tylko pelnego fisa/ksenonow/grzanch foteli/zawieszenia 1be/radia 2din/asru/esp/skory i miliona innych rzeczy ;) czyli ogolnie to golas jest prawie ;)

fajny skladak zapewne w polsce szybko sie sprzeda ;)

pozdrawiam heh"

Nowaq_zg dajesz po piździe :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

http://moto.allegro.pl/item732673733_a4_avant_99_lifting_1_9tdi_110ps_piekna.html

bezwypadek? :mysli: a blacharz to chyba na ostrym kacu był :gwizdanie: Dla tych co nie widzą o co chodzi: przedliftowy błotnik po stronie kierowcy :kox:

chyba zaraz zadzwonię i zapytam się co to za "przejściówka" :gwizdanie:

napisalem mu maila

"Oto e-mail wysłany przez Ciebie do Użytkownika mattjanowski

Data wysłania e-maila: pon 14 wrz 2009 20:22:13 CEST.

Strona z przedmiotem: A4 AVANT ''99 , LIFTING , 1.9TDI 110PS , PIEKNA !!

Treść wiadomości:

temat tej audi poruszony juz na a4-klub ;)

bezwypadkowa ? haha dobre ...

fajnie spasowana maska po stronie kierowcy ... i blotnik z wersji przedliftowej ....?

kierownica tez wskazuje ciut inny przebieg ... skrecona minimum 100 000 ;)

najbogatsze wyposazenie ? haha dobre .. brakuje tylko pelnego fisa/ksenonow/grzanch foteli/zawieszenia 1be/radia 2din/asru/esp/skory i miliona innych rzeczy ;) czyli ogolnie to golas jest prawie ;)

fajny skladak zapewne w polsce szybko sie sprzeda ;)

pozdrawiam heh"

Nowaq_zg dajesz po piździe :polew: :polew: :polew:

hehe, ja napisalem ostatnio do jednego tak:

"

jak sie nie odróżnia skrzyni DSG od Multitronic to moze lepiej kartoflami pohandlowac...

zal.

"

niestety odpisał tylko tyle :

"

Jak ci się synku nudzi to się susiokiem swym pobaw a nie zawracaj mi gitary.

Znawca się znalazł...

"

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: widac sie przejął :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
A sprawdzilibyście tego:

http://moto.allegro.pl/item731592991_audi_a4_avant_1_9tdi_rok_98.html

Pisze, że nieuszkodzony, ale coś mi się wydaje, że ze zderzakiem było robione i na pierwszych 2-óch zdjęciach, jakby odpadał.

Bo pierwsze dwie foty są z rozbitym przodem ;) To tylko przykład wyższego marjetyngu :decayed:

tomash77... dobre :good:

Opublikowano
A sprawdzilibyście tego:

http://moto.allegro.pl/item731592991_audi_a4_avant_1_9tdi_rok_98.html

Pisze, że nieuszkodzony, ale coś mi się wydaje, że ze zderzakiem było robione i na pierwszych 2-óch zdjęciach, jakby odpadał.

Bo pierwsze dwie foty są z rozbitym przodem ;) To tylko przykład wyższego marjetyngu :decayed:

tomash77... dobre :good:

chyba od tego typu spraw jest "zakup kontrolowany" a nie strefa smiechu :cool1:

Opublikowano
pozdrowieniadlapolskich.jpg
Opublikowano
A sprawdzilibyście tego:

http://moto.allegro.pl/item731592991_audi_a4_avant_1_9tdi_rok_98.html

Pisze, że nieuszkodzony, ale coś mi się wydaje, że ze zderzakiem było robione i na pierwszych 2-óch zdjęciach, jakby odpadał.

Bo pierwsze dwie foty są z rozbitym przodem ;) To tylko przykład wyższego marjetyngu :decayed:

tomash77... dobre :good:

chyba od tego typu spraw jest "zakup kontrolowany" a nie strefa smiechu :cool1:

Ja tam się uśmiałem :naughty::polew:

Opublikowano
lol
Opublikowano

psi BLOW OFF :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.