Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Strefa Śmiechu


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyja to fura??? :kox:

Ciekawe czy się przyzna :gwizdanie: :naughty:

jebłem jak to zobaczyłem ... :polew:

hahaha dobre

zaprasza do klubu na swoj sposób :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyja to fura??? :kox:

pytałem już wczesniej w wątku spotów zach-pom. na razie bez odzewu :decayed:[br]Dopisany: 08 Luty 2012, 06:02_________________________________________________żeby nie było OT

Polski minister udał się w oficjalną podróż do Francji. Jednym z punktów wizyty była kolacja u francuskiego odpowiednika. Widząc jego wspaniałą willę, z obrazami wielkich mistrzów na ścianach, pyta się, jak on zapewnia sobie taki poziom życia ze skromnej pensji urzędnika republiki.

Francuz zaprasza go do okna:

- Widzi pan tę autostradę?

- Tak.

- Ona kosztowała 20 miliardów franków, firma wypisała fakturę na 25, a różnicę przekazała mi. Dwa lata później minister francuski udaje się do Polski i odwiedza swojego polskiego odpowiednika. Kiedy podjeżdża pod domostwo ministra, jego oczom ukazuje się najpiękniejszy pałac jaki widział w życiu. Pyta od razu:

- Nie rozumiem, dwa lata temu stwierdził pan, że prowadzę książęce życie, ale w porównaniu do pana... Polski minister podchodzi do okna:

- Widzi pan tam autostradę?

- Nie.

- No właśnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[br]Dopisany: 08 Luty 2012, 12:49_________________________________________________
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyja to fura??? :kox:

Ciekawe czy się przyzna :gwizdanie: :naughty:

jebłem jak to zobaczyłem ... :polew:

hahaha dobre

zaprasza do klubu na swoj sposób :D

Nie wiem skąd ten pomysł, ale to nie zaproszenie do klubu tylko reklama znczy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyja to fura??? :kox:

Ciekawe czy się przyzna :gwizdanie: :naughty:

jebłem jak to zobaczyłem ... :polew:

hahaha dobre

zaprasza do klubu na swoj sposób :D

Nie wiem skąd ten pomysł, ale to nie zaproszenie do klubu tylko reklama znczy...

To była taka przenośnia :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://otomoto.pl/bmw-318-C22824289.html

SPRZEDAJE PSA CZY SAMOCHÓD :gwizdanie:

HAHA leżę :D

Nie leżę, nie leżę, to jest nasza polska rzeczywistość. Zwierzaki bez rodowodu nie można sprzedać!! Taki mądry ktoś przepis wprowadził, w rezultacie ludzie sprzedają smycze + gratis psa, i tak jak tutaj samochód, a na zdjęciach pies, zorientowany wie o co chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://moto.allegro.pl/vw-passat-b5fl-2003-4r-klima-131km-1-9-tdi-tuning-i2095595565.html .... :polew:[br]Dopisany: 08 Luty 2012, 18:15_________________________________________________Mieszkaniec wsi Maśluchy wybrał sie do lasu po drzewo do pieca, bo zima nie odpuszczała, jakby się jakaś zwierzynka trafiła to zabrał obrzyna ze sobą.

Niestety przeciskając się przez krzaki, niechcąco pociągnął za spust i postrzelił sobie nogę.

Brocząc krwią, resztką sił doczołgał się do pobliskich zabudowań byłego PGR, szczęśliwym trafem mieszkał tam dawny pracownik zajmujący się świnkami, miał on do czynienia z zabiegami u świnek - od zajścia do zejścia, także na operacjach się znał. W stanie lekko nadającym się do użytku oznajmił.

- Nic do znieczulenia nie mam, bom właśnie resztę zużył i będę musiał wyjmować kule na żywca.

- Spokojnie dam rade, wyjmuj.

Po kilkudziesięciominutowej walce z kulą oraz snem, znachor wytaszczył kulkę i oznajmił

- Co jak co, ale żeby przez ten cały czas nie dać znać po sobie bólu, żadnego dźwięku, jęku nic, jestem normalnie zszokowany.

- Panie nie taki ból się przeżyło, dokładnie dwa razy było dużo gorzej.

- Tak? A w jakiej sytuacji?

- Raz jak przysiadłem w lesie pod krzaczkiem, żeby kreta wypuścić, jajkami w sidło trafiłem...

- O jezuuu.. Toć to potworność, chyba nie może być coś gorszego od takiego bólu!

- Może... Sidło było przywiązane do przygiętej do ziemi młodej brzózki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...