Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Strefa Śmiechu


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

Dlaczego Francuskie czołgi mają lusterko wsteczne?

Żeby widzieć pole walki.

do tego ;

ile biegów mają francuskie czołgi?

- 5. a w tym 4 wsteczne. ☺

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dlaczego Francuskie czołgi mają lusterko wsteczne?

Żeby widzieć pole walki.

bo nasze krawężkiki mają większe jaja niż cała Francuska armia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.youtube.com/watch?v=VbDyOR0u44g#t=62

- Przepraszam wysoki sądzie, ze stresu pocę się jak murzyn na polu bawełny.
- Nic nie szkodzi, mam powtórzyć pytanie?
- Tak
- Czy przyznaje się Pan do rasistowskiego zachowania w pracy?
- Ja rasistowsko?! Wysoki sądzie, ze mnie taki rasista jak z czarnego pożytek.

Edytowane przez zbigok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdesperowana dziewczyna stoi na nadbrzeżu i chce popełnić samobójstwo. Widzi to młody marynarz, podchodzi do niej i mówi:

- Nie rób tego! Zabiorę cię na pokład naszego statku, ukryję, przemycę do Ameryki i zaczniesz nowe życie. Przez cały rejs będę cię karmił, będę ci dawał radość, a ty będziesz mnie dawać radość. Jeszcze nie wszystko stracone.

Dziewczyna, jeszcze pochlipująca z cicha, postanowiła dać sobie jeszcze jedną szansę i poszła z nim na statek. Jak obiecywał tak zrobił - ukrył ją pod pokładem, raz na jakiś czas podrzucał jej kanapkę, jakiś owoc lub coś do picia, a całe noce spędzali na miłosnych igraszkach. Sielankę przerwał kapitan, który pewnego dnia odkrył kryjówkę dziewczyny.

- Co tu robisz? - zapytał surowo.

- Mam układ z jednym z marynarzy. Zabrał mnie do Ameryki, karmi mnie, a ja mu pozwalam robić ze mną, co chce. Mam nadzieję, że Pan go nie ukarze?

- Nie - odpowiedział kapitan... - Chciałbym jednak, żebyś wiedziała, że jesteś na pokładzie promu Wolin-Świnoujście-Wolin.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://olx.pl/oferta/piekna-lotka-spoiler-samochodowy-pasuje-do-wielu-modeli-najtaniej-CID5-IDcsjMr.html#414b42e3a3

leżę... sqp74jt9.jpg

Ktoś chętny ? ​

Łyknie ktoś bez obawy. Tjunerów nie brakuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zdesperowana dziewczyna stoi na nadbrzeżu i chce popełnić samobójstwo. Widzi to młody marynarz, podchodzi do niej i mówi:
- Nie rób tego! Zabiorę cię na pokład naszego statku, ukryję, przemycę do Ameryki i zaczniesz nowe życie. Przez cały rejs będę cię karmił, będę ci dawał radość, a ty będziesz mnie dawać radość. Jeszcze nie wszystko stracone.
Dziewczyna, jeszcze pochlipująca z cicha, postanowiła dać sobie jeszcze jedną szansę i poszła z nim na statek. Jak obiecywał tak zrobił - ukrył ją pod pokładem, raz na jakiś czas podrzucał jej kanapkę, jakiś owoc lub coś do picia, a całe noce spędzali na miłosnych igraszkach. Sielankę przerwał kapitan, który pewnego dnia odkrył kryjówkę dziewczyny.
- Co tu robisz? - zapytał surowo.
- Mam układ z jednym z marynarzy. Zabrał mnie do Ameryki, karmi mnie, a ja mu pozwalam robić ze mną, co chce. Mam nadzieję, że Pan go nie ukarze?
- Nie - odpowiedział kapitan... - Chciałbym jednak, żebyś wiedziała, że jesteś na pokładzie promu Wolin-Świnoujście-Wolin.
Świetne świetne akurat jestem mechanikiem na tych promach troszkę daleko a zamiast kapitanów szyper (woźnica)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


ChciaĹ spytaÄ policjantĂłw o drogÄ, miaĹ 3 promile i zabrane prawo jazdy - Praga PĂłĹnoc

Jak za pomocą alkomatu można zbadać poziom alkoholu we krwi ??

Edytowane przez slimok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ChciaĹ spytaÄ policjantĂłw o drogÄ, miaĹ 3 promile i zabrane prawo jazdy - Praga PĂłĹnoc

Jak za pomocą alkomatu można zbadać poziom alkoholu we krwi ??

Tak samo jak rosyjski milicjant może zmierzyć prędkość za pomocą pałki :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...