Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

tez bym tak chcial ale mieszkam za daleko !!!

  • Odpowiedzi 2,6 tys.
  • Wyświetleń 632,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

tez bym tak chcial ale mieszkam za daleko !!!

Nie gadaj. Ja swój sterownik wyciągnąłem i wysłałem do Bartka kurierem.
Opublikowano

tylko umnie to nie jest problem sterownika tylko mechaniczny :( chyba :)

Opublikowano

tylko umnie to nie jest problem sterownika tylko mechaniczny :( chyba :)

Aaa... Myślałęm, że poza mechaniką masz też sterownik walnięty.

Ja u siebie teraz założę zregenerowany sterownik i wtedy się okaże, czy po problemie, czy też będzie coś z mechaniką.

Opublikowano

Czy ktos wie jak dobrac sie do lameli?? zdjelem zabezpieczenie ale niechce zejsc... (niewiem czy wogole tak to sie rozbiera)

DSC_7142.jpg

Opublikowano

@lunio666 skrzynia w karton i wyślij komuś do naprawy , inaczej cienko to widzę żebyś naprawił tą skrzynię :(

Opublikowano

Zeby bylo to takie proste to bym tak zrobil ale mieszkam w hiszpanii i za wysylke skrzynii trzeba zaplacic 400E w jedna strone.

Opublikowano

Czy ktos wie jak dobrac sie do lameli?? zdjelem zabezpieczenie ale niechce zejsc... (niewiem czy wogole tak to sie rozbiera)

Może to Ci pomoże :cool1:

http://www.multiupload.com/BHE7ORU9SK

Opublikowano

Czy ktos wie jak dobrac sie do lameli?? zdjelem zabezpieczenie ale niechce zejsc... (niewiem czy wogole tak to sie rozbiera)

Może to Ci pomoże :cool1:

http://http://www.multiupload.com/BHE7ORU9SK

nie bangla :no:
Opublikowano

nie bangla :no:

Już poprawiłem... :hi:

Opublikowano

nie bangla :no:

Już poprawiłem... :hi:

:good:
Opublikowano

Czy ktos wie jak dobrac sie do lameli?? zdjelem zabezpieczenie ale niechce zejsc... (niewiem czy wogole tak to sie rozbiera)

Może to Ci pomoże :cool1:

http://www.multiupload.com/BHE7ORU9SK

Juz rozebralem trzeba bylo zbic z lozyska ale wielkie dzieki za te materialy napewno sie przydadza przy okresleniu zuzycia laleli... [br]Dopisany: 31 Lipiec 2011, 13:49_________________________________________________Zmierzylem plytki cierne maja grubosc 2,6mm a plytka pomiedzy ma 1,6mm a wedlug ETKI ta pomiedzy powinna miec grubosc 1,9mm wiec chyba beda do wimiany lamele.

Opublikowano

Witam kolegów z klubu A4.

Ja poszukuję instrukcji do procedury wymiany oleju w multitroniku a dokładniej napełniania jej olejem.

Padł mi sterownik skrzyni i chcę go wyciągnąć a do tego z tego co wiem trzeba spuścić olej.

Chcę wysłać sterownik do firmy, która zajmuje się ich naprawą a potem zamontować go z powrotem na skrzynię i napełnić ją olejem,

tylko nie wiem dokładnie jak się to robi i jak sprawdza się stan oleju.

Z góry dzięki.

Opublikowano

WITAM

JESTEM POSIADACZEM A4 2.4 V6 170 KM MULTITRONIC

KUPIŁEM GO MIESIĄC TEMU I MAM PEWIEN PROBLEMIK ZE SKRZYNIA

MIANOWICIE : PO WYMIANIE OLEJU W SKRZYNI TERKOCZE NA WSTECZNYM I LEKKO PODSZARPUJE PRZY POWOLNYM RUSZANIU

NA VAGU BRAK BŁĘDÓW, CZASAMI NA WSTECZNYM TAK JAKBY BUKSOWAŁO ( PRZY MOCNIEJSZYM RUSZANIU)

CZY KTOŚ MIAŁ TAKI PROBLEM PROSZĘ O POMOC

Opublikowano
  • Autor

Upewniam się: przed wymianą oleju nie było terkotania i szarpania?

Jaki olej zalano (sprawdź na FV). Czy poziom ATF został ustawiony prawidłowo?

No i na koniec prośba - postaraj się pisać normalnym fontem a nie dużymi literami ;)

Opublikowano

nalany jest ATF, czy poziom ustawiony tego nie wiem robiłem to w zaprzyjaźnionym warsztacie ( ponoć mają pojęcie)

wydaje mi się że przed zalaniem nowego też terkotało tylko że znacznie mniej .

poza tym biegi zmienia bardzo płynnie i bez szrpan

Opublikowano

nalany jest ATF, czy poziom ustawiony tego nie wiem robiłem to w zaprzyjaźnionym warsztacie ( ponoć mają pojęcie)

wydaje mi się że przed zalaniem nowego też terkotało tylko że znacznie mniej .

poza tym biegi zmienia bardzo płynnie i bez szrpan

O to chodzi, że nie może być ten "zwykły" ATF. Ma być ATF z przeznaczeniem dla CVT
Opublikowano

oj tego nie wiem jutro sprawdzę na fv i sie odezwe

Opublikowano

Witam panowie. Czytam cala ta encyklopedie i bardzo mi pomogla. Jedno tylko pytanie mam. Jak przerabiam multi na 7 lamel to koniecznie musze zmienic sterownik? Czy tylko przekodowac?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.