Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Granatowy sedanik - serial z dodatkami [B5-AHU]

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam . Jestem nowy na forum , ale chciałem zaprezentować moje toczydło.

1.9 tdi 90 KM , sreberko przy oknach , niby kevlar na kokpicie , podłokietnik - przyzwyczajenie z innych wozów :wink: , brewki i małe halogenki - pasują do granatu .Co o tym myślicie ? Niestety dekielki okaleczone już dwa razy i narazie nie będę dorabiał złodziei :twisted: zresztą wkłady lusterek też zginęły przed giełdą.

DSC00125.jpg

DSC00126.jpg

DSC00124.jpg

DSC00123.jpg

DSC00131.jpg

DSC00133.jpg

DSC00132.jpg

Opublikowano

Zadbana seryjka, kilka zmian i miod

Opublikowano

a TDI z czerwonym I to nie 110KM?? :wink:

Opublikowano
  • Autor

Wpadło w łapki to się przykleiło :lol:

Opublikowano

ladna seria no i najwazniejsze TDI :wink: tylko te halogeny mi nie leza :twisted:

a TDI z czerwonym I to nie 110KM?? :wink:

To pewnie tylko naklejka :twisted:

Opublikowano

gładna niunia , pare zmian i bedzie fajnie :wink:

Opublikowano

Fajna ta niunka ale te brewki fujjj dobry wybor TDI :a4fan:

Opublikowano

Wg mojego gustu granat i śliwka metalik to najladniesze kolory do B5, ale te nakładki na światła bym wywalil. Wczoraj widzialem takie samo cos w poldku, z tylu na szybie mial piz*ziarny napis Racing. :rotfl:

Opublikowano

lampy do wymiany z brekami, duże fele i będzie śliczna :a4fan:

Opublikowano

A4 spoko tylko przednie lampy wymień na te po lifcie , zespolone soczewki Valeo.

Najwazniejsz to to ze TDI :):a4fan:

Opublikowano
  • Autor
A4 spoko tylko przednie lampy wymień na te po lifcie , zespolone soczewki Valeo.

A co myślicie o światłach z ringami ?

Opublikowano

Ładna Audiczka, szkoda tylko tych dekielków :a4fan:

Opublikowano

fotki z srodka fajnie by bylo zobaczyc :eek:

autko jak ta lala :lol:

Opublikowano

brewki... yhm.. :rolleyes:

Co do halogenków - no właśnie przeglądając zdjęcia zauważyłem, że coś dziwnego z nimi jest. Przeczytałem co napisałeś i to są dokładane, nie są one zbyt blisko środka ?

Daj zdjęcia ze środka :cool:

Opublikowano
brewki... yhm..
Ja mam brewki w mojej i mi to nie przeszkadza mnie sie podoba ale kazdy ma inny gust :a4fan:
Opublikowano

A co myślicie o światłach z ringami ?

jak dla mnie to dziekuje, nie.

a te halogeny nie chciales dac bardziej na zewnatrz? moze dasz jakos fotke z zapalonymi....?

Opublikowano
  • Autor
Daj zdjęcia ze środka

Jest środek.

[ Dodano: 05-05-2007, 13:39 ]

a te halogeny nie chciales dac bardziej na zewnatrz?

Przez rozsuwanie musiałem dokupić jedną kratkę - z tyłu jest przecież hak do holowania.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.