Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AEB] Zawór upustowy "BLOW OFF"

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a zapytam czym zaslepialiscie ta rure

Opublikowano

Tym....

VGnJ9.jpg

Opublikowano

witam zalozylem tego bova , ma ktos z was takiego zalozonego, jaki daje efekt , w miare glosny bo u mnie taki sredni pozdrawiam

Opublikowano

witam zalozylem tego bova , ma ktos z was takiego zalozonego, jaki daje efekt , w miare glosny bo u mnie taki sredni pozdrawiam

masz wskaźnik doładowania ?

Opublikowano

moze masz słabe doładowanie ????

Opublikowano

najpierw trzeba bylo zalozyc wskaznik bo te wszystkie BOVy to zabawki ktorymi mozna sie bawic przy sprawnym silniku

Opublikowano

nie mam wskaznika doladowania, ale jezeli chodzi o turbine to jest po regeneracji jeszcze sobie go wyreguluje moze , bo jest tam taka regulacja pozdrawiam

Opublikowano

A co z tym co moskal miał testować??? Połowe tańszy od 007 więc ciekawa propozycja moim zdaniem...

Opublikowano

A co z tym co moskal miał testować??? Połowe tańszy od 007 więc ciekawa propozycja moim zdaniem...

Moskal nie dostał przesyłki ani żadnej wiadomości od spawacza :confused4:

gdyby dostał , to by testował

Opublikowano

buuu, szkoda, bo bym chętnie się dowiedział czy to coś warte. :)

Opublikowano

buuu, szkoda, bo bym chętnie się dowiedział czy to coś warte. :)

ja też

Opublikowano

...czyli zostales na cienkim lodzie.... :wink4: :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

ja kupie 007

Opublikowano

ja kupie 007

to bedzie 1000razy lepsze wyjście od BOV-a :good: :good:

Opublikowano
  • Autor

ciekawet jak pojdzie z tipem z kwasowki i z testpipem :)

Opublikowano

ciekawet jak pojdzie z tipem z kwasowki i z testpipem :)

Forge 007 ??????

Opublikowano
  • Autor

tak

Opublikowano

normalnie bedzie sie zachowywał

no, może od czasu do czasu usłyszysz jak "sapnie"

Opublikowano

normalnie bedzie sie zachowywał

no, może od czasu do czasu usłyszysz jak "sapnie"

uslyszy,uslyszy-ja mialem zwykla DVke i stozek-przy kazdorazowym odpuszczeniu gazu-bylo ja slychac,,,forge jest lepiej wykonany i ma mozliwosc regulacji,co juz daje wiecej , niz zwykla DV,do tego dolot z kwasowki i "psykniecie" jest slyszalne,nie tak dobitnie,jak BOv,ale roziazaniem moze byc splitter http://cgi.ebay.co.uk/FORGE-SPLITTER-SPLIT-R-DUMP-VALVE-BOV-SEAT-IBIZA-1-8T_W0QQitemZ380134017059QQcmdZViewItemQQptZUK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM?hash=item5881c0c823

boniu zagadaj do chlopaka - Mario-kasta ,ma takiego w B6 i tydzien temu ,w sobote sam mialem okazje posluchac efektow :naughty: :naughty: osobiscie takie cos proponowalbym ,zamiast Bova i bawienie sie w zaslepianie wylotow...lub do Gregory'ego Ma DV forge'a i dolot z kwasowki...

Opublikowano
  • Autor

normalnie bedzie sie zachowywał

no, może od czasu do czasu usłyszysz jak "sapnie"

uslyszy,uslyszy-ja mialem zwykla DVke i stozek-przy kazdorazowym odpuszczeniu gazu-bylo ja slychac,,,forge jest lepiej wykonany i ma mozliwosc regulacji,co juz daje wiecej , niz zwykla DV,do tego dolot z kwasowki i "psykniecie" jest slyszalne,nie tak dobitnie,jak BOv,ale roziazaniem moze byc splitter http://cgi.ebay.co.uk/FORGE-SPLITTER-SPLIT-R-DUMP-VALVE-BOV-SEAT-IBIZA-1-8T_W0QQitemZ380134017059QQcmdZViewItemQQptZUK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM?hash=item5881c0c823

boniu zagadaj do chlopaka - Mario-kasta ,ma takiego w B6 i tydzien temu ,w sobote sam mialem okazje posluchac efektow :naughty: :naughty: osobiscie takie cos proponowalbym ,zamiast Bova i bawienie sie w zaslepianie wylotow...lub do Gregory'ego Ma DV forge'a i dolot z kwasowki...

W sobote bede u gregorego wiec bede widzial :P ja slysze jak tak bardziej podgonie auto na 1 i 2 jak turbo zasysa

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.