Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Oem +

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

zawsze obniżają wycenę ,według rocznika z jego książeczki :wallbash:

Opublikowano

;(moje kondolencje

Opublikowano
  • Autor

Tragedi nie ma... Auto juz sie robi... :gwizdanie: dzisiaj jade zabrac 18stki do renowacji.. a po niedzieli auto idzie do lakiernika

Mysle ze miedzy 22 a 26 bedzie juz gotowe :szukaj:

Miesiac jezdzenia polonezem = :facepalm:

Opublikowano

6tyś zł?? co za kręty i oszuści? 19tyś wycenią auto możę im się modele pomyliły :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: i weż tu nie przeklinaj :wallbash:

Magic rezaj od razu front s line zakładaj :naughty:

Opublikowano

Magic chyba zapomniałeś dopisać że wycenili na 19tys, ale w stanie faktycznym czyli rozpieprzonym ??? :blink:

Gdzie ubezpieczałeś ? Niech zgadne.. przezajebiste PZU pewnie? :disgust:

Opublikowano

Gdzie ubezpieczałeś ? Niech zgadne.. przezajebiste PZU pewnie? :disgust:

Oni wszyscy czy to PZU, AXA itp itd siebie warci !! no ale właśnie z ciekawości to skąd ten mądrala był, że tak wycenił ?

Opublikowano

chyba generali

Opublikowano
  • Autor

Generali.. ale to nie moja wina tylko z OC sprawcy[br]Dopisany: 12 Sierpień 2011, 12:32_________________________________________________ogolnie mam juz patent na auto.. biala felga... białe obdowki wokol szyb, gril i tylnia listwa na biało :naughty:

Opublikowano

Mówiłem że stłuczka matką tunningu :naughty: :naughty: u mnie było tak samo

Ładuj S-line :good:

Opublikowano

ogolnie mam juz patent na auto.. biala felga... białe obdowki wokol szyb, gril i tylnia listwa na biało :naughty:

ale chyba nie w polaczeniu z niepomalowanymi dokladkami :rolleyes:

Opublikowano
  • Autor
ale chyba nie w polaczeniu z niepomalowanymi dokladkami rolleyes

to pozniej

Opublikowano

ogolnie mam juz patent na auto.. biala felga... białe obdowki wokol szyb, gril i tylnia listwa na biało :naughty:

ale chyba nie w polaczeniu z niepomalowanymi dokladkami :rolleyes:

W sumie to ma okazje je pomalować :good:

Opublikowano
  • Autor

namówiliscie mnie :decayed: dokladki w kolor i nie zostanie mi ani gorsza z ubezpieczalni

Opublikowano

Jak już malujesz to zrób to raz a dobrze czyli tył + przód s-line :decayed:

Opublikowano

namówiliscie mnie :decayed: dokladki w kolor i nie zostanie mi ani gorsza z ubezpieczalni

rob na porzadnie od razu, potem tylko bedzie Ci brakowac czasu, a ta kase i tak w koncu wydasz przeciez :wink4:

Opublikowano
  • Autor

cienaka mam wycene... nie ma kasy na S-line pisałem o tym wczesniej... golnie auto powinno isc do kasacji... jezeli miałbym to robic w ASO

Opublikowano

bez dokladek to auto wygladalo by jak baba bez cyckow

Opublikowano

cienaka mam wycene... nie ma kasy na S-line pisałem o tym wczesniej... golnie auto powinno isc do kasacji... jezeli miałbym to robic w ASO

Szkoda całkowita nie oznacza, że auto nie nadaje się do naprawy. To sprytny myk ubezpieczalni, żeby się wykręcić od wypłacenia większej kasy.

Ja bym pisał odwołanie :gwizdanie:

Zawsze po odwołaniu jest większa $$.

Opublikowano

idz do rzecznika praw konsumenta, oni lubia takie sprawy

Opublikowano
  • Autor

Auto juz u lakiernika... za pomalowanie dokladek krzyknał sobie 500 zł :naughty:

Opone juz kupiłem, felgi jutro jade do renowacji... jeszcze jakies 1,5 tyg :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.