Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...


wypsiu

Rekomendowane odpowiedzi

Wiesz zamówiłem tą galę bo oglądam ją w 10 osób, sam ogladalbym w internecie.

wysłane z kanapki z szynką przez Tapatalk 2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

co innego jak robisz melanż i zrzuta jest po 5 zł :naughty: ale tu bardziej trzeba ich bojkotować i nie nabijać im kasy za coś co nie jest tego warte :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam plan jechać na kręgle może będzie lecieć gdzieś:decayed:

nawet bym powiedział że musi lecieć :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porypało ich tyle kasy dać za walkę dziadków którym kasy braklo:facepalm:

1L Finlandii mniej i masz walkę w tv...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porypało ich tyle kasy dać za walkę dziadków którym kasy braklo:facepalm:

1L Finlandii mniej i masz walkę w tv...

Dominik za walkę która by cos znaczyła można było im zapłacić ale nie składać się na wyprawkę dla emerytów :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie i panie ci co zamówili walkę w cyfrowym polsacie na PPV , zaczęła się już ta gala czy nie , bo ja zapłaciłem 2 godziny temu i nadal nic :kwasny: :kwasny: , brak sygnału :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już się zaczęła,ja nie wykupiłem ale jest mały podgląd na necie ....:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze ja mieszkam w uk i może dlatego sygnał jeszcze nie doszedł :kwasny::grin:

gala miała się zacząć o 18:00 polskiego czasu a mi nadal się wyświetla że tego kanału nie ma w moim abonamencie :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie te wasze opinie czy warto czy nie to gówno tu kogo obchodzą,jeśli się nie interesujecie boksem to nie zaśmiecać mi wątku ....:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie te wasze opinie czy warto czy nie to gówno tu kogo obchodzą,jeśli się nie interesujecie boksem to nie zaśmiecać mi wątku ....:hi:

+1 :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dominik za walkę która by cos znaczyła można było im zapłacić ale nie składać się na wyprawkę dla emerytów :wink:

przecież wcześniej nie walczą "emeryci", a opłata jest za całą galę, a nie za walkę Gołota-Saleta, bo jeśli rozgraniczamy to w kwestiach pojedynków-to 40 zł, to nic za całą galę, ale jeśli ktoś patrzy na walkę wieczoru przez pryzmat "show"-to niech sobie to show ogląda w necie, z jakością odbiegająca od normalnego sygnału, już nawet nie HD...a kto 45-cio latkom zabrania zarabiać pieniądze w taki sposób? a niech mają coś od życia...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dominik za walkę która by cos znaczyła można było im zapłacić ale nie składać się na wyprawkę dla emerytów :wink:

przecież wcześniej nie walczą "emeryci", a opłata jest za całą galę, a nie za walkę Gołota-Saleta, bo jeśli rozgraniczamy to w kwestiach pojedynków-to 40 zł, to nic za całą galę, ale jeśli ktoś patrzy na walkę wieczoru przez pryzmat "show"-to niech sobie to show ogląda w necie, z jakością odbiegająca od normalnego sygnału, już nawet nie HD...a kto 45-cio latkom zabrania zarabiać pieniądze w taki sposób? a niech mają coś od życia...

oglądasz może w polsacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie też był problem, dzwoniłem, kazali najpierw włączyć kanał bodajże 21 lub 23 na 10minut a później na 51

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie też był problem, dzwoniłem, kazali najpierw włączyć kanał bodajże 21 lub 23 na 10minut a później na 51

dzięki zaraz sprawdzę bo zaprosiłem znajomych a tu lipa , oglądamy kiepskich na polsacie :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba o 21:00 rusza gala z udziałem Alberta Sosnowskiego w Londynie (Eurosport) też zapowiada się ciekawie.Więc jak ktoś nie ogląd tej w Gdańsku to może sobie obejrzeć w Londynie ...:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie też był problem, dzwoniłem, kazali najpierw włączyć kanał bodajże 21 lub 23 na 10minut a później na 51

dzięki zaraz sprawdzę bo zaprosiłem znajomych a tu lipa , oglądamy kiepskich na polsacie :grin:

kurcze i nie działa :kwasny: , tylko że nie odczekałem tych 10 minut

---------- Post dopisany at 20:48 ---------- Poprzedni post napisany at 20:46 ----------

do tego jeszcze nie mogę się połączyć z centrum obsługi klienta , co za szit :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...