Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFB] Prawie jak Allroad - był! jest gleba - nowe foty


bish - kopt

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, oto moje V6, wbrew przeważającym opiniom negatywnym na temat tej motorowni ja jestem zadowolony, z tiptronica też, jest to mój pierwszy automat i chyba nie wróce już do manuala.

Jest to pełna seria, o takich dupsach jak kurtyny powietrzne, ESP, czy xenon to nawet nie pisze

Z modów planuje jedynie zmiane zawiasów bo teraz prowadzi sie jak taczka z gnojem i program

autko było kupione w polsce po defekcie wałków, udało się znalezć mechaniora który znał sie na rzeczy i ogarnął to wszystko na cacy (z rozrządem)

do tego czyszczenie turbo, dolot, egr + nowa przepływka i N75

Ts2kPHFJ.jpg

Ts2kQ5C9.jpg

Ts2kStgJ.jpg

Ts2kSXcr.jpg

Ts2kTl8S.jpg

Ts2kTMAr.jpg

Ts2kUkvr.jpg

...

minęło 9 m-cy i zrobiłem ok. 20 tys km - odpukać, autko chodzi jak zegarek, przeżyło największe mrozy po -25 i nigdy mnie nie zawiodło. :good:

no i jak sobie zaplanowałem w zeszłym roku wprowadziłem na wiosne pewne zmiany, przede wszystkim jest zawias -35 H&R i fela 17" S6 Speedline

Doszły też relingi i małe zmiany w audio - CD LG został zastąpiony przez Concerta + emulator mp3 (dzięki temu ożyła ori tuba w bagażniku :naughty:) a w przednie drzwi trafił zestaw Helix Blue

...ale chyba najwięcej frajdy daje virusik robiony w Dynosofcie, nie wiem ile dokładnie tam wyszło bo nie umieli mi tego automata shamować ale różnica w porównaniu do serii jest dość duża :evil:

przykładem moge podać że miałem 0-100 10.2 sek a teraz jest 8.4 (przypominam że to automat i start z kreski to zupełnie co innego niż na manualu)

program miał być przede wszystkim bezdymny i bezpieczny (na początku wiem że było więcej tylko finalnie zostało co nieco zdjęte), Ali stwierdził że ogólnie motor jest w dobrej kondycji a zwłaszcza układ wtryskowy i przy zastosowaniu nowej turbinki AKE szłoby zrobić z tego 200/400 ale pierwsze co by potem siadło to skrzynia :confused4:

...a co do skrzynki to oczywiście ma odpowiednią opieke, już 2 razy robiłem servis - chodzi jak ta lala

...za niedługo porobie jakieś foty to wrzuce ...aha , bym zapomniał - hak w końcu poszedł out :chytry:

...ale jak narazie 2 filmiki jak to jedzie z rolki

Od niedawna autko stoi na gwincie FK i obecnie wygląda tak:

eENRr.jpg

eGHAi.jpg

eH_U0.jpg

eJ9e9.jpg

eKO_9.jpg

eMSHA.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny ten chrom na tylnej klapie :decayed:

Ale ogólnie, to trochę mało tego chromu, nie ykk?! :naughty:

Bryczka fajna i ten zawias allroadowy wcale tak nie bije w oczy. Ale jak najbardziej trzeba go zmienić na niższy + 17 lub 18.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmiana zawiasów bedzie napewno ale juz na wiosne, a jeżeli chodzi o chrom to mi osobiście jednocześnie chromowane obwódki oraz relingi to troche za dużo i bije po oczach, albo tylko obwódki albo relingi w chromie... no ale o gustach sie nie dyskutuje

... jezeli chodzi o listwe na klapie to świetna jest szeroka ori ale trzeba wtedy robić dziury w klapie ... a to odpada bo jak mi sie znudzi to ją tylko odkleje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany spoko - to był zwrot tylko do kolegi ykk (miłośnik chromu :tongue4:)

A tak poważnie, to jest OK.

Ja osobiście cały ten chrom dałbym na czarno, ale to takie moje zboczenie. Jeżeli więcej chromu się tutaj nie pojawi, to będzie lux.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A stoi wysoko tak jak moja kiedyś :polew: :polew:

Fajny kolorek auta tylko te szyby nie dokończone ciemnienie :naughty:

P.S. Wiesz jak się odpina twój hak?? Mam taki sam i nie dam rady go odpiąć. :mysli:

hak bym wyrzucił gdybym umiał go odpiąć, poza tym żoneczka też tym jezdzi a cofać to ona za bardzo nie umie więc raz już mi uratował zderzaczek

Jesli to ori westfalia to potrzebny jest niej specjalny kluczyk, powinien byc zamek po prawej stronie haka, wglab autka. Przekrecamy zamek i wyjmujemy hak, jesli chcemy zalozyc, przekrecamy w druga strone, wkladamy i blokujemy kluczykiem. Sam sie nad tym zastanawialem przez dluzsza chwile :) Co do kluczyka... bo tak patrze przy kluczach i nie widze zadnego dodatkowego... nie pamietam ale moze tam wchodzi ori kluczyk. Sprawdze w wolnej chwili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...