Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pracy szukam


Kozi

Rekomendowane odpowiedzi

Ragga zależy jak trafisz :wink4:

Ja w zasadzie jechałem na gotowe i po pół roku tutaj już nie żałuje.. chcę zostać tym bardziej że jak się starasz to i podwyżka jest czymś normalnym. I wcale się nie przejmuję że mój lider ma 17e za godzinę jak ma zaledwie b6 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę coś pomóc w Bankowości. Teraz moja szuka do zespoły we Wrocławiu analityka kredytów hipotecznych. Tez ciężko było ale udało się zmienić.

W wawie mogę próbować wcisnąć do placówki bankowej na doradcę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba żartujesz. Znajomi masowo wyjeżdżają do Wrocka do pracy jak kiedyś do Londynu. Tam podobno pracy jest jeszcze dużo. Sam rozważam przeprowadzkę do DW.

Zapraszam, wszedzie dobrze gdzie nas nie ma :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba żartujesz. Znajomi masowo wyjeżdżają do Wrocka do pracy jak kiedyś do Londynu. Tam podobno pracy jest jeszcze dużo. Sam rozważam przeprowadzkę do DW.

Zapraszam, wszedzie dobrze gdzie nas nie ma :decayed:

Poczekajcie jak ruszy IBM :gwizdanie: będzie rwanie ludzi na maxa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dojenie ludzi, jak w LG niestety przypuszczam :naughty: Miały być złote góry, a wyszło co innego. Ja nie powiem - mam w tej chwili dobrą robotę, jako konstruktor-technolog. Fakt - gówno a nie możliwości rozwoju zawodowego, więc się od czasu do czasu rozglądam za czymś innym.

Ostatnio sprawdzane oferty są na poziomie 50% zarabianych obecnie pieniędzy, Wrocław milczy jak grób - jak pisze Wojtas-Audi, żadnych ciekawych ofert. :thumbdown:

Chyba, że ktoś ma ochotę mieszkać za min 1500pln miesięcznie, a zarabiać 2000-2500pln to owszem.

Takie czasy, że mają pracodawcy pole do popisu w dziedzinie dojenia pracownika :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry sposób przynajmniej na jakiś czas na zarobienie dodatkowej kasy to sprzedaż internetowa. Typowe kupić taniej- sprzedać drożej. Jak się tak przyjrzeć np. ofertom allegro to można na niektórych rzeczach dobrze przyciąć. Wiem coś o tym. :decayed: Jakby ktoś miał jakieś pytanie na w/w temat to piszcie na PW. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyśleć nad dobrym, własnym biznesem panowie.

Ja, jak skończyłem szkołę to po dwóch podejściach u prywaciarzy zrezygnowałem, mimo, że za każdym razem udało mi się dostać wymarzone stanowisko.

Szkoda nerwów na wykłócanie się o własne pieniądze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w Piotrkowie i w niedalekim bełchatowie ludzie wcale nie tak źle nie zarabiają, tylko że to głównie pracownicy fizyczni, jest wiele zakładów z dziedziny mechanilki automatyki, ludzie z tamtąd bedą wam się smiać w oczy mówiac że po ledwie zdanej zawodówce zarabiaja >2200 zl na ręke. Dla przykładu:

-Haering Piotrków (sam pracowałem sezonowo we wakacje) firma ma swoja szkołę

-BOT Bełchatów (Elektrownia i kopalnia)

-Mostostal

-kilka prywatnych firm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry sposób przynajmniej na jakiś czas na zarobienie dodatkowej kasy to sprzedaż internetowa. Typowe kupić taniej- sprzedać drożej. Jak się tak przyjrzeć np. ofertom allegro to można na niektórych rzeczach dobrze przyciąć. Wiem coś o tym. :decayed: Jakby ktoś miał jakieś pytanie na w/w temat to piszcie na PW. :hi:

a odprowadzenie podatku od tego handlu też wziąłeś pod uwagę? Bo jak Cię U.S ścignie to się posrasz :decayed:[br]Dopisany: 30 Październik 2009, 16:14_________________________________________________Ja tam jadę w poniedziałek pakować pomarańcze do Bakalandi (Rotterdam)

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszędzie jest kicha z praca panowie, mam na myśli nie tylko PL w Anglii tez jest krucho. Jak widze polaków którzy tu przyjechali i nie maja pracy to mnie szlak trafia. Kryzys jest nie tylko w PL tylko na całym świecie.

Ja w zasadzie jechałem na gotowe i po pół roku tutaj już nie żałuje.. chcę zostać tym bardziej że jak się starasz to i podwyżka jest czymś normalnym. I wcale się nie przejmuję że mój lider ma 17e za godzinę jak ma zaledwie b6 :decayed:

A u mnie team leder śmiga subaru imprezą ale Manager Fokusem więc zastanawiam się gdzie ma te pieniądze które dostaje za pełnienie tego stanowiska :mysli: ale ogólnie kolo jest bardzo wporządku jak cała ta firma w której pracuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi sie udało trzy lata temu

choć na początku było ciężko i przyznaję byłem juz gotów to zakonczyć

zacząłem od diagnostyki aut znajomym, potem poszły hamulce, zawieszenia itd itp

teraz nie narzekam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyśleć nad dobrym, własnym biznesem panowie.

Mam...ale wierz mi nie jest lekko :wink4:

Na serio? No nie mów, nie wiedziałem... :tongue4:

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...