Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 Ubezpieczenie AC OC


Rekomendowane odpowiedzi

OC w PZU (60% zniżki) - 414zł/rok

Bylo: AC kradzież PZU (bez zniżek) - 360zł/rok

Obecnie: AC w GoDirect bez opcji kradzież (bez zniżek) - 850zł/rok (20% udział własny w szkodzie)

(z opcją kradzież było ok. 250zł drożej)

Wartość auta = 20000zl.

Przymierzam się także do zmiany OC na LINK4 (365zł/rok) lub HDI (ok. 350zł/rok)

Oczywiście auto zarejestrowane na południowym Podlasiu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bialogard --Polskie Towarzystwo Ubezpieczeniowe(auto z linku)

znizka 20% OC-800zl za rok przy wplacie calej kwoty odrazu,NNW-35zl za rok-5tys.

za AC wyliczyla mi pani 4500zl(auto o podwyzszonym stopniu kradziezy)-wart.auta 25tys(podziekowalem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Co sądzicie o Liberty Direct? Dzisiaj zaproponowali mi pakiet AC+OC+NW+assistance za 3340zł

Moje zniżki to:

OC -40%

AC 0%

Proszę o opinie i co sądzicie o tym ubezpieczycielu?

Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

W PZU ostatnio ubezpieczalem AC ze zwyzka 10% od 20 000 place 2600 ( raty wiec troche drozej) i oc ze znizka 40% niecale 700zl

troche duzo chcialem ac w allianz ale tam tylko auta do 10 lat

jeszcze musi troche wisenek uplynac na wyrobiebnie znizek :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi w TU Samopomoc powiedzieli ze auta kt nie jest zarejestrowane conajmniej 12 m-cy w kraju nie ubezpieczaja na AC [br]Dopisany: 11 Grudzień 2007, 21:02:16_________________________________________________była w pzu ;)

OC z 60% znizkami 460zł woj..zach-pom a4 2000r 1.9 tdi

AC kradziez 700 zl a gdy +OC to cena spada do 625zł/rok od wartosci 30000zł.

jest niezle ;)[br]Dopisany: 12 Grudzień 2007, 21:28:06_________________________________________________no i dowiedzialam sie ze AC kradzieżowe (samo) robi tylko PZU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi w TU Samopomoc powiedzieli ze auta kt nie jest zarejestrowane conajmniej 12 m-cy w kraju nie ubezpieczaja na AC [br]Dopisany: 11 Grudzień 2007, 21:02:16_________________________________________________była w pzu ;)

OC z 60% znizkami 460zł woj..zach-pom a4 2000r 1.9 tdi

AC kradziez 700 zl a gdy +OC to cena spada do 625zł/rok od wartosci 30000zł.

jest niezle ;)[br]Dopisany: 12 Grudzień 2007, 21:28:06_________________________________________________no i dowiedzialam sie ze AC kradzieżowe (samo) robi tylko PZU

Też miałem samo "AC kradzież" w PZU, jednak zrezygnowałem, bo okazuje się, że nie "wyrabia" ono zniżek na AC. Jednym słowem płacisz co roku tyle samo (ew. zmniejszone o spadek wartości auta), a gdy np. po kilku latach chcesz wykupić pełne AC, to zaczynasz od zera :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za samo AC w PZU zapłaciłam 610zł (2000r wartosc 30tys) , za OC 408 ( z (50%) zniżki wiec nie narzekam :

ale prosilbtym abyscie pisali ile i za co ( czyli jak w tym przypadku za jakie AC bo tu chyba pani pisala o samej kradziezy bo nie widze informacji o znizkach

ktos tu wspomnial ze w pzu od samej kradziezy nie idzie znizka zgadzam sie ztym

ale jest jeszcze jedno wyjscie aby AC kosztowalo 50% pelnego Ac i zeby szly znizki

w Pzu jest taka opcja podam na moim przykladzie auto od wartosci 20 000 zl wykupuje sie mini ac ktore jest 50% tansze i idzie znizka tyle ze szkode od tej wartosci wyplacaja powyzej 4 tysiecy zl ( jak dla mnie chyba najlepsza opcja)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witeczka!

Jestem w trakcie załatwiania ubezpieczenia. To są propozycje, które otrzymałem:

1.

OC, NW - Hestia

AC, KR - Cigma

suma ubezpieczenia 57.000 zł.

składka roczna 2.142 zł.

2.

Hestia 7

OC, NW, AC, KR, ASS, NW (ubezpiecz. prywatne lub ubezpieczenie mieszkania do kwoty 15.000 zł.)

suma ubezpieczenia 57.000 zł.

składka roczna 2.268 zł.

Co Panowie sądzicie o tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moją 3 tygodnie temu kupilem.

Tamten gość miał w MTU o którym tu tyle krytycznych uwag.Pomalu widzę że są uzasadnione bo tylko mają mi przesłać kwity po rekalkulacji oc i nie mogę się doczekać.

Na AC nigdzie mi nie ubezpieczą bo bryka ma już 13 lat a tamten nie ubezpieczył.

Na OC zniżka 60% najtaniej w GENERALI-328ZŁ na rok,NW na 5000-50zł.

Razem:378ZŁ.

W PTU I LIBERTY jest opcja szyb to by było porównywalne i razem jakieś 6 stówek.

Ale póki co czekam na ruch MTU a jak w czerwcu się skończy to chyba te GENERALI.

Na ten model w Gliwicach tam najlepiej.

Dla porównania:PZU-462 a HDI-450,ALLIANZ-432.

Nigdzie już więcej nie sprawdzałem. :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Moje autko to A4 B5 1999 TDI 110PS. Zaraz po zakupie ( autko sprowadzone ) opłaciłem OC w PZM za 520zł, oczywiście z pełnymi zniżkami. Było to jakieś dwa miesiące temu. Ostatnio sprawdzałem kwestię AC. Przy wartości 25k oto jakie dostałem propozycje:

-Compensa 1609zł bez amortyzacji i 2012zł z amortyzacją,

-PTU 1561zł b.a.,

-PZU 1746zł + kradzież 354zł = 2100zł,

-PZU samo KR 587zł

Dodam że nie posiadam żadnych zniżek na AC i mieszkam w Krakowie, co pewnie też ma znaczenie przy ubezpieczaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka,

Ubezpieczenie TUW

OC 60% / AC 60% - zniżki

OC - 320 zł / rok

AC - 420 zł / rok (na sumę 18500) kradzież + kolizje bez amortyzacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...