Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 Ubezpieczenie AC OC


Rekomendowane odpowiedzi

1. PZU

2. A4 1995 rok, 1.8 ADR (2 poduchy, klima, radio, pakiet elektryczny,alufelgi ,lakier metallic)

3. 60% znizki za bezszkodowa jazde, znizka za pakiet OC+AC (chyba 10%) brak wzwyzek.Dodatkowe 50% zniżki od całości jako że mój ojciec jest współwłascicielem i jako były pracownik PZU ma dodatkowe zniżki (nizeły bajer nie)

4. Autoalarm - znajduje się w wykazie PZU SA Nr 1/2007 urządzeń/ systemów zabezpieczających pojazdy samochodowe przed kradzieżą uprawniających do uzyskania zniżki.

5. wartość 18.000zl

Ceny:

OC - 246 zł

NW na 5.000 - 17 zł

AC - 2x265 zł

U mnie jest taniej np niż w pobliskim Toruniu czy Bydgoszczy przwie o 30 % nie wiedzieć czemu.Bardziej kradną tam czy co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- A4 Avant 1,9 TDI 130 6stka quattro rok 2003

- 0 znizek

- AC 4770 zł

- OC 845 zł

- AC tylko na kradzież 770 zł :)

- w sumie 1600 zł w PZU

- wartosc auta wyceniona na 66000 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Firma: Compensa (niby nie ubezpieczają starszych niż 10 lat, ale jak sie zaczęło opłacać przed tym wiekiem pozwalają kontynuować dowolnie długo, tylko jest taki motyw, że przy pierwszej szkodzie(z winy ubezpieczającego) wypłacają pełną kwotę za naprawę, przy kolejnych biorą poprawkę na wiek auta i za każdą część liczą jakoś odpowiednio mniej, coś w stylu: przecież "do starocia" nikt nowych części wkładał nie będzie)

Zniżki: 60%

AC i Assistacne w pakiecie

cena: niespełna 1200 PLN, przy ubezpieczeniu na 16000pln :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mrumi, ale Ty masz chyba zwyżkę za wiek ? Czy już nie ma tego ?

Cały czas są :afro:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiście, że ja mam zwyżkę za wiek :) i to spora nawet :) przedstawiona przeze mnie sytuacja dotyczy autka zarejestrowanego na ojca :):a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje boje.

Samochod zarezerwowany na mnie, wspolwlasciciel ojciec (bo ma wieksze znizki z racji wieku). 60% na OC, 0 % na AC (niestety ani mi ani jemu nie stuknal jeszcze rok korzystania z AC ;) ).

PZU proponowalo 6800, AXA 5800, Compensa 5200.

Stanelo na polisie tylko na ojca za 3400 - OC AC NNW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie gdzie wy ubezpieczacie auto?? drozyzna wszędzie., najkorzystniejsza opcja jest na ojca lub dziadka z max zniżkami tylko w PTU!!! powtarzam PTU!! Powiem tak OC-390zł na rok AC-full opcja 1000 zł rok, autko 98 rok wycienionena 24,000 Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A4 97 r 1.8 ADR - AC wykupione w lutym br w PTU (full opcja, zero zniżek, wartość autka 18 900 zł) 1430 zł - PZU zaproponowało mi 2200 zł

PTU udostepniło swoje uslugi dla klientów indywidualnych w zeszłym roku /przedtem tylko tabor Poczty Polskiej/. Ubezpieczają samochody do 10 latek.

Link do PTU http://www.tuwpocztowe.pl/

OC wykupione w lipcu br. w HDI Polska - 502 zł przy max znizce za bezwypadkowość. Dla porównania Link 4 zaproponował mi OC za 641 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi zawsze najtaniej wychodzi w PZU :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audi A4 1.6 1997, jestem wlascicielem ojciec wspolwlasciciel z 60% znizki OC bez zadnej znizki na AC.

PZU:

OC - 428; (zniżka 20% z tego tytulu ze place całosc)

AC (pełne) - 1 096; (kwota ubezpieczenia 15 000 zl, 30% znizki - jest promcja i automatycznie dostaje 30% na AC)

NW - 40; (przy NW suma ubezpieczenia 12 000, 50% znizki za to ze place za caly pakiet OC AC i NW w całosci bez rat)

Mini Asistance Polska i Standard Assistance Polska bez zadnych doplat.

SUMA: 1 564 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A4 Avant 2.5 TDI 2003r wartość auta liczona jak zwykłego S-line ubezpieczony w Cignie, AC+OC+NW ok 2400pln

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:blink:

Samochod ubezpieczony chyba nie na Ciebie? Chyba, ze ta Cigna jest tak smiesznie tania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A4 Avant 2.5 TDI 2003r wartość auta liczona jak zwykłego S-line ubezpieczony w Cignie, AC+OC+NW ok 2400pln

i zniżki to : .....

i ubezpieczony w mieście :.....

brak podstawowych informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...