Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Konkursik


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

wybór fatalny... więc dałem tylko 1 :decayed:

i tym sposobem sobie przeje.....ś :evil:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uuu prezes ponad 4k później jakieś 3k a potem długo długo nic :) - przejrzałem wszystkie 142 zdjęcia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i pozmieniali zasady zabawy.Teraz wygrywają Ci z najlepszą średnią ocen za zdjęcie :decayed:

"W związku z przypadkami nieuczciwego zwielokrotniania ilości głosów przez niektórych uczestników konkursu w dniu 10 listopada 2009 roku wprowadzono zmiany w regulaminie. Zachęcamy do uczciwej rywalizacji i zdobywania głosów z wykorzystaniem internetowych społeczności. Jednocześnie informujemy uczestników, że wszelkie przypadki hurtowego oddawania głosów na zdjęcia przez boty internetowe lub proxy mogą spowodować wykluczenie zdjęcia z konkursu."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakiś pojebany portal, zmieniają zasady w trakcie gry ... :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz trzeba w 1. poście zbierać najgroźniejszych konkurentów i po 1 :evil:

Chyba inni już na to wpadli , bo średnia zapierdziela w dół :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hugo dałe 1 że niby pierwsze miejsce - dobrze ? bo nie czytałem regulaminu :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hugo dałe 1 że niby pierwsze miejsce - dobrze ? bo nie czytałem regulaminu :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hugo dałe 1 że niby pierwsze miejsce - dobrze ? bo nie czytałem regulaminu :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

sory że tak późno ale dopiero dziś doszedł Twój przelew :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i pozmieniali zasady zabawy.Teraz wygrywają Ci z najlepszą średnią ocen za zdjęcie :decayed:

"W związku z przypadkami nieuczciwego zwielokrotniania ilości głosów przez niektórych uczestników konkursu w dniu 10 listopada 2009 roku wprowadzono zmiany w regulaminie. Zachęcamy do uczciwej rywalizacji i zdobywania głosów z wykorzystaniem internetowych społeczności. Jednocześnie informujemy uczestników, że wszelkie przypadki hurtowego oddawania głosów na zdjęcia przez boty internetowe lub proxy mogą spowodować wykluczenie zdjęcia z konkursu."

Wszyscy jesteście botami :polew: :polew: :polew: żal.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kia ma zajebistą średnią :gwizdanie:[br]Dopisany: 10 Listopad 2009, 23:31_________________________________________________Jak na Kię ;p

BMFuu trzeba odpowiednio ogłosować, ma 4,40[br]Dopisany: 10 Listopad 2009, 23:36_________________________________________________a inna ma 4,70 :bicz2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kia ma zajebistą średnią :gwizdanie:[br]Dopisany: 10 Listopad 2009, 23:31_________________________________________________Jak na Kię ;p

Kia to nie w mojej klasie :wink4: Tu sa auta z klasy średniej http://konkurs.felgi.pl/galeria/srednie :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde spadek na 3 :gwizdanie:

Adaś spokojnie.Konkurs trwa do 3 grudnia :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde spadek na 3 :gwizdanie:

Adaś spokojnie.Konkurs trwa do 3 grudnia :decayed:

no dobra uspokoiłeś mnie ... przez moment myślałem że nasza nagroda przejdzie nam koło nosa :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj żeby zmylić moim kliknięciem tych tam,

pojechałem specjalnie do szwagra (mieszka chłop w Wałbrzychu), co by kliknąć z jego komputera...

ponad pięć stów poszło na paliwo :wallbash:

sam nie wiem czemu to robię... :mysli:

Hugo why???

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...